Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez utalhat megcsalásra, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez utalhat megcsalásra, vagy férfiaknál normális, és belefér?

Figyelt kérdés
A kérdést egyszer már kiírtam, de nem nagyon kaptam választ.Szóval:Távkapcsolatban élünk a barátommal, ami annyi jelet, hogy (jó esetben) 2-3 napot, - majdem minden pénteket és hétvégét- együtt tudunk tölteni. Ha jobban belegondolok, már régen is voltak fura kijelentései, amiket nem nagyon tudtam mire vélni, de csak mostanában kezdett aggasztani a dolog. Egyik alkalommal egy szórakozóhelyen voltunk, és ő röhögve mesélte, hogy a mellettünk ülő lány az egyik haverjának a szeretője..Aztán ahogy telt az idő, még 1-2 lányra rámutatott, és mindegyik csaj valamelyik haverjának a szeretője, vagy éppen megcsalt barátnője volt. Tudom, hogy a fiúk tolerálják egymás erkölcsileg megkérdőjelezhető cselekedeteit, de én elbizonytalanodtam, és úgy éreztem, ha ezt ilyen lazán és jókedvűen kezeli, akkor nála is simán belefér egy 2. csaj.A másik , ami bántott: éppen megjegyezte msn-en, hogy nem tudja, mi van vele, de mostanában a szokásosnál sokkal kanosabb..És hogy sokszor a fiúknál a szex nem élvezet, hanem kényszer..amiből én arra következtettem, hogy ha esetle megcsalna, nyugodtan hivatkozhat arra, hogy hatalmas nyomás van rajta, és én lányként ezt nem érezhetem ár kellőképpen. (persze ez le van egyszerűsítve, de ez volt a lényeg). Normális a férfiak részéről ez az elmélet, szóval belefér egy párkapcsolatba?..és attól, hogy ezt mondja, lehet, hogy esze ágában sem lenne ténylegesen megtenni? Fél éve vagyunk együtt, de nem beszélgettünk még arról, hogy melyikünk mennyire volt hűséges az eddigi kapcsolatai során, és hogy viszonyul az esetleges ’kilengésekhez’. Egyébként elég passzív, zárkózott személyiség, nem szeret érzésekről beszélni, viszont tettekkel, gesztusokkal kimutatja. Kérdésem lényege: jogos lenne, ha FINOMAN megkérdezném, hogy gondolkodik erről, és eddig mennyire sikerült ellenállnia az esetleges kísértéseknek?
2011. jún. 16. 08:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2011. jún. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
19/L, 25/F, de ez miért lényeg?
2011. jún. 16. 09:09
 3/17 anonim ***** válasza:
A kérdésed első része amikor a szeretőkről írtál az még nem utal megcsalásra. A másik része amikor magáról kanosan ír az azt jelenti, hogy dugni akar. Ha a kettőt kombináljuk akkor megérkezünk a megcsaláshoz. Nem ismerem a párod, de valószínű nem tévedsz vagyis megcsalhat. Lehet nem képes rá, de ő kifejtette azzal, hogy mostanában kanos vagyis bárkit megkíván. A férfiaknál nincs kényszer! De még lányoknál sincs! Mindenki tud uralkodni magán, ha akar. Mondhatnám én is akkor hogy kényszer aztán nyugodtan azzal fekhetek le akivel akarok párkapcsolatban is. Ez nem így van! Vannak dolgok amikor nagyon aarunk valamit, de sose kényszer! Én legalábbis kényszerből nem csinálok semmit. Te csinálnál valamit kényszerből??
2011. jún. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

nagyon akarunk* valamit

elgépeltem:P

2011. jún. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 mimano ***** válasza:
Szóval a szex nekünk kényszer? Hm, ezt akkor megjegyeztem. Figyelj legyél lényegretörő: mond el neki mi zavar, mit érzel, még ha nem is tett semmit, de legalább elgondolkodik egy kicsit. Ha meg megcsal, azonnal dobd ki...
2011. jún. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom... Lehet ám, hogy csak mesél neked, bár ez "a szex a férfiaknak kényszer" elég szar duma. Azért ők sem ösztönlények. Kérdezz rá nyugodtan, hogy mennyire csalós, én ezt már a kapcsolatom elején megkérdeztem... Persze lehet kamuzott, így jártam akkor:))

23N

2011. jún. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Tudsz ám kombinálni! :D Szerintem nyugodtan kérdezd meg tőle, az a jó, ha minél előbb megebeszélitket.
2011. jún. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Bocs, ez tele volt hibával. :S
2011. jún. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Sztem az hogy az elozo kapcsolataiban mennyire volt huseges az erdektelen. Az a lenyeg h szeret-e teged, eleg e neki annyi szexualis aktus mint amit te tudsz neki nyujtani, ha nem akkor hagyjad... szerintem meg nem csalt meg amugy, de a ferfi kanos duma utal arra, hogy talan van valaki akivel megtehetne.. ne legyel tapintatos, hanem legyel lenyegre toro annak van ertelme! sok szerencset!
2011. jún. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Szerintem hiába vagytok együtt féléve,még nem ismered őt. A heti 2-3nap teljesen együtt eltöltve pedig jól hangzik. Ez még normális. Neked kell eldöntened, hogy van-e benne annyi bizalmad, hogy el akard mélyíteni a kapcsolatotokat...

Sajnos a megcsalás pedig bármelyik kapcsolatban benne lehet, a távolság miatt pedig ki sem derülne...De a lényeg,felesleges féltékenykedni, mert akit megakarnak csalni, azt úgyis megcsalják!23n

2011. jún. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!