Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok ti, hogyan viszonyultok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti, hogyan viszonyultok a foglalt a srácokhoz?

Figyelt kérdés

Ha tetszik a srác és van barátnője megpróbálnatok elcsábítani?

És ha sikerülne kavarnátok is vele vagy akkor már nem kéne?

Mit gondoltok arról, aki nyitott erre? Nem mindenképp, de, ha ugy adódik. Stb.


2019. nov. 24. 15:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha van barátnője nem próbálnám meg sehogy.
2019. nov. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
24%
A foglalt csávóktól mindig lecsúszik a bugyi, az egyedülállókra meg úgy néznek, mint a véres rongyra. Kerülik, mint a pestisest.
2019. nov. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Éltem és élek is kapcsolatban, tudom, ideális esetben két emberben milyen érzések vannak és nekem ez szent. Annyi ember van a világon... Nekem nem az kell, akivel más már boldog. Én nem akarom tönkretenni senkinek az álmait... Az is igaz, hogy ez nem csak a nyomuló félen múlik, de nem akarok senkinek a szemében ellenség lenni, sem lejáratni magam.
2019. nov. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
31%
A foglalt srácok jobban vonzzák a lányokat, mint a szinglik. Ösztönösen benne van a nőkben, hogy az a férfi kell nekik, aki más nőknek is. Lehet lepontozni, mert tudományosan igazolt tényt írtam le.
2019. nov. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%
Nem szeretem azt a fszt, amit más is használ rajtam kívül.
2019. nov. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
55%

Én nem próbálkoznék, de ha ő igen, lehet, hogy belemennék. Miért? Mert ahogy írod is: tetszik. Tehát tudnék hozzá vonzódni. Úgyis csak szex lenne belőle, ahhoz meg az kell.

Igen, van egyedülálló férfi is. Egy nagyobb városban biztos több is. Más helyeken meg kevesebb, és abból sem mindenkinek "jut" olyan, akihez vonzódni is tud. Pech. Az élethez szerencse is kell.

2019. nov. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
62%
Sz@rok a fejükre. Amúgy meg legtöbbször nem a nők nyomulnak az ilyen csávókra csak jelzem. Nem is értem mit jön ezz mindenki, hogy jujj a szemtelen ribizlike rámozdult az árva és ártatlan becsületes farkú férfira.
2019. nov. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%

Amúgy amit írt valaki, hogy a foglalt srácok vonzóbbak, az valóban igaz, de nem azért, mert minden nő gonosz. Nem is biztos, hogy tudják, hogy foglalt, egyszerűen csak lazán szól hozzá, könnyedén kommunikál, hiszen nincs tétje kettejük beszélgetésének, ez pedig önbizalmat és lazaságot kölcsönöz a férfinak, ami márpedig vonzóbbá teszi az erőlködő és idegeskedő szingli társaikkal szemben. Ennyi a nagy titok.


Amúgy ha egy pasi tetszik, de megtudom róla, hogy foglalt, akkor ennyi, elraktározom magamban az infót és elfelejtem az egészet. Ha közeledni kezdene, az határozottan negatívan befolyásolná az érzéseimet, nem is erkölcsi okokból, mert nem nekem kell hűségesnek lennem más kapcsolatában, és ha nem velem, akkor majd mással fogja megcsalni a barátnőjét, ennek ellenére nekem nem hiányzik ez a stressz, plusz ha netalán velem összejönne így, soha az életben nem tudnék benne megbízni. Szóval nope.

2019. nov. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
38%

Hm, akkor az mégis hogyan lehetséges, hogy napi szinten kerül ki vagy tucatnyi kérdés szeretői viszonyokról? Ja, biztos én írom ki kamuaccountokról...

A fentebbi kommentekben leírtakkal ellentétben a nőket valóban az vonzza, ha egy férfi kapcsolatban/házasságban él. Sokkal vonzóbbnak tartják azt, aki kapós, népszerű a nők között, mint mondjuk egy egyedülálló, független férfit.

2019. nov. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#9


Amit megfigyeltem, hogy pont azok nem válaszolnak soha, akik érintettek lennének. Nem akarnak, nem mernek, nem érdekli őket, nincsenek itt, stb... Számtalan oka lehet. Én valóban nem rajongok foglalt pasasokért. Attól nem lesznek vonzóbbak, hogy jellemtelenek, ill. van már aki pörögjön a farkukon.Ez inkább gusztustalan nekem.

2019. nov. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!