Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akiknek szeretője van, hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek szeretője van, hol ismerkedtek össze? Hogy lehet ki szűrni, hogy nem buktat le otthon? Nem tartatok tőle hogy kialakulnak komolyabb érzések?

Figyelt kérdés

2020. febr. 6. 23:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
35%

Társkeresőn.

Veszélyes játék,de megéri.

Most épp keresek én is. 37 F

2020. febr. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
55%
Én mind a két oldalon voltam már. Gyerekkori ismeretségből alakult ki az egyik. Illetve munkakapcsolatból a másik. Ismerkedés, haverság majd barátságból alakult. Bizalom az alapja. Volt amiből érzelem lett, de mivel tudtuk, hogy nem működne így nehezen de véget vetettünk neki. De nem vagyunk egyformák. 27/L
2020. febr. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
75%

-itt

-nem tudom, rendes fickót/csajt kell kifogni

-már kialakult, összeházasodunk

2020. febr. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Barnabas333 ***** válasza:
37%
Az a vicc, hogy egy olyan oldalról lett egy bombázó sportos nő a szeretőm. Ami nem társkereső, hanem barát és közös program szervező oldal. Sajnos érdeklődés hiánya miatt 3éve megszűnt az oldal. Én is keresek most. 42f Bp. És nem féltünk, hogy lebukunk akkor ő is kapcsolatban volt, érzelmeket meg kizártuk. Hmmm régi szép idők ...
2020. febr. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Kicsit azért tartanék attól, hogy fontosabb lesz idővel. Nyilván vonzalom is kell szerintem.
2020. febr. 6. 23:34
 6/25 anonim ***** válasza:
40%
Mi se féltünk a lebukástól. Csak egyszerre jöttek az érzelmek jó a felénél
2020. febr. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
52%
Munkakapcsolat volt. Nem kell kiszűrnöm semmit, tökéletesen megbízom benne, és ő is bennem, nem akar lebuktatni, ő is házas. Komoly érzések voltak-vannak, méghozzá előbb azok alakultak ki. Több éve tart.
2020. febr. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
86%

A félrelépések 2/3-a a munkahelyen történik - ami logikus, hiszen sok időt töltesz a kollégákkal, adott a közös téma is. A szeretői kapcsolatokban sűrűn előfordul, hogy valamelyik fél kicsit túlgondolja és fellángolnak az érzések, ezt tudni kell kezelni.

Bár leginkább azt kellene tudni kezelni, hogy az ember miért lép félre... miért a "könnyebbik" utat választja a helyett, hogy az otthoni kapcsolatát próbálná rendbehozni.

2020. febr. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
64%

Facen írt rám. Engem nem buktat le, én szingli vagyok, ő nős. Nem túl okos pasi ilyen szempontból, a fél élete a neten van, bármikor írhatnék a feleségének. Egyszer egy másik szeretője biztosan meg is teszi. Meg is fogja érdemelni.

Érzelmek mindig vannak ha valaki sokat dug valakivel, csak a többség nem vesz róla tudomást.

2020. febr. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy nős pasi kellene, akkor ugyanazok az érdekek.
2020. febr. 7. 07:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!