Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak nem érzitek úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak nem érzitek úgy, hogy igazságtalanok vagytok a nőkkel szemben?

Figyelt kérdés
20 évesen még rá sem néztek a szürke kisegér típusú, csúnyácska, csendes lányokra. A jónők után koslattok és mikor nem jön össze nektek a jónő és családot kell tervezni, akkor elveszitek a szürke csendeset, hogy legyen cseléd a háznál. Őt majd csaljátok a szomszéddal és a plázacicára veritek miközben ti elhízott kopasz és szőrös pasivá váltok.

2019. aug. 23. 23:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
40%
Ez inkább pont fordítva szokott lenni, hogy a nők fiatalon kiélik magukat a legjobb pasikkal, aztán amikor elkezd ketyegni a biológiai óra, akkor megállapodnak egy bénább sikertelenebb pasival, akinek van egzisztenciája.
2019. aug. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

A pasiknak nem számít, hányan mentek végig a nőn. Ha jól néz ki, megdugják és fizetik a kiadásait.

Nekem nem kellene olyan férfi, aki sok nőt megdugott.

2019. aug. 23. 23:44
 3/20 anonim ***** válasza:
23%
Én nem, és a szürke kisegér típusú csendes lányok, sokszor szenvedélyesebbek, mint a pláza kirakatok, és hűségesebbek is. ;-)
2019. aug. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%
A "fagyi" hogy jött a kulcsszavakhoz? :-D
2019. aug. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
2%
Magyarul: a bénák megtalálják egymást végre, és családot alapítanak. :) Na, de a béna vér válik vizzé, tovább bénáznak, és másra verik a nyálukat még házason is. Hol itt a kérdés?
2019. aug. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Miért ilyen igazságtalanok a pasik? Maradjanak inkább egyedül ha addig se kellett nekik a csúnyácska, puhányok vagytok!!
2019. aug. 23. 23:49
 7/20 anonim ***** válasza:
81%
Oda vissza ez megy..
2019. aug. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
67%

Nem, mert nem voltam ilyen.

33/f

2019. aug. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
20%
A fagyi visszanyalt, most már nem csak a nők válogatnak a végletekig. :D
2019. aug. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
24%

#2 akkor én vagyok az embered.

Én nem dugták meg egy csomó csajt és mivel ronda vagyok így örülnék egy kedves átlagos lánynak


36/f szűz

2019. aug. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!