Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásra utalhat Ez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásra utalhat Ez? Egyetlen egyszer történt ilyesmi.24N

Figyelt kérdés

Pár hete történt a dolog. Beszéltem róla párommal, akkor elvetettem ezt a gondolatot és most csak úgy megint előjött hogy jól tettem e.


Szóval az történt hogy párom aki a férfi feküdt a kanapén, nyomkodta a telefonját nekem meg szexelni volt kedvem, gondoltam egyet és ráültem lovagló pózban. Először úgy tűnt érdekli a dolog mert letette a telefonját mintha csinálni akarná. Aztán volt egy pont amikor már kezdtem kellemetlenül érezni magam és inkább azt vártam már hogy vége legyen. Ilyen soha azelőtt, meg azután sem történt, ekkor egyszer volt ilyen furcsa.


Párom úgy feküdt mint egy darab fa, nekem úgy tűnt hogy semmi érdeklődédt nem mutat.


Ebben kellene a segítségetek.


Máskor amikor lovagló pózban csináljuk azért szokta fogdosni, markolászni közben a melleimet, ezt kb mindig.


Most meg csak feküdt és nem csinált semmit, én meg ott mozogtam rajta.

Vagyis hát annyi, hogy nézte közben végig a punciját, a kezei talán vagy maga mellett az ágyon vagy a combomon pihentek.


De hogy nem markolászott meg semmi. Még a szemembe sem nézett. Jó nem törvényszerű hogy egymás szemébe nézzük mindig, ne is szoktunk állandóan, de azért gyakori.


És olyan zavaró rossz érzés volt, mintha teljesen hidegen hagyná a meztelen testem.


Ebből lehet esetleg megcsalást feltételezni? Hogy nem volt képes hozzám érni mert mondjuk volt valakivel? Az előző nap nem szexeltünk, de az azelőttin igen és akkor még teljesen normális volt. Nagyon max két egymást követő napot szoktunk kihagyni szexnél amikor mondjuk sok dolgunk van egész nap vagy fáradtak vagyunk. Amúgy a heti 5-6 mindig megvan azért szóval nem szenved hiányt.


De akkor egyszer tapasztaltam ilyet, se előtte, se utána.


Utána rá is kérdeztem szinte rögtön mert hát zavart és én nem tudom magamban tartani ha valami zavar. Kérdeztem tőle hogy van e valami baj mert úgy éreztem hogy nem kíván.


Értetlenül, de nem zavarodottan visszakérdezett, hogy miért érzem ezt hogy nem kíván?


Lehet, hogy csak extra fáradt volt valami miatt fizikailag vagy szellemileg és én meg olyan hirtelen vetettem rá magam hogy nem tudott még kizökkeni a gondolataiból?


Mert máskor ha mondjuk nem akarja csinálni nem gyakran, de azért megesik hogy este amikor bezuhan az ágyba, nekem még lenne kedvem neki nincs, akkor meg szokta mondani.


Ha nem akarta volna velem most is mondhatta volna, vagy ha történt valaki mással valami akkor max hallgatta volna nem? Hogy nem teszi le a telefont a kezéből hanem mondja hogy majd egy kicsit később mert beszélget vagy játszik vagy bármi.


Férfiak, nők aggódjak egy ilyen egyszeri alkalom miatt, veletek történt már ilyen? Mert az a kellemetlen érzés úgy bennem maradt.


Bocsi ha egy kicsit hosszú lett :)


2019. okt. 21. 19:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Jesszusom. Szívből sajnálom szerencsétlen párodat, hogy egy ilyen eset miatt képes vagy megcsalásra asszociálni és azóta is ezen kattogni.
2019. okt. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Jo isten gyere le
2019. okt. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat ezeket is hasznosnak találom meg minden.


De ha kérhetem első (1#) kifejtenéd hogy miért? :)

Mert tudom nem olyan nagy dolog de nekem akkor nagyon rossz volt az az érzés hiszem nem ez a megszokott tőle hogy ennyire ne legyen aktív.


Ha nem ez a megszokott akkor miért ne furcsállhatnám? Mert nem voltál a helyemben, tényleg szó szerint úgy képzeld el hogy feküdt mint egy darab fa és mintha egy farönkön lovagoltam volna :/

2019. okt. 21. 19:17
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

"nézte közben végig a punciját"

Ezt nem értem.

2019. okt. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

*puncimat


Csak mindig átjavít valamit magának a billentyűzet a telefonon.

2019. okt. 21. 19:23
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
Nem akarom rogton a falra festeni az ordogot, de igenis lehet egy ilyen aprosag egy jel, de azert csak emiatt en sem vonnam kerdore. Szerintem tenyleg csak faradt volt, vagy nem volt rahangolodva, ne aggodj. 30N
2019. okt. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
45%
Szegény srác. Nem lehet könnyű elviselnie egy ilyen féltékenykedő hisztis p.csát mint te. Meg sem fordul a fejedben, hogy esetleg fáradt lehet, vagy szimplán nincs kedve hozzá? Mert akkor még érzéketlen is vagy, nem csak egy nyafogógép.
2019. okt. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
27%
Nehéz válaszolni. Jó lenne tudni, hogy hogy néz ki az a punci. Képet tölthetnél fel róla.
2019. okt. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
26%

#8


Énis ezt gondolom, ebben egyetértünk!

2019. okt. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
Mivel se előtte, se utána nem volt ilyen, illetve amikor kérdezted, hogy nem akarja, akkor se volt zavarodott, csak értetlen, vagyis nem értette, hogy miből gondolod, ezért ebből nem lehet megcsalásra gondolni.
2019. okt. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!