Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti visszafogadnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tamas1520 kérdése:

Ti visszafogadnátok?

Figyelt kérdés

Pár napja a barátnőm rendkívül egészségtelenül szedte a fogamzásgátlóját ( hogy ne jöjjön meg neki vagy mi ) és ez véleményem szerint nagyon felkavarta a hormonjait. Két nappal később kidobott , hogy úgy érzi nincs meg az a kapcsolat kettőnk között aminek meg kellene lennie. Ezek után az exéhez fordult és lefeküdt vele , de megbánta es állítása szerint nagyon megbánta, folyamatosan sírva hív és bizonygatja , hogy nem lesz több ilyen. Nagyon szeretem őt , de nem tudom hogy mi tévő legyek. Ha nagyon szerettek valakit és ilyen történik, ti megtudnátok bocsátani azt?

19F


2020. jan. 6. 01:02
 1/6 anonim válasza:

Én megtudnék neki bocsátani,de nem lenne már ugyanolyan a kapcsolat,mint azelőtt,vagy idő kérdése,hogy fel dolgozzam a történteket,hogy más valakivel is együtt volt.

Adnék egy lehetôseget neki a helyedben,hátha......

2020. jan. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen kizárt, hogy magbocsássak. Ez már nem lenne olyan. Azon aggódni, hogy mikor teszi meg legközelebb? Nem hiányzik ez senkinek. Amúgy minden csak kifogás. Megtette és kész. Fiatal vagy még, találsz mást.

Mondom ezt úgy, hogy csaltam már meg nem egy nőt, és csaltak már meg nem egyszer.

Azóta benőtt a fejem lágya, nem teszek olyat, ami fordított esetben nekem is rosszúl esne.

2020. jan. 6. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Gondolom vmi 16 éves kis fszfej lotyó... N

Mindenesetre nagyon gyerekes. Előbb kéne felnőni, aztán ba szni...

2020. jan. 6. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Abból,hogy a fogamzásgátlóját direkt rendszertelenül szedte lehet következtetni milyen felelősségteljes lányról van szó.

Én nem bocsátanék meg. Egyrészt azért, mert nem lenne bizalom, másrészt meg azért, mert sosem tudhatni mikor bolondul meg újra. Fiatal vagy, haladj tovább!

2020. jan. 6. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A baratnod annyit csinalt, hogy nem hagyta meg a 7 napos szünetet. Ez egy keves alkalommal alkalmazva teljesen atlagos modszer a fogamzasgatlot szedo nok kozott, amikor epp rossz idopontban jonne meg a menzeszük. Nincs hatasa a viselkedesre. En is nyaranta alkalmazom parszor, es nem, nem fordit ki onmagambol. Szoval, ezt a magyarazatot nem erdemes figyelembe venni. Kihagytam egy het napos szünetet, es annyira kifordultam önmagambol hogy rafordultam egy masik f-aszra :'DD. Haha, hogyne.
2020. jan. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha nem ment volna el más ágyába, akkor igen, de így már nem bíznék benne
2020. jan. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!