Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csináltatok már hülyeséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csináltatok már hülyeséget féltékenységetekben vagy hallottatok ilyenről? Mi volt az?

Figyelt kérdés

2019. nov. 29. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyik barátnőm kileste hova megy a párja. Az a gond, hogy a megérzése bevált..
2019. nov. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Kivertem a balhét. Szerintem jogosan, és szerencsére jól jöttem ki belőle. Akire féltékeny voltam, azzal nem állunk szóba egymással, de nem is veszítettem semmit. Egy féreggel kevesebb.
2019. nov. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos. 19 voltam, és láss csodát: igazam volt.


Az exem persze azt mondta, hogy bolond vagyok, és soha nem lesz tartós kapcsolatom.

Hát, a mostani párom kapcsán SOSEM voltam féltékeny, nem is adott rá okot, és évek óta együtt vagyunk.

2019. dec. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyszer elmentunk dartsozni.


Ott voltak a kaverjai akiket kevésbé ismertem.

Kicsit ittam is.

Szoval egyszer az tünt fel hogy az egyik haverja àllandoan az exem felé "közelit", poenkodtak is olyanokkal mint a filmekben hogy a baratom mögé all es segiti tanitani dobni, ez elment poennak, de kb egesz este alatt a baratommal együtt volt ugy mintha en ki lennek közösitve, nem tudtam atölelni sem, mert a haver szorakozott vele,testközelben a baratommal, de sok ilyen nöi-ffi flörtölessel,a baratom meg mindig nevetett az egeszen.

Bennem ugy kezdett felmenni a pumpa(vagy az alkohol), kezdtem kedvetlenül erezni magam es felötlött bennem az is hogy a srac lehet homi vagy biszex, de még addig pörgettem magam, hogy màr a sajat baratomrol sem tudtam talan lehet ö is biszex.

Igy dohogtam magamban, a baràtom levàgta amugy rolam mi van, de lazan vicceskedett a sraccal tovabb.


Nah az utolso csepp a poharban, meglattam hogy a haverjànak rozsaszin öngyujtoja van. Onnanstol neki alltam boritani mindent. A csajhaveroktol kerdeztem nem e ök adtàk neki, a havert kerdeztem honnan kitöl kapta vagy vette e, ugy elkezdtem joforman balhezni, hogy a baràtom gyorsan kimentett, felkapott cukin elbucsuzgattunk mindenkitöl mintha minden rendben lenne, es nem hagyta azt, hogy szénné égessem magam.


Nah otthon szétorditottam vele az agyam, hogy mondja el ki ez a haverja, meg talàn van e bi hajlamuk, hova tegyem az egészet, ne talàn a baratomnak mindegy hogy pasi vagy nö a partnere. Kivel jàrok en tulajdonkeppen??vàlaszolj vàlaszolj!!

Nah erre ö bevàgta a szunyàt hogy alszik.

En felvettem csumi hangeröre a hifit hogy oke akkor aludj.

Ugy maradt. Fekve.csukott szem.nem reagàl, nem vàlaszol.

Es ennyi.

Lefeküdtem en is aludni.

Masnap minden happy.


Azota sem tudom magamban hova tenni az egészet.

2019. dec. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4. vagyok

Lehet csak szivattak. Az is esélyes.

2019. dec. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én kitakarítottam a legnehezebb részt a lakásban. Annyira megijedtem hogy mi van ha a páromra ráhajtott az a csaj, hogy amit hetek óta halogattam azt elkezdtem és fél óra alatt turbo üzmmódban befejeztem. (hogy kitakarítsam a wc mögötti részt ahová alig férek oda, és szét kellett szedni hozzá valamit) Mondtam is a csajnak később hogy miattad takarítottam ki a wc-t. Szerencsére a párom nem lett volna kapható, de amúgy a csaj tényleg kinézte magának.
2019. dec. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!