Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan közelítsek egy foglalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közelítsek egy foglalt lányhoz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Először is szeretném leszögezni, hogy egy boldog párkapcsolatot eszembe sem jutna megzavarni. De látom, hogy ez a lány nem boldog most a partnerével, és mivel nagyon hasonlóan gondolkodunk sok mindenben és érzem, hogy szimpi vagyok neki, talán lenne esélyem. De hogyan tovább? Kezdeményezni nem merek (eddig CSAK szinglikkel volt dolgom), de iszonyúan teszik nekem. Kérlek adjatok tanácsot.

2018. dec. 6. 23:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Sehogy. Nem lehet kívülről megítélni egy kapcsolat milyenségét, szétválasztani ket embert pedig undorító dolog.
2018. dec. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Én is azt mondanám, hogy sehogy. Valószínűleg félreértelmezed a jeleit. Nálam is mindig meg vannak lepődve, mert nyitott személyiség vagyok, érdekelnek az emberek és szeretek más férfiakkal beszélgetni attól függetlenül, hogy évek óta boldog kapcsolatban élek. Attól, hogy egy lány kedves veled még lehet nagyon is boldog a párjával. És te minél inkább próbálod ezt szétválasztani, annál biztosabb, hogy nem fog veled foglalkozni sem ez a lány.
2018. dec. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Egyetértek, mint mondtam, még sohasem vettem részt ilyesmiben. De miért lenne olyan rossz dolog feladni valamit valamiért, ami esetleg jobb lehet mint az eddigi?

De érzem én is, hogy úgy a tiszta, ha megvárom, míg szétmennek és utána már szabad a pálya.

Hisztek abban, hogy minden okkal történik?

2018. dec. 7. 00:11
 4/11 anonim ***** válasza:
úgy szivikém, hogy közben folyamatosan távolodj tőle..
2018. dec. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyik lábad után a másik.
2018. dec. 7. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Maradj vele kedves, figyelmes és megértő. Hívd el vmi kifogással valahova kettesben. Nem kell hogy kimondd a randi szót. Ha ezekbe bele megy, ő is akarja és kezdemenyezhetsz nála.
2018. dec. 7. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Belegondoltál már, hogy miért hiszi minden foglalt emberbe szerelmes harmadik, hogy a másik kapcsolata pocsék?


Ezt hívják önámitásnak, és vágy vezérelte gondolkodásnak.

2018. dec. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

szerinted ha majd veled félrekur, akkor mással nem fogja megtenni ?


Mert ha igen, akkor örülök hogy ilyen brutálisan magabiztos vagy.

tehát ha össze tudsz vele jönni akkor az gáz.


ha nem tudsz vele összejönni akkor nem gáz de akkor mit pedálozol ??


mindenogy rossz ez.

2018. dec. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem hiszem,hogy boldog lennél akkor, ha az általad rossznak vélt kapcsolatból esetleg a Te karjaidba menekülne.


Ha tényleg rossz a kapcsolata döntse el Ő,hogy benne marad-e, vagy kilép. Mivel érezheti,hogy Te vonzódsz Hozzá,számolhat azzal,hogy amennyiben szakít Te ott leszel Neki.


Ne zavard meg azzal,hogy lépést teszel Felé. Megtetted az elsőt, hagyd meg Neki a döntés jogát.


Néha megoldásnak látjuk,hogy egy rossznak tűnő kapcsolatból menekülünk egy másikba amit jobbnak találunk. Aztán kiderül,hogy mégsem így van.


Ahogy írják is, az,hogy szimpatizál Veled még nem biztos,hogy azt jelenti,hogy kapcsolatot is el tudna képzelni közöttetek.

2018. dec. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Nézz ki jobban, mint a pasija, és tiéd a nő!
2018. dec. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!