Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyi időbe telt amíg túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időbe telt amíg túl tettétek magatokat a megcsaláson, egy hosszú távú kapcsolatban?

Figyelt kérdés
16 éves kapcsolat,mikor azt hiszem már túl vagyok rajta,akkor megint össze omlok
2019. okt. 29. 19:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%

Ha megcsalna otthagynám a pcsba. Mindegy hány év, hány gyerek.

De nagyon is megértem ha valaki másként gondolja és rendbe akarja hozni az életüket.

2019. okt. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
És ez már így is marad, amíg benne leszel. Egyébként irigylem a gusztusod, hogy letudsz vele feküdni azóta is.
2019. okt. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha túl is tettem magam rajta soha többé nem bíztam meg benne. Nem vagyok ez a telefonbanézegetős fajta de rendszeresen számon kértem merre jár, kivel és miért. Ha nem adott konkrét választ vagy nem jött azonnal ha hívtam (és tudtam hogy épp nem csinál semmit) akkor behisztiztem mert nem tudtam másra gondolni, mint hogy mással hetyeg. Minden nőtől hányingerem volt a közelében mert nem tudtam, hogy melyik tud valamit amit én nem... A saját életemet mérgezte az egész ezért inkább kiléptem abból a kapcsolatból végül, hogy megtaláljam a békémet.
2019. okt. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz, mint a 3-as válaszoló. Onnantól nem tudtam megbízni, csak egyre rosszabbul éreztem magam, így tönkre is mentem benne, kiléptem.
2019. okt. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
41%

Engem egy éve csalt meg a férjem, mi házasok vagyunk, kb.2 hónapig tartott a lotyojaval a viszonya,de lebukott, majd aznap este több órányi komoly beszélgetés után jöttünk rá azokra a dolgoka, h miért jutottunk el odáig, h elhidegültünk egymástól, csak a szex volt rendszeres köztünk ami működött, de kapuzárási pánik lett urrá rajta így 50 éves kora felé, ez volt az oka hogy megcsalt. Aztán végül közölte, hogy ő nem akar elválni, mert csak engem szeret, a mai napig imádja a testem, viszont a lotyoja meg kezdett már az agyára menni amúgy is, mert egyre pofátlanabb lett, már minden nap akart találkozni a férjemmel és órákra, persze ez meg nem tetszett a férjemnek, meg az sem, hogy meg akarta mondani neki a lotyója, hogy mit csináljon, meg azt mondta, hülye ha visszajön hozzám a férjem, ezért jókor jött pont neki, hogy lebukott, mert így nem volt kérdés hogy a gyerekeink és én a fontosak. Ráadásul undorító herpesze lett a férjemnek, szóval mikor leesett, hogy mi van ott vagy 2 hónapja a szája szélén, meg is undorodott a lotyojatol... Persze még azért néha felbukkan a férjem munkahelye vagy a lakhelyünk környékén, de már szerencsére totál hidegen hagyja a férjemet ez a herpeszes lotyo...

Szóval több mint 1 év telt el, de közöltem vele a lebukása napján, h sosem fogom megbocsátani, sem elfelejteni neki amit meg mert tenni, de mivel szeretjük egymást, így helyrehoztuk a házasságunk, nincs semmi veszekedés, bár néha a fejéhez vágom, mikor eszembe jut, hogy mit tett, de már több mint 1 éve teper, hogy kijavítsa ezt a botlást és végre úgy érzem, újra boldogok és szerelmesek vagyunk egymásba, a szex mégcsodásabb és tartalmasabb mint volt, pedig előtte sem volt vele gond, viszont nagyon jó, hogy kibeszéltük a problémáinkat egymással, hogy kinek mi volt a baja, problémája a másikkal és újra rengeteget beszélgetünk, sok közös programot csinálunk 2esben és a gyerekeinkkel is,újra egy boldog család vagyunk!

Szóval egy hosszú őszinte beszélgetés nagyon sok mindent megváltoztathat egy rosszul működő/akadozó kapcsolatban/házasságban, ha két értelmes ember szembe tud nézni a saját!!!hibáival és félretéve a büszkeségét és egóját leül kettesben és közös nevezőre tudnak jutni!!! Vannak még csodák, mert a miénk az! Lassan 26 éve ismerjük egymást, 21 éve vagyunk együtt es jobban ismerjük egymást, mint bárki más a világon, kezdetektől lelkitárak vagyunk és ez már örökre így is marad!!!

2019. dec. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Megcsalt, elhagyott érte 4 hónapja. Nem tudtam mi a rosszabb hogy elárult vagy a fizikai része, vagy hogy ennyit ért számára eszerint. Nem bírtam feledni, most van az rájött talán mit veszített, szeretne is velem lenni meg nem is. Beszélgetünk, találkozunk de semmi testiség csak ölelések, puszik, egyszer pár csók. Bízni nem tudok, most csak remélem ez a számára amúgy marha kényelmes időszak is lezárul egyszer s én nem megyek tönkre közben jobban. Marha vagyok megérdemlem.
2019. dec. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
24%

Azért ez a lotyózás nagyon durva

..

2019. dec. 13. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Lassan 5 éve, hogy kiderült a másfél éves kapcsolata, de ma sem vagyok túl rajta. Vele maradtam, mert szerettem, szeretem, de soha nem bocsajtottam meg. Én bele is őrültem egy kicsit. Na jó, nagyon.
2019. dec. 14. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kiderult, ugy ereztem h a gyerekeim miatt fontos h meg tudjak bocsatani, akkor ugy ereztem menne is, de aztan tartottak (benan) titokban tovabb a kapcsolatot, igy beadtam a valokeresetet. Onnantol nem is orlodtem ezen, elmentem 2alkalommal pszichologushoz atbeszelni, de az onbecsulesemet cseppet sem cibalta meg. A kovetkezo kapcsolatomban viszont sokaig bizalmatlan voltam a parommal, jogtalanul, nem buntettem ot vele, csak magamban orlodtem. Valoszinuleg uez lett volna ha a hazassagomban maradok, csak orokre a felszin alatt marad, hiszen az uaz az ember. Jobb igy h nincs folos stressz, gyanakvas, jelek keresese.
2019. dec. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 banánherefőzelék ***** válasza:
0%
Mikor utoljára megcsaltam egy nőt, kb fél perc alatt túltettem magam rajta. 😁
2019. dec. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!