Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy lányt megcsaltak akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lányt megcsaltak akkor hogy lehet képes ő is megcsalni egy fiút?

Figyelt kérdés

Az ilyen emberek egyáltalán emberek? Mert lelkük nincs az biztos!

Tehát ha egy lányt megcsaltak, utána hónapokig sír, meg szomorú, akkor hogy tudja később megcsinálni egy fiúval ugyan ezt?

Úgy hogy az a fiú semmit nem ártott neki. Nem gondol abba bele hogy neki is akkora szomorúságot, csalódást okoz ezzel?


2019. dec. 27. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Most lehet szidni a nőket, de ugyanúgy megkérdezhetjük a fordítottját is. Ha szegény lány nem tett semmi rosszat akkor hogy képes megcsalni a pasi?
2019. dec. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek kétszínűek, inkább beragadnak egy rossz kapcsolatba, mintsem megpróbálják azt "megjavítani" vagy inkább lezárni ha mást már nem lehet tenni. Ez van, mindig is voltak, vannak és lesznek emberek akik becsapnak másokat. Ne ezzel foglalkozz hanem azzal, hogy élj úgy hogy másnap is bele tudj nézni a tükörbe.
2019. dec. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, de ha valakit megcsaltak akkor tudja hogy milyen, akkor miért akarja az okozni másnak. Miért nem szakít előtte, és az talán kevésbé fájdalmas.
2019. dec. 27. 20:13
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Édes a bosszú

N

2019. dec. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Jaj és nem.sirtam hónapokig

Hamar túl voltam rajta

2019. dec. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

A szomorúságot tudjuk

De azt a pezsdítő izgalmat amit az a dolog okoz h olyat teszünk amit nem kéne és csak hájt a vérünk az ösztön azt nem

Amelyik pasi papucs csalható kis takony azt fogják is

2019. dec. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
4. Csak kár hogy nem azon áll bosszút, aki megérdemli.
2019. dec. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem a bosszúról szól és nem is arról akit éppen megcsalnak. Akkor abban az adott pillanatban túl jól érezte magát nem gondolt bele a következményekbe, vagy ha mégis akkor nem tisztel szeretett eléggé. Az exem csalt meg és utólag ilyen magyarázatot adott nekem.
2019. dec. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!