Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megbocsájtható a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megbocsájtható a hűtlenség?

Figyelt kérdés
A rendszeres, ha valaki keresi a lányokat és az alkalmakat, és viszonyt folytat. De állítólag szerelmesek és életük párjával vannak.
2019. nov. 9. 20:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Te szereted a párodat? És hogy viselkedsz vele? Megcsalod rendszeresen, keresed más fiúk társaságát?
2019. nov. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bocsátottam meg soha, és ez már ezután is így marad. Nincs azaz indok, ami elfogadhatóvá tenné számomra. A többiek csoda várása meg hidegen hagy. Én már kinőttem a mesevilágból, a valóság a terepem.
2019. nov. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Savlekotő ***** válasza:
100%
Monogám kapcsolatba nem fér bele a hűtlenség másokkal viszony,arra ott a nyitott,bár eleve semmi tisztelet szeretet ott ahol még 3 4 fél van a párunk mellett..
2019. nov. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen esetben sem bocsátható meg.
2019. nov. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Megbocsájtható, de a bizalmat már nem lehet helyreállítani. Ami a kapcsolat egyik alapköve.
2019. nov. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%
Megbocsátható-e? :D Ez most kajak kérdés? Ki az a hülye, aki megbocsát egy félkekúrást? Egy párkapcsolat elárulásáról beszélünk, ember. Nálam ugyanolyan legalja szintre süllyed az, aki a megcsalást megbocsátja, mint az, aki megcsalja őt.
2019. nov. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Megbocsátás a saját lelki békéd miatt fontos, hogy ne rágódj a féreg miatt.


De nem a "oké, elfelejtve, gyere vissza nyugodtan" típusú megbocsátásra gondoltam, hanem a "oké, ezt tetted mert köcsög vagy, mostantól leszarom" fajta

2019. nov. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2019. nov. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nem
2019. nov. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Előbb utóbb lehet megbocsájtanám. Ettől vissza nem fogadnám az illetőt, csak esetleg már nem utálnám hanem semleges lenne számomra. De ez évek kérdése, azt gondolom. Szerencsére nem volt ilyenben részem.
2019. nov. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!