Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akik önszántukból kiléptek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik önszántukból kiléptek a szeretői kapcsolatból, mennyi időbe telt, mire túl lettek rajta?

Figyelt kérdés
Rosszindulatú hozzászólásokat nem kérek. Érzelmek miatt lett vége.
2019. nov. 7. 17:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy év lesz.
2019. nov. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sokmindentől függ... mennyire szereted, szereted-e igazán, ki tudod zárni az életedből, vagy összefutsz vele nap mint nap, keres-e még ő téged, próbálkozik, stb. Szerelmes lettél, és szakítottál? Ha igen, akkor a legnehezebb lépést már megtetted, innen már csak könnyebb lehet, még ha sokáig tart is.
2019. nov. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem találkozunk. Egy ilyen kapcsolat érzelmekkel idegileg kicsinálja az embert. Pláne ha az úriember így jól el van benne.
2019. nov. 7. 18:21
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Persze, általában a megcsalónak ez elég kényelmes, hiszen otthon megvan a biztonság, a háttér, a szeretővel meg az izgalom, az extra szex. De ez nem húzható rá minden szeretői viszonyra, van, ahol tényleg vannak érzelmek, mindkét fél részéről. Kitartást neked, nem lesz könnyű, de jól döntöttél, csak tarts is ki a döntésed mellett. Ő egyáltalán nem keres, hogy kezdjétek újra? Ha nem, az is egy jel arra, hogy nem sokat jelentettél neki sajnos, akkor meg amúgyis jobb, hogy vége.
2019. nov. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én még most sem vagyok túl rajta teljesen...
2019. nov. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

A legtöbb esetben a foglalt fél (akinek ugye élettársa, vagy házastársa van) annak kényelmesebb.


Visszamegy a tutiba, befogja a száját, játssza a tökéletes feleséget vagy férjet és élnek boldogan mintha mi sem történt volna.


Időbe telik, főleg ahogy írták is, ahol voltak mélyebb érzelmek is.


A legjobb valami újba belefogni, és másokat megismerni.

2019. nov. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Barnabas333 ***** válasza:
100%
Sokszor mindkét fél foglalt...42f 5 éve volt, de még mindig hiányzik... Szeretet nélkül élni nagyon rossz...
2019. nov. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A legnehezebb időszak az első pár nap volt, amit végig bőgtem. Talán 2-3 hónap után éreztem azt, hogy valóban jó döntést hoztam és jobb ez így mindenkinek.

Én szerettem őt, fontos volt nekem, nehezen dolgoztam fel, hogy csak a második hely az enyém. Csak az utolsók között van rám ideje, mert a kötelezettségeit teljesítenie kell. Aztán a végén olvastam egy könyvet és észrevettem, hogy mindezek mellett ő lélekben bántalmaz engem gyakorlatilag. Amikor bizonytalan voltam, ő mindig kihúzta magát a komoly beszélgetések alól, mindig visszadobta a labdát, mindig engem hibáztatott mindenért, a saját önbecsülésemet őröltette fel velem. Az a könyv pontosan megfogalmazta minden egyes mozzanatát a mi kapcsolatunknak és brutális tükröt tartott elém, aminek okán gyakorlatilag feltettem magamnak a kérdést végre: miért kell ez nekem? Egy darabig csak őrlődtem és ellepte a kapcsolatunkat a csend. Nyögvenyelősen mentek a beszélgetések, már nem úgy értem hozzá és ő sem hozzám. A találkozóink után sírtam és üresnek éreztem magam. Nagyjából egy hónapig ment ez mire összetudtam szedni magam és végre a szemébe tudtam mondani, hogy nekem ez nem megy tovább. Próbált magához húzni, vigasztalni, mindent megtenni, hogy visszaédesgessen, de pont azért volt az az egy hónapos csend köztünk, mert akkor én már előre "gyászoltam" a kapcsolatunkat.

Azt viseltem nehezen, hogy a végsőkig játszott az érzelmeimmel. Pontosan tudta mi hiányzik nekem és amikor érezte a vesztét, mindig morzsákat csöpögtetett nekem, hogy maradjak még. A végén is. És ezért pontosan tudtam, hogy ennek vége, de piszkosul nehéz volt. Ma már jóban vagyunk, de sosem tudnám vele újra kezdeni azt az érzelmi hullámvasutat. Nem volt fair velem szemben, amit csinált és én is hülye voltam, hogy eddig tűrtem a második helyet.

2019. nov. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
8# válaszoló megkérhetlek, hogy írd le a könyv címét, hátha segítene nekem is, a történeted nagyon hasonlít az én történetemre, annyi kúlönbséggel, hogy még nem léptem ki, de már nehezemre esik minden egyes nap vele.
2019. nov. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze, szívesen.

Király Eszter: Meddig tart a kapcsolatunk?

Olvasd nyitottan, nyugodtan és próbáld átfordítani a kapcsolatotokra. Nekem bizony volt olyan fejezet, ahol sírtam a 4. oldal végére, annyira fájt a felismerés. Éreztem, hogy játszik velem, összeraktam a képet, de így olvasva jutott el talán igazán az agyamig a valóság. Remélem neked is hasznos lehet. :)

2019. nov. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!