Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megbocsátanátok a szeretőtökne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátanátok a szeretőtöknek, ha elmondja a feleségednek a viszonyotokat?

Figyelt kérdés
Életemben nem szerettem még annyira senkit, mint ezt a nőt, de nem hagyott időt nekem. Nem értette meg, hogy 25 év házasságot nem lehet 2 pec alatt felbontani. Szenvedek, mert a feleségem ragszkodik hozzám és nem akar elngedni, szenvedek, mert a másik nőt szeretem, de jelenleg teljes szívemből utálom, két tűz között érzem magam. Nem tudom, hogy döntsek. Soha nem voltam még ilyen helyzetben.
2019. nov. 21. 12:24
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
86%
Úgy beszélsz, mintha jogod lenne haragudni. Te voltál a történetben a legnagyobb gerinctelen aljas szemétláda, szóval vállald szépen a következményeket.
2019. nov. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
84%
A következőt kell tenned: elmész hátra a spájz mellé, felveszed az ásót, kimész a kertbe, ásol egy nagy gödröt, majd szépen belefekszel és magadra lapátolod a kiásott földet. Sok sikert!
2019. nov. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
79%

Nincs bocsánat, nincs engedmény.

Ha most engedsz neki, később is így fogja megoldani a nézeteltéréseiteket.


Ha nem szereted a feleséged válj el, de zsarolós nőt töröld az agyadból. Kuka.

2019. nov. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
77%

A feleséget sajnálom a sztoriban, ő nyilván nem ezt érdemelte.

A szeretőd egy gerinctelen féreg, több minden miatt is. Egyrészt, bevállalta, hogy egy nős férfi alá fekszik - már eleve ez gusztustalan a részéről. Másrészt, tudva azt, hogy ő egy szerető, kiborította a bilit. Megbízhatatlan féreg ez a nő, annyiszor fog hátba szúrni, ahányszor csak tud. Úgy dobnám ki, mint a macskát szokták.

Szeretőt találsz bármikor, megbízhatót és diszkrétet is.

A feleséged előtt viszont menj le pincsibe, és kérj tőle bocsánatot. Ha van esze, nem fogja folytatni veled, de kérj tőle bocsánatot, mert megérdemli!

2019. nov. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
80%
Mivel szereted, így nyílván elnézed majd neki. Ő meg lehet csak ezt látta az egyetlen esélynek hogy lépj végre. Az erkölcsi részeket hagyjuk, írták már és remélhetőleg te is tisztában vagy vele. Feleségedet sajnálom csak, ha vannak gyerekek, akkor őket főleg. Ne verd át többé, lépj vagy maradj de ne csald meg. Ha a szeretőd kell, akkor add meg a feleségednek a lehetőséget hogy találjon valakit aki meg is becsüli.
2019. nov. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
87%
A 2 perc gondolom én, férfi időszámítás szerinti 2 perc, ami valójában legalább 2 év. Ha annyira szereted, el kellett volna válni, elengedni a feleségedet, hogy ő is találhasson valakit, aki szereti. Ehelyett az őt és a szeretőt is bántottad.
2019. nov. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
82%

"Ennyire még nem szerettem nőt"


- mit szerettél benne mondd? Csak a feszes testét amit ő is el fog veszteni kb. 15-20 év múlva, mint bárki más, ilyen az amikor elveszti az eszetekek a p1na. De gondolom tiszteletet meg tekintélyt vársz el, mint a többi...

2019. nov. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
74%
Remélem két szék közül a pad alá esel mert megérdemelnéd..A feleséged nem sajnálod az undoritó viselkedésed miatt?Pont összeillesz a szeretőddel,mind a ketten gerinctelen szutykok vagytok!
2019. nov. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
91%

Tudod te mit okozol a feleségednek?


Velem ez megtörtént 26 év házasság után, én voltam a feleség. Egy ilyen ganéh szerető bosszúból, dühből kitálalt. Nem érdekelte mit fog okozni nekem. Az exem otthagyta, velem akart maradni.

Elmondom neked miket éltem át: sok sok fájdalmat, megaláztatást, rengetleg átalvatlan éjszakát, az önbizalmamat teljesen elvesztettem (pedig előtte soha nem voltam önbizalomhiányos), még nem tettem túl magam, pedig 2 éve történt.

Már csak egyetlen egy vágyam volt, hogy együtt öregedjünk meg, vigyázzunk egymásra ahogy tettük 26 évig.

Elvették az egyetlen egy álmomat. Amikor kiderült olyan sokkot kaptam, hogy nem úgy reagáltam ahogy normálisan kellett volna ezt lereagálni. Később kiszerettem az exemből, mert rájöttem, hogy ekkora szemétséget amit tett azt egy rendes ember nem teszi.


A feleséged idővel rá fog jönni, hogy egy féreg vagy. Nem azért, mert beleszerettél másba, hanem, hogy alattomosan szeretőt tartottál, hazudoztál, tervezgettél, közben a feleséged szeretetét kihasználtad. Ahelyett, hogy odaálltál volna elé és felvállaltad volna az érzéseidet, inkább a gyávaságod mögé bújva, a szeretődre hárítottad a piszkos munkát. Megérdemlitek egymást a szeretővel, te egy gyáva féreg vagy, aki azt sem érdemli, hogy könnyeket hullajtsanak érte, a szeretőd pedig a másik féreg aki ahelyett, hogy kilépne, ő is a feleségedet használja fel, hogy megszerezzen téged. A szomszéd tehene szindróma.

Mégis mit gondoltál, meddig lehetett volna ezt játszani?

A szeretőd nem szeret, mert ha szeretne, NEM TUDNA ártani neked. Megérdemlitek egymást!

2019. nov. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
100%
Nyitott házasság pl.?De a feleséged ki fog belőled ábrándulni,a szeretődnél ez meg már megtörtént.
2019. nov. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!