Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért zenél itt dicshimnuszoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zenél itt dicshimnuszokat, ódákat majd minden nő a párjáról, holott férfiak beszámolója szerint minden 2. csalja a párját, feleségét? Vagy amiről nem tudunk az nem fáj? Itt is lehet jópár nő, aki mögött a párja mással is jókat szexel titokban.

Figyelt kérdés
2019. nov. 15. 09:52
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Jó persze tudom, jön 10 válasz habzó szájjal ilyenkor, hogy lehetetlen, az én párom nem ilyen, soha. Csak én tudok vagy 100 ilyet kapásból ismeretségi körből, minden nő ott is: hogy az én férjem minta apa, stb. Aztán eljön a melóhelyre ide, felhívja a huszonéves lányt, hogy délután 5 és 6 között van egy szabad órája...
2019. nov. 15. 09:55
 2/26 anonim ***** válasza:
70%

A nők semmivel nem különbek. Volt olyan szeretőm aki mintafeleség, mintaanya, senki nem tudná elkepzelni róla.

Meg olyan akit a férje hercegnőként tart, mindent megkap, megis depis ezert nem fekszik le a férjével, velem meg mint egy kisördög, olyan volt.

Engem is csalt a felesegem pedig mindene megvolt, meg a szexben is minden megkapott amire vágyott es hű voltam hozzá. Válás lett a vége.

Azóta egy nőben sem bízom. Csak idő és alkalom kérdése hogy mikor lépnek félre.

2019. nov. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Első: tudom, 3 barátnőm megcsalt a 6 ból. Ismerem a nőket, a huszonéves nők javát nem kell félteni, szeretnek ők is kikacsintgatni sajna. Tisztelet a kivételnek.
2019. nov. 15. 10:10
 4/26 anonim ***** válasza:
65%

"Ismerem a nőket" 😆😂


F..ngot se tudsz rólunk. Talán anyád is megcsalta apádat?

Engem és kolléganőimet pl. nem is ismered.


Akkor a férfiakról is lehetne állítólag megcsalások himnuszt írni.


Pl. az én párkapcsolatomban minden oké, semmi csalás sincs. És csak egy embert ismerek csak, aki csalta a párját. Igaz, nem rendelkezem több százezres ismertséggel, de azért vannak bőven.

2019. nov. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
95%

Mert akinek nincs mire büszkének lenni, az kussol. :) Így akármennyi normális párkapcsolat van, benne egy normális pasival, ha csak 5 ilyen pár létezik a világon, akkor őket fogod hallani és nem azokat, akik még maguknak sem merik olykor beismerni, hogy egy kalap szarhoz mentek hozzá. Sőt! Az ember minél több ellenpéldát lát, annál büszkébb arra, hogy igen, ő valamit jól csinál, neki sikerült.


És igen, teljes mértékben meg vagyok győződve arról, hogy az én párom mással nem kefélget. Egyrészt, együtt élünk és pontosan tudom, mikor van itthon, másrészt még az összeköltözésünk elején úgy döntöttünk, hogy itt nem lesz titkolózás, legfeljebb a meglepetés ajándékok miatt nem érdemes kutakodni egymás cuccaiban, a lehetőség és a hozzáférés oda-vissza adott.


Van még kérdés, vagy elhiszed, hogy nem törvényszerű az embernek egy patkány mellett rombolnia a jövőjét?

2019. nov. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Ui. az ismerősöm, aki csalta a párját, férfi volt.
2019. nov. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Mi a célod a kérdéssel? Másnak se legyen jó, ha neked nem jött össze?
2019. nov. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Bírom a sablon válaszokat, az ég kék, a fű zöld, engem nem csalnak meg soha. Aztán majd lesz sírás rívás.
2019. nov. 15. 10:41
 9/26 anonim ***** válasza:
31%

5 párkapcsolatom volt eddig, egyik sem csalt meg. Volt, hogy utána jóban maradtunk az illetővel és "nincs tétje" alapon rákérdeztem. Ugyancsak nem volt a válasz.


Jó vagyok és kész. Engem nem csalnak meg, annál jobb nő vagyok és jobban is választok. Ismerem azt a típust, akit el kell kerülni és azt is tudom, hogy hogy kell ahhoz bánni a kapcsolattal, hogy ne legyen ilyen és végső esetben mikor kell lelépni időben.


Majd ha nem lenne ennyi hiú, kommunikációra képes, emberismeretben nulla barom, nekik is menne. Röviden ennyi a sztori.

2019. nov. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
72%
Valószínűleg az "zenél itt dicshimnuszokat", aki boldog párkapcsolatban él. Hála Istennek van ilyen! Ez téged miért zavar? Téged csaltak meg, és szeretnéd, hogy akkor már a szomszéd tehene is dögöljön meg? Esetleg te nem bírod a gatyádban tartani a jancsit, és önigazolást keresel, hogy más sem erkölcsösebb? Tényleg nem tudom, mi a célja a kérdésednek.
2019. nov. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!