Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan tudtad "elfelejteni",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudtad "elfelejteni", hogy a párod érzelmileg megcsalt? Hogy tudtad megbocsátani neki, hogy megalázott, elárult, titokban máshoz közeledett, még ha "csak" érzelmileg-lelkileg is?

Figyelt kérdés
Hogy tudod elhinni neki, hogy szeret téged, a történtek ellenére, és hogy lehetsz biztos abban, hogy soha többet nem ver át?

2019. jan. 25. 00:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%
Aki ezt egyszer megcsinálja, az többször is megfogja. Voltam ilyen kapcsolatban, mindig megbocsájtottam aztán persze megint megalázott meg még 3 év alatt számtalanszor. A mostani eszemmel az első után vágtam volna ki a sggfejet mint macskát szarni... Tehát: nem hinnék neki és nem hatna meg a szabadkozás meg az ígérgetés.
2019. jan. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%

Offf:

Eldöntöd h elviseled ha lesznek barátnői,de akkor neked lehetnek pasijaid,ne h már csak a pasiknak legyen mindig joga máshol üriteni,persze űritenek csak,ja aztán 5 10 20 év után repülsz a gyerekkel az egyik üritő meg beköltözik és uj babuci..

Hagyjuk már a mesét,én belém többet nem rakja más után,lebukik,takarodik....

36N

2019. jan. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
66%
Az "érzelmi megcsalás" az olyan, mint a "népi demokrácia". Az első szó a fosztóképző.
2019. jan. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
82%
Sehogy. Erre nincs bocsánat. Ha még férekur azt könnyebb megbocsátani, de ha elárul azt már nem.
2019. jan. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
76%

Egy ugyanazon kapcsolaton belül ebben nem tudok hinni. Ha volt ilyen valamelyikben, a felelősséget nem hárítva a kérdéskört megfelelően átrágva, felfogva és megemésztve nekem mesél róla majd nyilatkozik arról, hogy ő ezek után milyen, a szememben ő egy hiteles ember, akit szilárdabbnak érzek annál, akinek erről csak olvasmányélménye van.

Aki takarózik, hárít minden felelősséget, majd kijelenti, hogy ő nem ilyen, azt sajnos szintúgy nem tudom személy szerint komolyan venni.

32/f

2019. jan. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, mindegy hogy érzelmi vagy tényleges megcsalásról beszélünk! Mehet amerre lát, szabad az út mehet a bikájához!
2019. jan. 25. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%
Érzelmi megcsalás rosszabb,mint a testi.Testileg az agy nem vesz rész,ha viszont az érzelmileg,lelkileg töténik,akkor ott már kötődés jön létre.Én sehogy nem tudnám.Persze mondhatjuk,hogy csak fellángolás szerű volt,de szerintem két embert nem lehet szereti.Így azt aki iránt elkezdett érezni azt választaná, csak a bűntudat meggátolja ebben.
2019. jan. 25. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
27%

Mi az, hogy megbocsátani, tettlegességig nem jutott a dolog, tehát nem lépett át egy bizonyos határt. Te mit tettél, hogy ez az "érzelmi megcsalás" egyáltalán megtörténhetett, felébredhetett benne. Talán akkor te se figyeltél rá oda, mert akkor meg se fordul a fejében. Meg se születik a gondolat.

Talán pont te nem adtál meg neki érzelmi szinten olyasmit amire vágyott volna...és most itt vered a nyálad, ahelyett, hogy az ő érzelmeit próbálnád magad felé irányítani újra...de persze az meló lenne, könnyebb őt lerib4ncozni.....na ezek a pasik...a nő küzd az érzelmekért....

2019. jan. 25. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
45%
Ketteske, mielőtt nagyon felfújod magad nagy emancipáltságodban; honann tudod, hogy férfiről van szó..? Hátrább az agarakkal. Velem pl. a volt párom csinálta (én vagyok a férfi és ő a nő..), legalább 5-ször. Úgyhogy tapasztalatból mondom, kb sehogy nem lehet elfelejteni az ilyet.
2019. jan. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem az érzelmi megcsalás az, amiben nem csak a megcsaló, hanem a megcsalt is hibás. Ha csak félrekúr, akkor is lehet, hogy valamit nem kapott meg, de gyakoribb, hogy csak "kíváncsi" volt, "felizgatta" valaki, stb. Viszont érzelmileg akkor csalja meg a másikat az ember, ha a kapcsolatában valami nagyon nincs rendben, az is lehet, hogy alapvető dolgok.

Egy testi megcsalás, egy jó numera simán meglehet egy este alatt is, mindenféle előzmény nélkül. De egy érzelmi megcsalás nem megy gyorsan. Idő kell hozzá, hogy megbízzon a harmadikban, megnyíljon felé és sokszor nem megcsalásnak indul, mert nincs is benne testiség.

Félreértés ne essék, nem akarok senkit felmenteni (a megcsalás nekem is megbocsáthatatlan, bármelyik formájáról is legyen szó), ill. senkit sem hibáztatni. Csak a jövőre nézve mondom, hogy ha téged érzelmileg csaltak meg, akkor ne intézd el azzal, hogy "milyen szemét, bunkó", hanem keresd magadban is a hibákat, hogy ne forduljon elő még egyszer, akár vele maradsz, akár egy új kapcsolatban. Ne is azt nézd, hogy mit rontottál el, hanem hogy mi az, amit nem tudtál megadni neki (ezek lehetnek apróságok is), fordítottál-e rá figyelmet, meghallgattad-e, töltöttek-e együtt elég minőségi időt, milyen közös programjaitok volt kettesben az elmúlt 1 hónapban, félévben, stb.

2019. jan. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!