Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti hallottatok már olyanról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hallottatok már olyanról, hogy egy nőnek elege lett, hogy folyamatosan megcsalják és ENNEK HATÁSÁrA tudatosan olyan partnert keresett, aki sosem csalná meg?

Figyelt kérdés
A fordított esetből rengeteg van, kíváncsi vagyok, van-e ilyen.
2019. máj. 3. 15:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Nyilván mindenki arra törekszünk, hogy olyan párja legyen, aki nem csalja meg. De tudatosan ilyet keresni nem ilyen egyszerű. Egyrészt, a belénk rögzült minták adják meg, hogy kihez vonzódunk, de legalábbis befolyásolják nagy mértékben, másrészt nem lehet előre kiszűrni. Nagyon sok tulajdonság évekkel később, együttélésnèl derül ki, vagy még akkor sem.
2019. máj. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%

És hol talál olyat?


Egy aszexuális, vak, kerekesszékes törpét, akit a pincében tart, a radiátorhoz láncolva?

2019. máj. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%

Elég nagy böszmeség egy milyen ne legyen tulajdonság alapján párt keresni azzal szemben, hogy milyen legyen. Attól, hogy maximálisan hűséges vagyok, még dohányozhatok, szerecsejátékos, alacsony, igénytelen, nyámnyila stb lehetek...

32/f

2019. máj. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
35%

Nem. Mert nem véletlen, hogy olyan pasikhoz vonzódik, akik megcsalják. Nézzd meg az apját és a gyerekkorát.

A vonzalom nem elhatározás kérdése. Ha egyszerűen nem felel meg az igényeinek (még ha azok ártanak is neki) akkor nem fog tetszeni. Ezen nincs mit túlgondolni. Olyan van, hogy egyszercsak megérett, kiélte magát, fejlődött vagy ki hogy hívja az ilyet és rátalál valakire, aki őt már vagy amúgy sem fogja megcsalni.

2019. máj. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
Bocs, biztos nagyon síktévé vagyok, de van olyan ember aki olyat keres aki megcsalja?
2019. máj. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
55%
Én így kerestem. Sőt, direkt a kategóriám alatt 2 szinttel keresgéltem, hogy meg legyek becsülve. Nekem bejött.
2019. máj. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Én is igy kerestem, találtam is. Mondhatnám (mások ezt mondanák tudom), kategóriával lejjebb valasztottam, de 5 eve már ennek és soha jobb döntést nem hozhattam volna! Nekem is bejött!

Az exem minden letező nővel összeszűrte a levet, szóval tudatosan választottam. Olyan társat akartam aki mellet "bombabiztos" lehetek. Nem, nem vak, nem nyomorek, nem impotens .

2019. máj. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Hátha folyamatosan megcsalja mindenki ott már baj van.
2019. máj. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

"Bocs, biztos nagyon síktévé vagyok, de van olyan ember aki olyat keres aki megcsalja?"


Nagyon sok nő. Ismerek több 40 feletti családanyát is, akik az interneten megismert csapodár partner miatt hagyták ott a férjüket, mert unalmas volt nekik a kiszámíthatóság. És most minden napjuk idegességgel telik, kamu fb oldalról csekkolgatják, milyen új nők lájkolgatják az új lovagjukat, aki természetesen már ezerszer megbotlott. És bármilyen hihetetlen, de nekik ez kell.

2019. máj. 3. 16:12
 10/18 anonim ***** válasza:
9. Wow. Kösz, kajak nem gondolnám, hogy van ilyen.
2019. máj. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!