Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Naiv vagyok, ha hiszek abban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Naiv vagyok, ha hiszek abban, hogy egy férfi lehet hűséges hozzám évtizedekig?

Figyelt kérdés

Sokan emiatt hülyének néznek. Mert hogy ezeknek a nőknek mind hazudnak vagy tudnak róla ők is, de lenyelik magukban. Én nem bírom elfogadni ezt. Magamban érzem, hogy nem esne nehezemre a hűség bármeddig, nem érezném börtönnek nem kacérkodni mással és ha kilépnék, azt nem egy harmadik miatt tenném, hanem mert valami el lett rontva mindenkitől függetlenül. Nem tudom elfogadni, hogy nincs még ilyen ember, aki olyan, mint én, csak férfiben. Annyian hívtak ezért naivnak, meg hogy majd meglátom. És sajnos itt is sokaknak ilyen természetes dogma, hogy a hűség nem működő dolog...


Így sem merek kapcsolatban lenni, mert egyedül legalább ezzel a megaláztatással soha nem kell majd szembenéznem, nemhogy még ezek után. Annyira hihetetlen, hogy csak ilyen férfiak léteznének és a párjuk mellett azért idővel akár csak írásban flörtölgetve vagy kacérkodva, de félrenéznek...:( Ha ilyen egy 20-30 éves kapcsolat, házasság akkor azt hiszem, jobb egyedül maradni. Akkor legalább nem szánakoznak és sunnyognak a hátam mögött.


Sosem volt megcsalós élményem személyesen, de sajnos túl sok ilyen tapasztalat vesz körül. És túl sokan tartják ezt az élet rendjének... Hogy az asszony idővel a stabilitása miatt marad, de azért más is jelen van, ha csak szexuálisan vagy kekeckedés szinten, de jelen van és nincs kizárólagosság.


2019. dec. 4. 23:46
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
45%

Van ilyen férfi és nő, de kevés. És még ők sem maradnának együtt évtizedekig mindenkivel. A dologért dolgozni kell, de úgy nehéz lesz, ha jó eséllyel még nincs sok tapasztalatod a kapcsolatok terén. Mert jól hangzik az, hogy te ilyen és olyan hűséges férfit akarsz, meg az is, hogy te bizony sosem lépnél félre, csak ez nem így működik. Nekem is van jó pár nő ismerősöm, akik a húszas éveik elején ezeket előadták, aztán bumm, félreléptek. És ők tényleg naivak voltak. De, ha megnézed, itt is rengeteg kérdés úgy kezdődik, hogy az illető előadja, hogy nem lépne félre, DE azért mégis félrelépjen? És hasonlók...

Szóval, jó társat kell választanod és valami extrát is kell nyújtanod. Ez szerinted mennyire fog menni? Mennyire fogsz újat nyújtani az ágyban? Mennyire leszel figyelmes és megértő? Mennyire leszel támogató, ha problémák vannak? Mennyire fogod vissza a hisztid?


Az meg már szerintem beteges egy kicsit, hogy egy apró flörtöt is megcsalásnak vennél. Ez mutatja leginkább, hogy naiv vagy.

2019. dec. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem a kerdezo a flortot nem megcsalasnak veszi, hanem apro jelet annak, hogy valamilyen szinten de megis kivancsi masok irant.
2019. dec. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
2: igen, annak. És ha nem is megcsalás, bizonytalanná teszi a szememben a kapcsolatot. És rettenetesen megalázó ez is az ember párjára nézve a szememben.
2019. dec. 5. 00:38
 4/36 anonim ***** válasza:
0%
Ah, így már értem. Ebben az esetben naiv vagy. Hány éves vagy?
2019. dec. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
96%
Miert lenne naiv?
2019. dec. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

Mikor azt gondoltad, hogy megcsalasnak veszi a flortolest is akkor is naivnak nevezted.. de ebben az esetben is naiv..?

gondolom szamodra a megcsalas is egy teljesen rendben valo dolog es aki ezt nem tudja elfogadni az naiv?

2019. dec. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
11%

#6: Igen. Kérdezz körbe az ismerőseidnél. Ilyet csak 18 alatti lányoktól fogsz hallani. A flört sokszor csak játék, egyszerű önbizalom erősítés, amiből nem lesz több. Ettől nem feltétlenül másokra kíváncsi valaki, csak laza vagy jól esik, ha vele is kedvesebbek.


Az meg, hogy mit gondolok a megcsalásról, nagyon mellément. Miért nem randiztok amúgy?

2019. dec. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
2%
Én is "hiszek" benne, vagy csak nem akarok tudomást venni róla? Jo kérdés... A férjem imad, szeret, erezteti velem, pedig 12 éve házasok vagyunk. Én ha pl. Elmenne prostihoz es kiderulne, szerintem meg tudnék bocsátani. Ha mást szeretne, azt nem.
2019. dec. 5. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
14 éve vagyunk együtt feleségemmel, én nem csaltam meg, szerintem még ő sem engem :)
2019. dec. 5. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Ott bukik a dolog, hogy még magadról sem tudod hogy egyáltalán hűséges tudnál lenni évtizedekig, hiszen valószínűleg nincs ebben tapasztalatos és fiatal vagy.
2019. dec. 5. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!