Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyire igaz az hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz az hogy a megcsaló fél még féltékenyebb mint a megcsalt, mert fél attól hogy visszanyalhat a fagyi?

Figyelt kérdés
2019. okt. 19. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Van benne valami.Mindenki magából indul ki.
2019. okt. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb nem attól fél, hogy vissza csalják, hanem a lebukástól.
2019. okt. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem attól fél, hogy visszanyal a fagyi.


A dolog mögött annyi áll, hogy mivel a megcsaló fél pontosan tudja, milyen könnyű megcsalni, és milyen könnyű ezt leplezni és hazudni róla, hogy a másiknál ne derüljön ki, ezért olyan rohadt féltékenyek általában.


Plusz emellé jön még tudat alatt, hogy ha ő megtette a kapcsolatban, akkor a másik miért ne tenné, lehet, hogy ő is megtette már?


Ennyi. Ja és igen, jellemző, hogy pont az féltékenykedik, aki megcsalta/ja a párját. Lásd fentebb az okát.

2019. okt. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én tudom igazolni, amit leírtál. Egyik napról a másikra elkezdett mardosni az asszony, hogy csalom. Természetesen sosem csaltam meg. Hetekig gyötört, kínzott és vádaskodott.

Aztán kiderült, hogy hónapok óta viszonya van.

Nem kicsit küldött padlóra.

2019. okt. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam semennyire sem igaz.
2019. okt. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!