Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Feladnátok a biztos kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feladnátok a biztos kapcsolatot egy fellángolásért, vagy megcsalnátok a párotokat titokban és vele maradnátok?

Figyelt kérdés

2019. dec. 31. 13:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem
2019. dec. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
egyik se
2019. dec. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem évi 1-2 lefekvés mással, még belefér. Nyilván ez szembemegy minden, eddig megszokott kapcsolati struktúrával, de pl. írás gyanánt a kőtáblára való véséssel is felhagytunk, mert rájöttünk, hogy ez így hosszútávon hülyeség. Okai: 1. Ilyen kondíciókkal anélkül tartható meg hosszútávon is egy kapcsolat, hogy különösebben korlátoznánk a másikat, nem kell titkolózni, nem kell vágyelnyomással kínlódni, nem kell lelkifurdalást elviselni, nem kell alibit keresni, stb.. Szerintem nem 1-1, néha mással való érzelemmentes kielégülés az undorító, hanem az utána történő sunyiskodás, hazudozás, mert az előbbi egy természetes, emberi dolog, az utóbbi pedig gerinctelenség. 2. Ha több alkalmat szeretne az egyik fél, akkor nincs párkapcsolatra szüksége, ha mindig ugyanazzal szeretné, akkor pedig nem a mostani társára van szüksége, és a tiltás nem a megoldást jelenti - ezért nem vezet sehová az sem, ha egy gyereknek tiltjuk a cigizést. 3. Nálam pl. a szabadság valóban azt jelenti, amit a szó kifejezni hivatott. Szerintem nem az a szabad, akit magamhoz láncolok, hanem aki előtt nyitva áll az ajtóm, és mindig hazajön. 4. A szerelem szintén nem azt jelenti, hogy az enyém vagy, hanem azt, hogy mellettem is azt teheted, amit szeretnél, mert azzal együtt fogadlak el. 5. Attól, hogy az ember az ösztönei által nagyritkán megkíván mást is, pláne X év után, attól még szeretheti azt, akivel együtt van. Számtalan példa van erre a társadalomban, de nekem az lenne a célom, hogy ez ne a megcsalást jelentse, hanem egy korrekt egyezséget. A telefon ellenőrzéseket, meg az ajtócsapkodást én meghagyom másoknak. Leszarom a mínuszokat.
2019. dec. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Dehogy adnám. Volt ilyen. Sőt azt veszem észre magamon, hogy az évek alatt a férjem iránt is így érzek. Van, hogy jön a fellángolás oda meg vissza vagyok érte utána van egy nyugodt időszak. Ha minden fellángolás után futnék a p. ncim után soha meg se házasodtam volna. Szerintem nem nagy ördöngőség a hűség ha valóban olyan párod van aki megad neked mindent. Az meg, hogy időközben megtetszik vki előfordul.
2019. dec. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Aljas dolog megcsalni a másikat! Már is más a véleményed ha ugyan ezt tennék veled, hozza teszem te tudatosan előkészülsz a megcsalásra nem egy gyönge pillanat...Az olyan emberek miatt mint te szakadnak szét a családok.
2019. dec. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez kb olyan mint egy torta amit nem is akartál megenni, mert mindjárt kész a kedvenc kajád, de valaki odatette és belecsipegetsz. Aztán rosszul leszel tőle. De tapasztalattal lehet tudni hogy ez nem is az lesz amit akartál, nem kell bedőlni mindig a pillanatnak.
2019. dec. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

Jaj gyerekek hagyjuk már ezt a tetves gęci hűtlenségt istenítő dumát. Ha annyira jó lenne megcsalni a másikat, lenne pofátok eléállni és nyitott kapcsolatként élni, hogy ő is ugyanezt megtehesse, ha akarja (vagy leléphessen, ha nem akar benne részt venni egyáltalán). Nektek sem gerincetek, sem vér a pucátokban, csak egy szánalmas rakás szar vagytok, akit valami jó magas helyről le kéne bąszkodni.


A kérdésre válaszolva: nem lennék annyira önző, hogy a kapcsolatunkról ilyesfajta módon egy személyben döntsek. Valószínűleg kilépnék, mert magam esetében nem tartom normálisnak, hogy így érzek bárki más iránt, aki nem a párom. Biztos csak azért, mert már lemásztam a fáról, de nekem az a normális, hogy egy embernek van hely a szívemben és ha valaki más képbe kerül olyan szinten, hogy valamit megmozgat bennem, az azt jelenti, hogy a párom már nincs ott...

2019. dec. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%
Megcsalást választanám. Túl jó a kapcsolatom ahhoz, hogy feladjam. Viszont valóban... túlságosan is vágyom az újra ahhoz, hogy ellen tudjak állni.
2019. dec. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8-as.végre egy őszinte ember!!
2020. jan. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!