Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért nekem kellene visszafogn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nekem kellene visszafognom magam azért, mert egy családos fazon nem képes a gatyájában meglenni?

Figyelt kérdés

Fél éve kerültem új munkahelyre. Kb. egy hete az egyik kollégám felesége elkezdett írogatni nekem facebook-on, hogy nagyon szépen kér, hogy kicsit fogjak vissza az öltözködésemből, mert egyáltalán nem kívánja őt a férje, azt gondolta, hogy megcsalta, elolvasgatta a fb beszélgetéseit. Ott azt találta, hogy egy haverjának folyamatosan rólam beszél, hogy mennyire szexi vagyok, részletesen beszámolt a szoknyáimról, tapadós farmereimről, a mintás és a fekete harisnyáimról, és szomorúan közölte, hogy rettenetesen hiányzik az, hogy a felesége is képes legyen csinosan öltözni és az alakja sem a régi már. Azt mondta, hogy nem tudja már érdekesnek tartani őt, ha minden nap ilyen ingereket kap. Közben a pasi folyamatosan udvarolgat is a munkahelyemen, néha már a zaklatás határait feszegeti, de mindig elutasítom.

A felesége szinte könyörgött nekem, hogy öltözzek másképp a munkahelyre, mert tönkremegy a családjuk, pici gyerekük van, és semmi vonzalom nincs már, amióta oda kerültem, ahol a férje dolgozik. Mondtam, hogy sajnálom, hogy a férje nem szándékozik a gatyájában tartani a farkát, és csak rajtam múlik, hogy megcsalja-e, de ettől én nem fogok másképp öltözni, oldják meg, legyen önbecsülése. Erre persze jött az, hogy soha nem fogom megérteni a komoly kapcsolat lényegét, kis qrva vagyok, aki más férjét szedi el majd mindig, de szeretni senki sem fog, mérgezett a lelkem, mert csepp női szolidarítás sincs bennem, stb.

Hogyan állítsam le a palit és a feleségét úgy, hogy ne legyen visszhangja a munkahelyen? Ezt leszámítja tök jó a közösség, és szakmailag is jó hely nekem.

Mielőtt bárki ezzel jönne, nem fogok másképp öltözni, mert most sem öltözöm ribisen, csak csinosan, és nem vagyok kapcarongy sem, párkapcsolatban élek 6 éve.


2019. dec. 19. 16:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%

Nem kell máshogy öltöznöd. Sajnos a férje, ha nem veled, akkor mással fogja megcsalni szerencsétlen feleségét. Nem értem, hogy ezt miért nem tudja magában lerendezni, miért kell erről tárgyalni egy másik fickóval. Érthetetlen. Úgyis egy görény az a csávó, nem kár érte.

Azt sem értem, hogy a nő miért nem tud otthon tornázni, és csinosan felöltözni. Ezt sem értem.


Ne törődj vele.

Én mondjuk kedvesen megírnám neki, hogy az ő jól létének is jót tenne, ha otthonra is kirittyentené magát, csak úgy, önamgáért, és biztos nem bántanám szerencsétlen nőt,

de ez az ügy már borítékolva van, sajnos valakivel úgyis megcsalja a szemét férje.


Nem a te hibád.

2019. dec. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65%
Hát egy ilyen asszonykát nem csoda hogy nem kíván a férje.... Mondom ezt nőként.. Mondom ezt úgy, hogy kisgyerekem van... És mégis kevesebb kiló vagyok mint terhesség előtt, meg sem látszik rajtam hogy szültem és ezért bizony sokat tettem, edzettem, fogyokuraztam, nem kenyelmesedtem bele a dolgokba, bennem megvolt az akarás hogy a férjemnek és magamnak is tetszek... Az asszonykának nyilván könnyebb másra kenni a felelősséget hogy ő sz**rik bele hogy a férjének tetszen, persze majd minden nő a városban, a világban, máshogy fog öltözködni, nehogy a férje mást kivanjon meg. Sz*rd le, ez nem a te hibád, ez a drága férj és a feleség problémája. Oldják meg szépen ők ketten.
2019. dec. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
16%
A szolidaritásban igaza van.
2019. dec. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
23%
Az öltözködésben nem, az érzelmi szolidaritásban valóban igaza van.
2019. dec. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
40%

na most ha tényleg ribisen öltözöl akkor jogos... (tevepata, dekoltázs, fenékbe vágó nadrág) tudtommal a munkahely az munkahely csinosan lehet öltözni de a fent említetek azok nem azok...

a megoldás tiltsd le a nőt és a férfit is! ha bókol akkor szépen küld el már az elején és mond meg neki hogy csak is szigorúan munka üggyel szólítson meg...


egyszerű nem?

