Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vajon tényleg túlreagálom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mici24 kérdése:

Vajon tényleg túlreagálom a párom és a kolléganője kapcsolatát?

Figyelt kérdés

Tavaly decemberben lett a páromnak egy beugrós állása álmai munkahelyén. Ide felvettek egy állandós kolléganőt is.

Hamar meglett a szimpátia köztük.

Már első találkozás után ismerősök lettek az ismert közösségi oldalon. Párom munkába menet rákérdezett a csajtól,hogy kér-e valamit a boltból. Aztán egyre többet kezdtek el beszélgetni messengeren. Este is.

Mondta a párom, hogy miről beszélnek, de nem részletezte a saját kinyilatkoztatásait...

Én elolvastam...

Arról írt a kolleginának, ragaszkodik hozzá, hogy maradjon, nagyon jól működnek együtt, imádnak együtt dolgozni.

Mikor egy nap nem kerültek egy beosztásba, párom írta, ez nem igazság.

A lány felmondott, erre párom így már nem is akart menni többet.

És a többi, amit inkább idézek:

,,Szomorú ezt olvasni, meg hogy ilyen lesz az elválás akkor ☹ "

,,Nekem a szívem megszakad ez miatt, és mi már nem is fogunk akkor találkozni! 😭 "

,,Nekem ez az álom állás lenne, de nélküled már nem lenne olyan ☹"

,,Én nagyon zárkózott vagyok, nehezen nyílok meg, még nehezebben kedvelek meg akárkit is,de Te azon kevés emberek között vagy, akinél egyből minden működött."


Mi a véleményetek. Idén leszünk 6 éve együtt. Azt hittem jól megvagyunk, de szerintem csak húzza az időmet



2020. febr. 9. 03:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem az is gáz hogy ennyire átlépte a határt a kolleganővel, ez már rég nem munkakapcsolat, de az is elég gáz hogy beleolvasol a beszélgetéseibe, ráadásul még idézni is tudsz belőle.
2020. febr. 9. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Furának fura, az bittos!
2020. febr. 9. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Az orrom előtt írt neki, és tudta, hogy el fogom olvasni. Évekkel ezelőtt a kapcsolatunk kedzetén is volt egy fellángolása. De csak később derült ki. A saját facebookomba akartam belépni, de ő belépve maradt az övében és ott láttam meg a dolgokat. Azóta ez bennem maradt.

Az ember megbocsát, de nem felejt.

2020. febr. 9. 04:16
 4/19 anonim ***** válasza:
90%

Lehet "csak" puszta flört, de tény hogy emgem is zavarna.

Azok alapján higy azt irták hogy mem fognak többet találkozni, mert a csaj melöt vált, ezek alapján szerintem csak munkakapcsolat,max baráti. Különben nyilván akarnának munkán kivul is találkozni.

Ezéet nem érdemes beleolvasni az üzenetekbe. Ami neki semmiseg, neked lehet iszonyat rosszul eshez... pedig lejet semmi jelentősége.

2020. febr. 9. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok: bocs az elírások miatt, még reggel van
2020. febr. 9. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért az eléggé megkongatja a vészharangot, hogy a nő nélkül már álmai munkahelye sem érdekli.
2020. febr. 9. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Azt mondta, ez messze van a förttől. Szerintem meg már csak egy szerelmi vallomás hiányzott bele.

Durva, hogy így már nem is akar menni, pedig a hobbijával függ össze ez a munkahely.

Mikor megismerkedtünk gyerekes volt. Voltak lázadozásai. Azt hittem, megkomolyodott. Két és fél éve vagyunk jegyben. Ez idő alatt esküvőről nagyon szó se esett. Mikor meg a gyerektémát felhoztam, balhé lett.

32 évese vagyun mind a ketten. Ennyi idősen ezt kell megélnem, hogy kutakodnom kell. És szarul esik, hogy fekszünk az ágybam este, ő meg vele beszélget.

2020. febr. 9. 07:28
 8/19 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
29%
A szövegből az derül ki, hogy nagyon szereti a kollégát, de a legkisebb utalás sincs arra, hogy több lenne köztük.
2020. febr. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76%

Nekem amolyan gyenge jellemü embernek tünik aki valszeg a sajat anyjarol is nehezen valt le es mindig keresi hogy kibe tudjon kapaszkodni mint majom az àgat mikor ugrandozik.mint oviban

amikor a gyenge jellemü kisgyerek csapodna mindenkihez mert egyedül fèl az uj munkahelyen is.

2020. febr. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Utosó, igen, ő is ezt mondta. Hogy végre elismerik valahol.

Köszönöm mindenki válaszát, és hogy időt szántatok rám!

2020. febr. 9. 07:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!