Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Sokan arra hivatkoznak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan arra hivatkoznak, hogy azért csalják meg a párjukat, mert nincs otthon szex? Valaki csalt már ezért vagy ez csak egy sablon kamu duma?

Figyelt kérdés
A szerelem/ szeretet attól meg él bennetek vagy nem tudnátok megtenni ha még szeretnétek?

2020. jan. 4. 05:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%

Szerettem

De rengeteg problema volt koztuk a szex hianya es a minosege is

Konkretan 16-17 eves korom kozott tobbet szexeltem mint o 28eves koraig

Gyorsan elsult es utana vege volt, ezt meg at is hidaltam ugy ahogy de h folyamatosan nyugjei voltak azt nem mar

Egy vita heveben azt mondtam h akkor megoldom mashogy a dolgot ravagta h akkor old

Lett egy szeretom akit szerettem is

Megis helyt alltam otthon ugyan ugy es probaltam epiteni a kapcsolatot a parommal hatha ... De oda jutottam el h sehova

Becsajozott a melohelyen

Masnap kizartam a kozos lakasbol es ennyi

2020. jan. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Abból az egy alkalommal, mikor megtettem, ezt tudom indítékomként felhozni. Próbáltam megbeszélni, de csak veszekedést kaptam. Így egy alkalommal, mikor piás voltam és rámmozdult egy csaj, nem álltam ellen, leszartam és partner voltam az egyéjszakás kalandban. Aztán másnap kijózanodtam, hazamentem és kidobtam a barátnőm, ahogy azt eleve kellett volna. Most már így csinálom.
2020. jan. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
33%
Megelőzöm a feminácikat (bár az 1-est nem sikerült): ha a férfi csalja meg a nőt, az a férfi hibája, mert szexmániás disznó, de ha a nő csalja meg a férfit, az is a férfi hibája, mert nem adja meg a nőnek, ami kell neki.
2020. jan. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
40%
3-as igazad van, mindig a férfi a hibás. 😁
2020. jan. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Utolsó ...

kérdem én ha egy nálam 10évvel fiatalabb pasit csak 3 havonta lehet rávenni a szexre és a 10 éves kapcsolat utolsó két évében egyáltalán nem akarja akkor mit tennél???

egészséges nő vagyok, van libidóm, fantáziám, imádom a minőségi szexet és a változatosságot benne - mégis szinte addig kellettem csak, amíg terhes nem lettem tőle, a szülés után már nem érdekelte a szex - szerintem addig csak a gyerek miatt.

kismilliószor beszéltem vele erről utána volt 2hét amíg oké volt majd megint elhajtott.

igen, hamarabb ki kellet volna vágni és elhajtani a fenébe de bíztam benne h csak átmeneti a dolog. párterápiával vagy hasonlóval megoldható esetleg. de nem ment.

és rábólintott a más megoldásra!

2020. jan. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
#5. Jelen volt a szülésnél?
2020. jan. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
22%
#5 Aha, szóval neked volt jogod félrekefélni, neki nem. Egyáltalán nem kettős mérce, kedves femináci :)
2020. jan. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
80%

-nem volt jelen, császároztak, hamar lábra álltam, gyorsan gyógyulok mindig.


-szó nem volt ilyenről... de ha valaki csak 3 havonta akar szexelni, saját bevallása szerint, neki előttem sem volt többre igénye, akkor valszeg nem a szex miatt kellet neki új nő. (a szexet 95% én kezdeményeztem mindig)

nem zavart volna ha félre kefél (legalább akkor tudom h érdekli a szex), azért vágtam ki mert érzései lettek a csaj felé.

2020. jan. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem a megcsalás ennél komplexebb, ha valaki már idáig jut, akkor annak ugyan lehet kiváltó oka az otthoni kevés szex, de mégsem egyedüli magyarázata. Mert látod itt is, amit leírtak, hogy működik ez egy kapcsolatban: kevés szex -> a téma sikertelen megbeszélése -> vitatkozás, elhidegülés -> végső soron az érzelmek enyhülése, megszűnése -> megcsalás

Olyan nem igazán van, ahol egy kapcsolatban minden szipiszupi, tökéletes, az érzelmek mindkét félben 100%-on lángolnak, aztán az egyik mégis félrelép. Van olyan, hogy a megcsalt fél _azt hiszi_, hogy minden rendben van és szuper, de a megcsaló nem fog félredugni pusztán az elégtelen szex miatt, ha egyébként azt érzi, hogy ezzel együtt is sokkal többet veszíthet. Ha már általánosan boldogtalan, elégedetlen az életével, akkor viszont nem lesz probléma a család, gyerekek elhagyása sem az új, izgalmas partnerért, aktívabb szexuális életért, mert akkorra már igazából számára amit maga mögött hagy, az nem a család, a korábbi párkapcsolat, hanem a boldogtalanság, elégedetlenség érzése.

2020. jan. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%

Akinel otthon van szex az is fèlrejar. Söt bombanöket is ugyanugy csalnak.

A megcsalo döntese önmagàban a megcsalas, lehet annak ezeregy oka, söt a semmi is. Csak ugy-mert mièrt ne - alapon is vannak megcsalàsok.

Felesleges boncolgatni.


En korabban bosszubol csinaltam amikor mas nökkel kavart bukikban. Lett egy szeretöm akihez odabujhattam àrölelt es "atyàskodott"felettem, oltalmazott, hozzà menekültem a "pofonoktol"amiket a baratomtol kaptam.

Csak egy idö mulva rajöttem hogy nem elèg nekem a szeretet illuzioja. Inkabb olyannal lenni aki viszont szeret, szivböl ölel, mint annak csak az illuziojat kergetni.

De attol még bosszu eszközöm maradt mert ideiglenes felemel az hogy megcsalom azt aki szemét velem, mert ezt èrdemli es nem többet az, aki szorakozik velem atver el akar hagyni stb. Lehet egyszerübb lenne ugyan a masikat szimplan felképelni, de mindig a szemét fél jön ki gyöztesen, nem ö sérül nem ö sir.


Egy haverom is mondta, en nagy igazsàgnak tartom, mindig az szivja meg, aki szeret.


Mindig az sèrül aki szivét lelkèt kitette, aki szereti a pàrjàt. Mindig a korrekt fél. Igy amikor velem szemetek en nem fogok a pàrnàmban sirni az biztos. Egy könnycseppemre sem mèlto az. Azt erdemli hogy a legfajobb pontjàn kapja vissza. Nem màst.


Habar az elet is a kezemre jatzott mar nem egyszer. Hogy azt müvelték vele a kövi kapcsolataban amit ö velem korabban. Vissza kapta.

2020. jan. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!