2019. dec. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%

3# 4#

Miért ne öltözhetne úgy, ahogy ő szeretne, ha a munkahely ezt megengedi? Nehogy már mások családi élete (= problémája) miatt neki kelljen változtatnia magán. A kérdés tök jogos. Ezt az említett házas párnak kéne lerendezni egymás között meg esetleg a között, akinek a férje írogatott.


Ez kb. olyan mint amikor az erőszakot azzal mentegetik hogy miért öltözött olyan szexin? (= feszülős farmer volt rajta)

Pfff

2019. dec. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%
Arról nem tehetsz, hogy a férfi kiéhezett és bármilyen csinos és igényes nőt megkíván, jelen esetben téged. A feleségnek nem a harmadik felet kéne okolnia főleg úgy, hogy te állandóan elutasítod a férfit. Ha látta a beszélgetést amiben a férje panaszkodik, akkor ideje lenne változtatnia magán, de elég “szép” kapcsolat ez, ahol a férj nem őszintén beszél az érzéseiről a feleségének, a nő pedig a beszélgetéseit olvasgatja. A kommunikáció hiánya nagyon érződik. A sértegetése is indokolatlan, miért kéne neked változtatni önmagadon egy idegen nő kérésére? Észbe kéne kapnia, de úgy sem fog, mások hibáztatása megy neki és a férj előbb vagy utóbb megcsalja úgyis.
2019. dec. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
52%

Mind a kettő amit csinál az már zaklatás. Jelentsd fel a pasit is és az asszonyt is. A pasi meg szégyen hogy a barátjának hisztizek a kukija miatt. A nő meg mit képzel magáról hogy egy ismeretlent apáca zárda módjára próbálja regulázgatni nem mellesleg ugy hogy semmi közöd a pasi gondolataihoz se a nőéhez. És mindkettőnek el kéne gondolkoznia hogy a sz.r párkapcsolatukért nem a harmadik a hibás hanem ők ketten.


Én a pasinak ha nagyon idegesítene már biztos azt mondtam volna hogy fogja meg a tökét és tegye teli vele a száját.


Ja és mindkettő kezébe nyomtam volna az egyetemes emberi jogokat hogy olvassák el ezerszer.


Nincs joga a nőnek megmondania, hogy mit vegyél fel.


Semmi közük a magánéletedhez. De teljesen jogosan nem kell visszafognod magad mond el kultúráltan és diplomatikusan a véleményed.


De ez a helyzet már zaklatás kategória. Lehet fel kéne őket jelentened. Már az is hányadék hogy hozzád hasonlítja az asszonyt. Te nem vagy ő, ő nem te.

2019. dec. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
És ha azt mondja, hogy a hosszú haj hozza lázba? Akkor a haját is vágja le?
2019. dec. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
42%
Ja és első tanácsát ne fogadd meg ne adj tanácsokat ennek a nőnek. Ez a nő rád vetíti ki a fusztrációit és zaklat a h.lye leveleivel csak mert sutyiba a férje facebook-ján kontárkodott és a férje picsogását, hisztijét olvasta amint panaszkodott róla. Téged meg vendégmunkásnak néz a zaklató férje. Már ez is elmond mindent hogy ott egyáltalán se megbeszélés se bizalom nincs. A pasi harmadik keze meg nem bírja elviselni hogy az asszonyt most csúnyán fogalmazva nem tud látogatást tenni, mivel valószínűleg nemrég szült. Szerintem nem is értette amit írtál hogy a pasi is zaklat téged es nincs szó vonzalomról vagy egyéb ilyenről a részedről.
2019. dec. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!