Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van egy pasi akivel összejárok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi akivel összejárok, es van egy felesege akit miattam el akar hagyni De en nem akarok tobbet tole, szoval nem kell miattam elhagynia a feleseget Hogy adjam ezt finoman a tudtára?

Figyelt kérdés
2019. nov. 1. 22:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%

Mond el neki!

Én is ilyen csajt keresek,,,39F

2019. nov. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
Büszke lehetsz magadra!
2019. nov. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 érdeklődő35 ***** válasza:
100%

Miért finoman?

Így, ahogy leírtad.

Bocs, de miattam ne hagyd el az asszony, mert én csak szexet szeretnék tőled, együtt élni nem.

2019. nov. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
"Fontosnak tartom a házasság szentségét! Nekem csak a péló kell. Dugj meg jó keményen az ágyatokban, ameddig az asszony haza nem ér! ! !"
2019. nov. 2. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon kevés ff akarja valójában elhagyni a feleségét egy szerető miatt. Ezt általában csak azért mondja h elhitesse veled h bármit számítasz és h ne lépj le.
2019. nov. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

5-ös!

Nem jól értelmezed a kérdést!

A fiatalember ott szeretné hagyni a feleségét, de a kérdést feltevő hölgy nem szeretné ha ott hagyná! Magyarul megelégszik azzal,hogy csak egy olcsó lotyó aki paráználkodik!

2019. nov. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Neked csak szexre kell.

A felesègnek meg társnak egy èletre.

Neked fontosabb a szex mint egy másik ember èrzèsei amire az èletèt alapozza.

A fèrj ennèl mègdurvább.

2019. nov. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Így ahogy leírtad
2019. nov. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 mikeXxX ***** válasza:
6# Részben igazad van de hidd el baromira nem akar senkit sem otthagyni a férj 😊 .
2019. nov. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A pasi az, aki paráználkodik. XD
2019. nov. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!