Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mik voltak az árulkodó jelek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik voltak az árulkodó jelek hogy a párod megcsal?

Figyelt kérdés

2017. márc. 14. 07:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Hirtelen megcsappanó kommunikáció. Láttam, hogy fent van a facebookon, de már nem írt napközben annyit nekem, mint régen, váratlan közbejövő találkozók, egy barátnővel, vagy egy baráttal, de olyanokkal, akikkel nem voltam kapcsolatban így véletlenül sem derülhetett ki, hogy nem vele találkozott. Hangulatváltozások, egyszer kedves máskor ingerült volt. Zavarta a kedvességem, ha bókoltam neki, vagy ha valami kis meglepivel ajándékoztam meg. Valakinek ír a telefonján, majd a szobába lépésemkor gyorsan lerakja, mintha titkolna valamit.


36F

2017. márc. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

jól írta az első...

nálam is hasonló volt: mindig szinte várta h kimenjek a szobából, és egyből nyúlt a telefonjáért...persze a beszélgetéseket mindig törölte. Egyre később ért haza a munkából, és mindig fogta valamire hogy miért: egyszer kifigyeltem, és a lakás előtt 10 percig telefonált valakivel, nekem meg azt mondta h elhúzódott a munka, ott már tudtam h vége van, de hittem a "csodában".

Szép lassan elhidegült tőlem, nem működött a szex, mindig fogta valamire, hogy éppen miért nem.

Éreztem, hogy valaki van a képben, de soha sem gondoltam volna róla, annyira bíztam benne, és szerettem.

De MINDIG fogok hallgatni a megérzéseimre ezentúl, mert igenis az ösztönök nem hazudnak, csak a szívünk írja sokszor felül, hogy "áhh biztos tévedek"...

NEM TÉVEDSZ!

26/F

2017. márc. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

* a telefonos storyhoz hozzá tartozik, hogy utána naívan megkérdeztem h mikor beszélt utoljára a szüleivel, tesójával, barátnőjével utoljára (csak tök természetesen)

mindet mondta h mikor, és nem esett le neki h vajon miért kérdezhetem. De Vége, és Ámen...ott már tudhattam volna, éreztem is, de bíztam valamiben (utólag persze okos az ember)


Azóta olyan az egész mintha álmodnék..mintha várnám hogy felébredjek, és ez az egész nem történt meg: de megtörtént, csak nem tudom felfogni pedig már majd 3 hónapja.


1 évet együtt is éltünk.


26/F

2017. márc. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Megcsappant kommunikáció velem, ellenben neki állandóan foglalt volt a telefonja. Telefon dugdosás, elhidegülés, megváltozott viselkedés. Teljesen nyilvánvaló dolgok hazudozása, időkiesések, stb... Jól írták, mindig hallgatni kell a megérzésekre. És azonnal lapát.
2017. márc. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Több is volt, én csak "megéreztem" és hát persze pont akkor volt olyan sms a telojaban vagy skype üzenet. Nem volt nő akivel ne flörtölt volna, de hogy szám azerint hánnyal csalt meg már nem fogom megtudni. Bnőnél is bepróbálkozott. Végül az utolsó egyértelmű megcsalásnál úgy bukott le, hogy az új telómban maradtaz előzőleg általa tesztelt beállítás mint gmail fiók + a gépemen automatikus bejelentkezésre állitotta a skype-jat. Fél évig olvastam hogy jól van, utána borítottam....és nagyon meg volt lepődve hogy miket "feltételezek" :-D
2017. márc. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

Ingerült lett velem, és a gyerekekkel, minden idegesítette. Azt nézte egész nap, hogy mibe köthet bele. Akkoe volt két kedves szava, ha szexelni akart, de az se volt jó: semmi előjáték, csak bele a közepébe.

És persze állandóan írogatott valakinek viberen.

Addig fajult a dolog, hogy pár hét után már én kezdtem gondolkodni, hogy beadom a válást. Aztán mikor lebukott, nem lelkiztem sokat, hogy mi legyen. Kiraktam.


37/n

2017. márc. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Ritkábban ért rá velem találkozni, amit mindig a munkára és a családi problémáira fogott. Ha próbáltam vele megbeszélni és segíteni, soha nem mondott konkrétumot csak nagy rébuszokban beszélt. Aztán amikor nem hittem el a meséit besértődött és szakítani akart. Nem hagytam, mert az előző hozzászólókhoz hasonlóan én is bíztam benne, hogy csak félreértem a dolgokat. Azt tudni kell, hogy őt nem zavarta, ha a telefonja a kezemben van, de egyszer véletlenül megnyitottam az üzeneteket és amikor meglátta, kikapta a kezemből a telefont...A másik árulkodó jel az volt, hogy óvszert találtam a táskájában, pedig mi soha nem szoktuk használni. Aztán a Find my friends alkalmazással egyszer megfigyeltem hova megy olyankor, amikor elvileg "rossz napja van és nem akar velem találkozni". Egy olyan faluban dekkolt 1-2 órát, ahol semmilyen rokona, ismerőse, barátja nem lakik... Végül is nem tudtam kideríteni ki volt az illető, mert mindent kimagyarázott, én hülye pedig vele maradtam. Rá 1 évre ismét összeszedett valakit a hátam mögött, ott már konkrétan a szemem előtt bukott le a lánnyal.
2017. márc. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
Dugdosta a telefonját,és szinte soha nem volt otthon mindig valami "dolga" volt.
2017. márc. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
Az ágyunkba volt meztelenül egy másik fiúval, bár lehet csak féreértettem, paranoia....
2017. márc. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Elfelejtette levenni a kotont és abba jött haza
2017. márc. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!