Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van egy pasi akivel összejárok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi akivel összejárok, es van egy felesege akit miattam el akar hagyni De en nem akarok tobbet tole, szoval nem kell miattam elhagynia a feleseget Hogy adjam ezt finoman a tudtára?

Figyelt kérdés
2019. nov. 1. 22:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem akarja ő elhagyni a feleségét. Csak mondja, téged etet ezzel.
2019. nov. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

10-es!

Hidd el,hogy a 3.félnek is van férje vagy valakije. A mai világban? Ugyan már! :)

2019. nov. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
De nem értem,hogy miért csinálja mikor én nem akarnám azt,hogy elhagyja
2019. nov. 2. 13:14
 14/15 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Én meg azt nem értem,hogy te miért csinálod?

Van értelme?

Van értelme bemocskolni magad? Qrva nagy a világ,,nehogy már mást ne találj!

Vagy te egész életedben csak otthon ülsz és ki nem mozdulsz?

Keress független férfit, ha csak dugásra kell akkor is független legyen!

Undorító dolog házas emberrel viszonyt folytatni!

2019. nov. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Az elején megbeszéltétek,hogy ki mit szeretne a másiktól és mit tud nyújtani?Nem hiszem, pedig ezt kellett volna.

Ha eleve úgy indul a kapcsolatotok,hogy Te megmondod,hogy ennyit és nem többet, most könnyű lenne őszintének lenned és megmondani,hogy Te nem így indultál.

Egyértelmű: egyenesen a szemébe és úgy,hogy nehogy szabadkozásnak vegye csak...

2019. nov. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!