Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, mit szólnátok hozzá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit szólnátok hozzá, ha a szép, dús, hosszú hajú barátnőtök egy nap azzal állna elő, hogy olyan frizurát szeretne, mint Osvárt Andié?

Figyelt kérdés

[link]


Egy ideje már elege van a hosszú hajjal járó gondokból, körülményes ápolni, fésülni, mosni, esetenként problémát okoz az is, hogy hordja bizonyos alkalmakkor. Egyre többet gondol rá, hogy le kéne vágatni fiúsabb fazonúra. Egy női magazinban talál egy Osvárt Andi-cikket, és megvilágosodik: "Ááááh, igen, ilyet akarok!" És már tervezi, hogy időpontot kér a fodrászához...


Az egyik vonzó tulajdonsága épp a haja volt, amikor megláttátok és beleszerettetek. És most ettől a kincstől(csak nektek, neki már nem) készül megválni. Eltántoríthatatlannak tűnik.


Hogy reagálnátok ilyen helyzetben? Elég morbid kérdés, de akár szakítanátok is? :D



2018. febr. 3. 10:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%

Az ilyet is apolni kell,mosni,beallitani,beszaritsni.

Am nem jo..nem vagatnam le,nagyon megbanod majd:(

2018. febr. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Őszintèn nem szakìtó ok de....első lépès egy rossz úton nálam. Viszont egy ellaposodott kapcsolatban mèg lehet frissîtő is....mintha új csaja lenne..
2018. febr. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%

Leszbikus ismerőseimnek van ilyen haja.

Akkor inkább olyan legyen, mint Skrillexnek, oldalt felnyírt, de a másik oldalon rendesen hosszú.

2018. febr. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én kb. 2 éve vágattam le ilyen rövidre, a páromnak bejött, mindig azt mondta, hogy olyan, mintha új csaja lenne. :D


Sokkal macerásabb amúgy mint a hosszú haj. 3x olyan gyakran kell fodrászhoz járni, minden reggel beszárítani, ha nem mostad meg, nem tudod copfba fogni, így nincs olyan, hogy reggel már nincs időd a hajadra. Ha csak azért akarod levágatni, hogy ne kelljen vele annyit foglalkozni, akkor ne tedd, mert nagy csalódás lesz.


Én amúgy meguntam, hogy mindig ugyanolyan, így egy év után elkezdtem növeszteni. Egy éve küzdök vele lassan, és úgy nézek ki mint egy csöves. :) Most már alakul, mert össze tudom fogni, de szörnyű. :D Annyi a jó benne, hogy egészségesebb a hajam mint mielőtt levágattam, de soha többé nem fogom.

2018. febr. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
19%

Én mindig azt mondom, hogy „a szép arcot kár hosszú hajjal eltakarni” :D

Szerintem amúgy nekem is romlott a kapcsolatom az exemmel, amikor hosszú szőkéből, rövid barnára váltottam. Aztán visszafestettem és megnövesztettem. És nemsokára vége is lett a kapcsolatnak (bár nem a hajviseletem miatt :D )


Bár a kérdés a férfiaknak szólt…

2018. febr. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
Nem tetszik az ilyen haj. Kövezzetek meg de nekem nők=hosszú haj! Szóval nagyon nem örülnék neki. :(
2018. febr. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
29%

Én megcsináltam. Még a párom előtt, mikor megismertem, de nem jöttünk össze. Minden fodrász dicsérte a hajam, hogy mennyire dús, mindig dupla adag festék kellett rá... Gyönyörű volt, de kislány korom óta derékig ért, de legalább mellig. Az élet túl rövid arra, hogy az ember ne próbáljon ki valami egészen mást.:) Főleg ne egy olyan dologból, ami 1 év alatt visszanő. Egyik reggel untam meg rohadtul a hajam és magamnak vágtam le. Megfogtam a vállam fölött kicsivel és lecsaptam belőle 30 centit.:) Nagyon fura volt, nagyon sajnálták és nem értették. De el kell szomorítsam azt, aki szerint ettől nő a nő. Délelőtt egy fodrász leigazította állig érőre és hátul felnyírta. Úgy találkoztam a sráccal is. Az a sors iróniája, hogy ez volt pénteken, vasárnap meg már randira hívott. Aztán az elkövetkező 2 évben, amíg vele voltam, kipróbáltam mindenféle frizurát mindenféle hosszúságban, amíg vissza nem nőtt megint mell alá érőre.


Szarni kell arra, aki ebben látja a szépseged. Én pl tudtam, hogy jól fog állni, nem lesz tőle krumplifejem. Vagányabb lesz, de nem rosszabb. A mostani páromnak is meséltem ezt, ugrattam vele párszor, hogy felnyírom féloldalt, de ő mondta, hogy meg ne próbáljam, olyan színűre festem, amilyenre akarom, csak rövid ne legyen.:'D


Viszont amíg vállig nem ér, annyit fogsz vele kinlódni, ha göndör vagy hullámos a hajad, hogy felírod magadnak, hogy többet ilyet soha.:D

2018. febr. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%

Igen, amikor szabad vagy, nincs párod, akkor nincs is ezzel gond. Viszont ha párkapcsolatban vagy és ráadásul tudod, hogy a pasidnak pont az tetszett meg benned legjobban, hogy milyen szép hosszú hajad van, hát...


Te örülnél neki, ha a pasid kitalálná, hogy ő most rocker lesz hirtelen és megnöveszti hátközépig a haját?

2018. febr. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%
Bánom is én! Jó pasi számomra. Hosszú hajjal is az lenne. Azt is megszoktam, hogy szőrt csókolok, mert őnagysága kitalálta, hogy szakállat és bajszot növeszt a vállig érő haja mellé, pedig tudja, hogy ki nem állhatom az arcszőrzetet. De tény, azt is, hogy ezért nem szakítanék vele. Az a szerencséje, hogy a felnyírásban sosem voltam biztos, ellenben ha már felajánlotta a színeket, csináltattam egy kéknek induló, de most már csak lila ombrét. Ennek még örült is.:D Majd bejelentette, hogy a szakáll attól még marad.
2018. febr. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem egy párkapcsolatnak úgy van értelme, ha hagyjuk egymást olyannak lenni, amilyennek jólesik, mégha ki is fejezzük nemtetszésünket és rosszallóan csóváljuk a fejünket, mikor az említett szőrzetet (vagy a helyét) babusgatja. És nem attól kell tartani, hogy jaj, a másik így szakítani fog. Kétlem, hogy ő szakítana velem csak ezért. Nem örülne, de nem szakítana. És ha nagyobb dolog történik? Ne már...
2018. febr. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!