Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Léteznek olyan lányok akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan lányok akik nem lennének képesek megcsalni a párjukat és akik megcsalták miért tették és megbánták-e?

Figyelt kérdés
Vannak olyan lányok akiknek megromlott a kapcsolatuk és nem csalták meg a párjukat hanem inkább otthagyták őket? Vagy olyan lányok akiket megkörnyékeztek a párjuknák jobban kinéző férfiak és inkább nemet mondtak? És akik megcsalták a párjukat hogy történt ,miért és megbánták-e és miért vannak még az eredeti párjukkal? Van olyan lány aki folyamatosan csalja vagy többel megcsalta a párját?
2016. máj. 16. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen...vannak. Soha nem csaltam meg senkit. Nem az én müfajom.
2016. máj. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én sem csalnám meg soha a páromat. Ráadásul én az a típus vagyok, hogyha megromlik valami, akkor megpróbálom helyrehozni, nem pedig eldobni.


21/L

2016. máj. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Soha nem tennék ilyet.

Pedig távkapcsolatban vagyunk másfél éve és valószínűleg jövőre költözünk össze. :-)

Ha valaki félrelépne akkor nem maradnánk együtt.

23L

2016. máj. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én soha nem csaltam meg senkit. Ha valami nem volt jó, akkor megbeszéltük, ha nem javult a dolog, akkor szakítottunk. Ez így korrekt. Sosem értettem, mi értelme van a megcsalásnak. Amikor a párkapcsolatban valami nem működik és nem is tudunk/akarunk rajta változtatni, akkor legyen vége. A szakítás is fájdalmas, de legalább nem tiporja földbe a másik fél önbecsülését.
2016. máj. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amikor megromlott a kapcsolatom, vagy már nem éreztem jól magam az illetővel, nem megcsaltam hanem szakítottam, pedig egyikbe sem voltam igazán szerelmes, csak fellángolások voltak. Elítélem a megcsalást, és szánalmasnak tartom az ilyen egyéneket, akik ezt megteszik ahelyett hogy problémamegoldáson gondolkodnának, vagy ha az már nem megy akkor szakítanának egyenes és tisztességes módon.


Olyan is előfordult, hogy megkörnyékezett egy pasi igen. Alapvetően egy helyes, aranyos srác volt akivel szingliként akár össze is jöttem volna, de akkor már házasok voltunk a férjemmel (most is:). Így amint világossá vált számomra, hogy nem munkahelyi barátkozásról, van szó, hanem próbálkozik, NEMET mondtam neki. Többször is, mert egy ideig még nem sikerült neki felfogni, hogy a nem az nem.

2016. máj. 21. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Lina93 ***** válasza:
44%

Igen. Én pl. sosem csaltam meg senkit.

Volt rá példa, hogy fél év után nagyon megromlott egy kapcsolatom, szakítani akartam, erre exem öccse elhunyt szegény, így nem tehettem meg vele , hogy elhagyom abban a helyzetben. Másfél évet húztunk még így le. Nagy volt a kísértés, mert környékeztek jobbnál jobb pasik, de sosem tudtam volna megtenni vele, inkább leráztam mindenkit, aki ismerkedni akart.

Sokszor kerültem ilyen helyzetbe másokkal is, de hárítom az ilyet, sőt, azoknak a pasiknak, akik tudják, hogy van párom, ennek ellenére mégis bepróbálkoznak, meg is mondom, hogy undorodom ettől a viselkedéstől és nem kérek belőle.

Őszinteség, Bizalom, Hűség.. valamelyik hiányában részemről nem létezik párkapcsolat.


Nem tenném meg senkivel, tudom milyen a másik oldalon lenni és azt a fájdalmat nem érdemli meg senki azok közül, akiket én valaha szerettem.

23/L

2016. máj. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!