Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti hogyan találtok lehetőséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan találtok lehetőséget a párotok megcsalására?

Figyelt kérdés
Csak őszinte válaszokat.

2019. nov. 3. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Exemről tudok nyilatkozni:amiket ô mondott

Horgászat

Túlóra

Anyukajat meglátogatta

2019. nov. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Szakíts, de ne csald meg. Jaj most nagyon csúnya dolgokat tudnék írni.........
2019. nov. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Ép ember nem keres ilyen "lehetőséget".
2019. nov. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem nem kell találnom lehetőséget, olyan munkakörben dolgozok, hogy inkább azzal küzdök hogyan utasítsam vissza úgy, hogy ne legyen belőle sértődés.
2019. nov. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Ezt sose fogom megérteni... Miért nem lehet megmondani őszintén mi a baj a másikkal? Miért kell kertelni? Ha nem lehet megoldani, miért nem lehet szakítani? Miért kell megcsalni? Gazdag a pasi vagy mi?
2019. nov. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%

Nem találok rá, mert az az ember már nincs képben, akibe nagyon szerelmes voltam.

Amíg képben volt, addig meglátogatott néha. Azt hiszem, jobb, hogy vége. A jelenlegi párom is tudja, mennyire szerettem,őszintén elmondtam neki. Nem tudom, mi lesz ezután.

2019. nov. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Synesztro ***** válasza:
58%

31/F Az exem kifogásai: Tanfolyamon volt (csak jóval előbb végzett, mint ahogy elhitette velem),

A szüleihez ment, elment egy barátnőjéhez vigyázni a gyerekre, amíg az intézi a dolgait, atruccan kajáért egy másik faluban lévő pizzériába, de rohadt sokat kellett várni stb stb.

2019. nov. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!