Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A testvérem megcsalta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A testvérem megcsalta a jegyesét akivel én jó barátnő vagyok, ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

A testveremmel nagyon jo a kapcsolatunk, mindent elmondunk egymasnak, o a legjobb baratom. Par napja bevalotta hogy megcsalta a jegyeset, avagy 2x is ossszefekudt egy csajjal. Azt mondja h csak hirtelen fellangolas volt, hianyzott neki egy kis kaland es kihivas, hogy megkapjon egy csajt (vagy valami hasonlo) es hogy csak a jelenlegi baratnojet szereti, de vonzodik a masik csajhoz, viszont csak szexuslis vonzalom stb . Ritkan, meg beszel a csajjal, de mar csak barati a kapcsolatuk.

A baj hogy a jovendobeli sogornommel is jo a kapcsolatom, nagyon megkedveltem ot es jelenleg utalom a batyamat hogy ezt tette vele.

Ha elmondom neki akkor lehet elveszitem a testveremet, ha nem mondom el a buntudat ki fog kesziteni.

Ti mit tennetek ilyen helyzetben? :(

4 honap mulva kene legyen az eskuvo


2020. jan. 4. 09:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehülyézni a testvéreket és tanácsolni, hogy szakítson a csajjal.
2020. jan. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Aki meg soha nem csalt meg senkit, azzal csak folyamatosan baxik ki az élet kapcsolatok terén...
2020. jan. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
En eddig nem ilyennek ismertem meg ot, a jegyese a masodik komoly baratnoje, soha nem volt egy csajozos tipus, inkabb visszahuzodo. Ezert nem ertem moat hogy miert valtozott meg ennyire. Az a csaj az ujja kore csavarta ot :(
2020. jan. 4. 10:09
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mondd el ezt a tesódnak így, ahogy leírtad. Hogy ő a testvéred és szereted, de szerinted a jegyesének tudnia kéne erről, mert téges nyomaszt ez a dolog, de nem te akarod elmondani.

Az ilyesmi előbb utóbb úgyis kiderül. A jegyesnek kéne eldöntenie ad-e neki esélyt, de ha nem, akkor ne az esküvő után derüljenek már ki ezek a dolgok.

Tesódtól meg gáz, hogy még mindig baráti viszonyt ápol a szeretővel.

2020. jan. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Megmondanám a testvéremnek, hogy

-felbontja az eljegyzést és szakít indoklás nélkül.

-színt vall és vállalja a következményeket.

-egy hónapon belül én mondom el neki. (Persze ezt csak akkor mondanám, ha lenne bizonyítékom is.)

2020. jan. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem nem a te dolgod ez. De a tesódnak meg mondd meg, ha mégegyszer megbotlik, akkor szólsz a jegyesének.

Illetve ha tesódnak nagyon bejön a másik csaj, akkor most azonnal szakítson a jegyesével.

2020. jan. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

Én csak azt írom le, hogy én hogy látom a helyzetet:

"... avagy 2x is ossszefekudt egy csajjal. Azt mondja h csak hirtelen fellangolas volt, hianyzott neki egy kis kaland es kihivas, hogy megkapjon egy csajt"


Tedd fel neki az alábbi kérdéseket, nem támadóan, csak hogy mind tisztábban lássatok, ő is, miért tette/teszi:

- ha csak hirtelen felindulás/fellángolás volt, miért van ott, hogy kétszer is elfeküdt vele?

- ha csak kis új kaland kellett, miért tette meg kétszer is? (szerintem a 2.-nál már megkapta a tapasztalatot, milyen az újjal, tudta mire számít..

- biztos, hogy nem hiányzott neki valami, amiért nem csak egy alkalomról van itt szó?

- valamiért elmondta neked.. és ha van egy kis lelkiismeret, ahogy közeledik az esküvő, annál nagyobb lesz ennek a tehernek/titoknak a szorítása. - Teljesen jogosan megjegyzem: biztosan így akarja kezdeni a házasságot, hogy már az elején egy ekkora hazugsággal indítják az egészet?...

- biztos, hogy neki az a lány kell, és teljesen elégedett vele, vagy hiányzik belül valami?



Őszinte leszek: küzdöttem hasonló gondokkal, ilyen kérdésekkel a fejemben, mint a bátyád, de az első alkalom (konkrét szex nem volt), elég volt ahhoz, hogy utána a pasi hónapokig tartó ostromának ellen álljak és már nem vonzott úgy a dolog.. De ez azért volt, mert én tényleg csak megijedtem, belül hiányzott valami, nem volt minden rendben nálunk már jó ideje( nem volt szex), és totál megijedtem, hogy nem kéne így lekötni magam életem végéig, hisz azt sem tudom mi a jó.. Ezért mentem bele. ÉS ezért mondom, hogy ha többször is belement, nem csak a fentiről van talán szó.



Ezeket a kérdéseket neki kellene feltenni és válaszolnia magának.

10-20 év kiüresedett, ellaposodott, elhidegült, szexmentes házasságokban szokott előtörni a megcsalás, ahol már csak kb megszokásból vannak és kell valami új. Én sem voltam sok pasival, átéltem ezeket az aggályokat, de ha valóban erről lenne szó, őszintén, ez az 1. alkalom azt mutatta volna meg neki szerintem, hogy miért nincs értelme az új csajjal szexelnie.. A 2. szex már felesleges volt.


Én nem vagyok benne biztos, hogy lesz itt esküvő, de ha lesz is, 1-2 éven belül valószínűleg válás lesz.

2020. jan. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hirtelen fellángolásból ok nélkül tuti nem fekszik össze az ember ugyanazzal az illetővel. Nem élte ki magát, a leírásodból ez jön le. Jobban járnának, ha szakítanának, mert ez az esküvő után is ugyan úgy előjöhet. Ne adj isten, ha már gyerek is lesz, akkor a gyerek is kárát láthatja ennek. Egy biztos, legyen őszinte a jegyesével és beszéljék meg egymással ezt az egészet, hogy mi hiányzik a kapcsolatukból.
2020. jan. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagy hiba, hogy azt a lányt hibáztatod, hogy az ujja köré csavarta.
2020. febr. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!