Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Adjak neki mégegy esélyt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak neki mégegy esélyt?

Figyelt kérdés
15 éve vagyunk együtt,van egy gyerek. Viszonya volt hónapokig,amikor megtudtam akkor már vége volt.
2019. dec. 12. 08:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

Tudod, szerintem ez úgy van, higy 1 egyszeri megcsalás tekinthető botlásnak, bár nálam az sem, viszont hónapokig félrequrni az már más kérdés!

Én férfi létemre tuti kidobnám a nőt, ha ilyet megtudnék, de nem vagyunk egyformák...


33/F

2019. dec. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%

Azt döntsd el, hogy neked mennyire fér bele, hogy ezentúl is meg fog csalni, de már tudsz is róla, hogy nem hűséges. Abban kár reménykedni, hogy nem teszi többet, legfeljebb nem ezzel a nővel.

Az is benne van a pakliban, hogy egyszer otthagy a másik nőért. A válásról nem csak te dönthetsz. Érdemes ezt mellette kivárni? Amint a gyerek nagykorú lesz, és nem kell utána fizetnie, elhúz mint a vadliba.

2019. dec. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
Ha szeretsz magadból hülyét csinálni, nyugodtan.
2019. dec. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Ha megteheted hogy leválsz róla,semmiképp ne adj neki esélyt.
2019. dec. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Megtehetem,anyagilag nem függök tőle.
2019. dec. 12. 12:17
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
15ev utan ha 1x felrelepne szerintem fel tudnam dolgozni, az h honapokig atver, sunnyog nekem nem fer bele, de ezt neked kell erezned. Egy kapcsolatban a szeretet mellett epp olyan fontos a tisztelet is. Ha a tarsad honapokig hulyenek nez, ott megszunik a tisztelet es nem is hiszem h egy atmeneti javitos idoszak utan ne tenne meg ujra ha alkalma nyilna ra.
2019. dec. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
20%
Megváltozni nem fog. Én nem élnék így, de te tudod.
2019. dec. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%

Fene tudja. Én is voltam így, nem megcsalásnak éreztem, hanem az elhagyása kezdetének

Közel volt már a válás is.

Aztán valahogy csak leültünk tisztázni az előtte volt sok évünk összes problémáját

Eltartott vagy egy fél évig, de happy end lett.

Neki a mwgcsalást kellett lenyelni, nekem még azt, hogy jegeljem el azt a szép szerelmet.

De azt láttam, hogy az ember bele tud szeretni a családi életbe is.

Ez most jó zavaros leírás, csak azt szeretném leírni, hogy nem egyszerűen igen/nem kérdés.

2019. dec. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
36%
Az ember változhat. 15 év alatt 1 hiba ... Az már más kérdés, hogy általában nem változik. Neked megéri a kockázat? Nekem a leírtak alapján megérné. Ez nem a világ vége, ezt is meglehet oldani, ha mindkét fél azt akarja.
2019. dec. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Minden vétket meg lehet bánni és akár véglegesen kerülni a kiújulását. Te ismered a férjedet, Te tudod, mennyire szavatartó, mennyire őszinte és megbízható. Ha együtt maradtok, arra ügyelj, hogy a féltékenységed nehogy kiváltsa belőle a hűtlenséget.
2019. dec. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!