Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elfogja hagyni az élettársát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogja hagyni az élettársát a pasi?

Figyelt kérdés

Van egy kollegam aki nemreg negyvenes éveinek a legvégét a tapossa, nagyon jópasi, mindamellett , hogy mackós alkat , elegge nagy a pocakja.

Mindig hordja a karikagyurujet , habár nem házas , de élettársi viszonyban van pár éve és én mindig komoly embernek gondoltam. Azt lattam hogy mindig bamulja a szebb nöket de tudtam , hogy nem menne tovabb a csaladja miatt .

Volt nejemeghalt , akitöl szuletett egy gyereke , es azt a gyereket neveli az öt eve megismert élettársával, példásan , a nö anya helyett anya .

Egy feleve kb azonban úgy lattam , hogy eleg sokat kezd felrevonulni egy nala huszonkétévvel fiatalabbcsajjal .

Nagyon rajongva nezi a csajt es többször mentek el egyutt a pasi autóján a munka végeztével . A csaj bevallotta az egyik kolleganönek hogy nagyon szerelmesek es találkozgatnak, ami odaig ” fajult ” hogy a csaj azt mondta napokban hogy abortuszon esett at es faj a hasa , azert kerezett el a munkából . Azelött kurtölte mindenhol , hogy szingli tehat nem nagyon latom ki mastól esett volnateherbe.

A csaj azelött nagyon felenk volt , de mióta összekerult ezzel a kollegammal , mindenkit kitámad, fúr , rág és a pasas védi mindenki elött ” nézzétek el neki , fiatalabb mint ti , ö meg kicsi , ti felnöttek vagytok ”, ” igaza van , mert ti se voltatok vele kedvesek ” , stb es a csaj egy baratnöjenek elmondta , hogy folyamatosan ment a pasihoz rólunk panaszkodni , amiben a pasi partner volt , meghallgatta amit a csaj , füle volt a pletykákra.

Pedig eddig igazsagos , okos pasinak lattam ezt a kollegamat , humoros volt stb de most lesüllyedt a csaj szintjére , es kardoskodik masokkal fölöslegesen , akik semmi rosszat nem tettek viszont a csaj alibit keres amiert nem vegzi a munkajat

En aggódva figyelem , hogy ez a hónapok óta tartó helyzet hova fajul es attól tartok , hogy a kollegam élettársi kapcsolatának vége lesz , pedig a gyereke nagyon szerette az élettársát , kár volna

Szerintetek elhagyja a csajért az élettársát , vagy ez kalandnak marad ?

En úgy latom hogy melyul a kapcsolatuk , de a pasi nagyon titkolná , karikagyurut hord , stb onnan lett gyanús hogy egyutt mennek el es védi nagyon a csajt plusz amit a csaj elkotyogott


2019. dec. 3. 07:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem neked ehhez az egészhez semmi közöd nincs! Gondolom van mit söpörni a saját házad táján is, foglalkozz inkább a magad életével!
2019. dec. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem nem hagyja ott a családját. Ezer és egy eset van arra, hogy a szerető koppan a végén. Ha meg kiderül a megcsalás mert mondjuk a szerető kikotygoja az élettársának, akkor őszintén: meg is érdemli!

Amúgy nem lehet hogy a gyűrűt a meghalt feleség emlékére hordja?

Előadja ezt a dumát a kislánynak, az meg azt hiszi, hogy facér a csávó...

2019. dec. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem hiszi hogy facér a csávó , mert a pasas emliti néha az élettársát a csaj elött is , gyuleseken

Igaz eleinte csak annyit mondott , hogy neki nincs felesege , ami igaz , mert élettársa van , nem felesege

De vegul emlitette az elettarsat is parszor

Miert ne vinne el a szeretö , ha izgalmas vele a szex , emiatt egy ferfi mindent dobhat

2019. dec. 3. 07:42
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy dob, legtöbb szerető nem lesz több szeretőnél, ideig-óráig marad, de amíg két életét élhet a pasi úgyse dobja el a nőt.
2019. dec. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Könnyen meglehet , hogy vegul terhességgelfogja meg majd a pasit , vegul nem megy abortuszra, ahogyszokott, hanem megtartja a pasigyerekét és a dolog eldöl
2019. dec. 3. 07:57
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Ebben a történetben te vagy a szerető aranyom 😀 Szépen elő adtad amúgy. Na mindegy, nem hagyja el az elettársát.
2019. dec. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok , anonim oldalon miert hazudnak
2019. dec. 3. 08:13
 8/11 anonim ***** válasza:
54%

Pont azért, mert anonim az oldal :)


Amúgy, ha már abortuszon volt emiatt, akkor miért fogná meg egy terhességgel?! Megint eltessékelik abortuszra, azt csend lesz :)

Amúgy abortusz után pláne 100x nehezebb a terhesség. Szóval mindegy, szánalmas.

2019. dec. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%
Miért foglalkozol vele? Az a bajod, hogy nem téged nem kúrál? Özvegy ember. Vannak barátnői. És? Mi közöd más életéhez? Mi az hogy "gyanús lett" Bűnöző? Alkoholista vagy?
2019. dec. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%
Nem, nem fogja elhagyni. Sem a kiscsaj, sem más nő miatt. Amíg megteheti, addig félrekefél. Bár ehhez neked tényleg semmi közöd addig, amíg nem téged kezelget.
2019. dec. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!