Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem volt semmi árulkodó az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem volt semmi árulkodó az üzenetében, mégsem akarta megmutatni, miért?

Figyelt kérdés

Pár nappal ezelőtt nagyon összevesztünk (vagyis vesztem) a párommal.

Hívta a haverja telefonon. Miután letették én kérdeztem rá hogy miről beszéltek, mert párom azt mondta haverjának hogy "te nagyon hülye vagy" csak csúnyábban.


És mikor rákérdeztem azt mondta áá inkább nem mondom el, de aztán csak elmondta.

Úgy nagyon az egészet nem akarom elmesélni még itt sem, de a lényeg az hogy az egyik nagyon közeli hozzátartozómat jól kifigurázták, sőt inkább megalázóan beszéltek róla ami nekik poén de nekem is nagyon megalázó volt hallani. Vagyis 99% százalékban a haverja volt, nem a párom.


Ettől én annyira kiakadtak, hogy még otthon is legalább egy óráig hangosan zokogtam és ordítottam a párommal a haverja miatt. Amugy én vagyok a nő.


Ez még idáig nem is olyan lényeges, ami aggaszt az ezután jött.


Kicsit lenyugodtunk annyira hogy már nem veszekedtünk mert már eltelt egy kis idő, ültünk csendben egymás mellett a kanapén én meg megkérdeztem tőle hogy írt e még neki a haverja valamit vagy ő írt e a haverjának.


Azt mondta hogy NEM.

Mondtam, hogy szeretném megnézni, erre azt válaszolta, hogy dee igen írtam neki és meg is mutatta.

Az üzenetben nem volt semmi furcsa hogy esetleg azért nem akarta volna megmutatni mert engem is kibeszéltek utána.


Annyit írt a haverjának hogy ne mondjon mát ilyeneket mert én nem veszem az ilyenfajta poént.


És igazából az egész történet lényege az hogy ha nem volt az üzenetben semmi amit nem láthatok, SŐT, még őt védte az üzenet mert lebaszta a haverját, akkor először miért azt mondta hogy nem beszéltek a veszekedés után? Aztán meg amikor mondtam hogy meg akarom nézni csak akkor vallotta vele hogy de mégis beszéltek?


Mert akkor abban a pillanatban nagyon megijedtem és szakadt minden, hogy na biztos azért titkolózott mert van olyan beszélgetés az üzenetben amit nem láthatok.


És ez a kérdés tulajdonképpen azért van a megcsalás témában mert volt már hasonló eset régebben hogy valamiért nem mondta el hogy beszélt x-y személlyel és rejtegette a telefonját és nekem a titkolózás mindig egyenlő a hűtlenséggel.


(Utólag mindig kiderült hogy nem volt az)


Csak ezt a férfi logikát magyarázzátok el mert még most is rossz érzésem van, pedig már láttam a beszélgetést.


Hogy ha mondhatni még alibije is van abban a beszélgetésben akkor miért titkolta?


Most nézzük csak ezt a legutóbbi esetet.

Tudom hogy senki nem szereti ha turkálnak a telefonjában, de én nem is turkáltam csak kértem hogy ő maga mutassa meg.


És ráadásul legelőször csak annyit kérdeztem hogy beszéltek e.

Ha másodjára rögtön megváltoztatta a válaszát és az üzenetet is megmutatta akkor először miért kamuzta azt hogy nem beszéltek?


Miért aggaszt engem ilyen fölösleges titkolózással amikor nem is titkolt semmit és még engem védett az üzenetben ennyi a lényeges kérdése az egésznek.


Bocsánat ha egy kicsit hosszúra sikerült csak nagyon szerettem volna érthetően megfogalmazni hogy nagyjából pontos választ tudjatok írni.


Szóval miért hazudik valaki ha egyszer nem kell hazudnia?

(Na jó nem hazugság az erős, de elhallgatás).


2020. jan. 4. 15:29
 1/10 A kérdező kommentje:
Jahh annyi poént mégis írt a párom hogy azért sírtam ennyire mert meg fog jönni és egy nevetős fej. De hogy emiatt nem akarta volna megmutatni?
2020. jan. 4. 15:31
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Miért érdekelt egyáltalán hogy beszélt-e a haverjával utána? Elvégre a haverja.

Kicsit túlreagálod. Egyes dolgokról jobb nem tudni. Nyilván nem a nagy dolgokra gondolok, de te alapból kérdezgetted hogy miről beszéltek telefonon, aztán messengeren, aztán még bele is akartál túrkálni. Sőt, meg is tetted.

A párommal mi is fel tudjuk oldani egymás telefonját. Soha nem néznék bele a beszélgetésébe. Ha nagyon leköti a telefonja, akkor MAXIMUM megkérdezem kivel beszél ennyit. De hogy megmutassa? Nem.

Én se mutogatnám a privát beszélgetésem, ha ezzel kéne bizonygatnom a páromnak bármit is.

2020. jan. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Tehát teljesen kifordultál magadból, zokogtál és ordítottál egy órán át a pároddal azért, amit a haverjával közösen tett, de 99 százalékban a haverja. Mikor végre megnyugodtál, bele akartál nézni a mobiljába amit ő nem engedett.

Meg tudom érteni. Gondolom, egy műsor elég volt neki aznapra.

2020. jan. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen hisztéria után senki ép eszű ember nem akarna neked semmit megmutatni a témával kapcsolatban, mert örül hogy bdfejezted. Nem az a lényeg hogy véd vagy oszt, hanem hogy ugyanaz a téma.
2020. jan. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Atyaúristen. Örülj, hogy van még párod. Egy ilyen hisztid után én elgondolkodnék a párod helyében, hogy jól választottam e bnőt magamnak.
2020. jan. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez ugyanúgy turkálás és a másik elszámoltatása. Az, hogy a haverjával mit beszél, magánügy. Örülj, hogy ilyen óvodás hiszti után nem dobott még ki.

(nőként mondom)

2020. jan. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, de megértem a barátodat, ha őt büntetted a haverja viselkedése miatt.
2020. jan. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég jól nézhetsz ki, ha ilyen undorító személyiséggel sikerült pasit találnod magadnak.
2020. jan. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mivel semmi közöd az üzenetéhez jogos a kiakadása. Nem is értem miért kérdés, hogy nem mutatja meg.
2020. jan. 5. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért ordítottál vele, mert a barátja egy fax...nem akarta, hogy megint ordíts.
2020. jan. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!