Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vajon tényleg túlreagálom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mici24 kérdése:

Vajon tényleg túlreagálom a párom és a kolléganője kapcsolatát?

Figyelt kérdés

Tavaly decemberben lett a páromnak egy beugrós állása álmai munkahelyén. Ide felvettek egy állandós kolléganőt is.

Hamar meglett a szimpátia köztük.

Már első találkozás után ismerősök lettek az ismert közösségi oldalon. Párom munkába menet rákérdezett a csajtól,hogy kér-e valamit a boltból. Aztán egyre többet kezdtek el beszélgetni messengeren. Este is.

Mondta a párom, hogy miről beszélnek, de nem részletezte a saját kinyilatkoztatásait...

Én elolvastam...

Arról írt a kolleginának, ragaszkodik hozzá, hogy maradjon, nagyon jól működnek együtt, imádnak együtt dolgozni.

Mikor egy nap nem kerültek egy beosztásba, párom írta, ez nem igazság.

A lány felmondott, erre párom így már nem is akart menni többet.

És a többi, amit inkább idézek:

,,Szomorú ezt olvasni, meg hogy ilyen lesz az elválás akkor ☹ "

,,Nekem a szívem megszakad ez miatt, és mi már nem is fogunk akkor találkozni! 😭 "

,,Nekem ez az álom állás lenne, de nélküled már nem lenne olyan ☹"

,,Én nagyon zárkózott vagyok, nehezen nyílok meg, még nehezebben kedvelek meg akárkit is,de Te azon kevés emberek között vagy, akinél egyből minden működött."


Mi a véleményetek. Idén leszünk 6 éve együtt. Azt hittem jól megvagyunk, de szerintem csak húzza az időmet



2020. febr. 9. 03:30
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Bocsi az előző utolsó előtti.

Utolsó, igen, azt hiszem jól látod. Sokszor mondtam neki régen, hogy anya kicsi fiacskája.

De az anyukája nagyon rendes amúgy, de sokszor túlságosan is.

2020. febr. 9. 07:56
 12/19 anonim ***** válasza:
76%
Nekem az jön le, hogy a barátod belezúgott a kolléganőbe. És azért, mert nincs köztük semmi, kár mentegetni. Azért nem találkoznak többé, és azért nincs köztük semmi, mert a kolléganőnek nem jön be/van párja/nem kezd olyan férfival, aki nem független. Ha a kolléganő úgy érzett volna a párod iránt, mint a párod őiránta, akkor lehet már lett volna ez-az, esetleg te mentél volna a levesbe, és legalább nem csal meg. Csak elhagy.
2020. febr. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
93%

Összegezve: Hat éve együtt, de 32 évesen esélytelen a gyerek, esélytelen a házasság, nem haladtok sehova, ő pedig közben a kolléganőjével "barátkozik", még otthon is. Hát, te tudod...

De annyit azért írok neked, hogy ennél még szingliként is jobb, mert akkor is ugyanígy élnél, csak szabadon, és lenne esélyed a vágyott dolgaidra.

2020. febr. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Sajnos nekem is ez jött le. Álmai munkahelyén belefut egy kedves csajba, akivel még a személyiségük is egyezik. A csajnak van párja és állítólag szerelmes is belé. De sokszor ő is kezdeményezte a beszélgetést.

Azt írta a lány, mindig menjen a párom hozzájuk, mert imád vele dolgozni, még a felmondásakor azt, hogy reméli, még találkoznak. Ebben nincs is semmi szerintem. Csak a másik oldal...

2020. febr. 9. 08:45
 15/19 anonim ***** válasza:
22%

Van egy kollégám, aki az idők során beosztottam lett. A kezdetek óta baráti a kapcsolatunk, megvan a "kémia" , nagyon jól megy a közös munka. Többször elmondta, hogy benne az tartja a lelket, hogy én vagyok a főnöke, ha ez egyszer nem így lesz, ő biztosan felmond. Mindkettőnknek van párja, saját magánélete, de őszintén szólva nekem a munkában ő a támaszom, a jobb kezem. Tisztelem, becsülöm őt és emberileg is nagyon szeretem. Eleinte sokat beszélgettünk munkán kívül, aztán ez a párok miatt elmaradt. Zavarta őket, ahogy téged. Ennek ellenére a kapcsolatunk ugyanolyan mély és szeretetteljes. Sosem titkoltam a párom előtt a beszélgetéseinket, ahogy ő sem előled. Ha szeretők lennének, ez biztosan nem így lenne.

Az erős kapocs ellenére sosem történt köztünk semmi. Se egy kézfogás, se egy lopott érintés. Talán egyszer egy ölelés, amikor munkaidőben tudtam meg, hogy a nagymamám meghalt és nem tudtam parancsolni az érzéseimnek. Vagy amikor felköszöntjük egymást a másik szülinapján (munkahelyi szokás kollektívan) 1-1 puszi.

A páromat szeretem. A lehető legőszintébben mondtam neki igent és nyugodt szívvel fogok hozzámenni. Teljesen más a két kapcsolat.

Szerintem amíg nem titkolja előtted a kapcsolatukat és a beszélgetéseket, addig ne aggódj.

2020. febr. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
81%
A "jól megvagyunk" kapcsolat az kb ennyi.
2020. febr. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Ma reggel azt mondta, csak engem szeret. Nem is az esete az a nő. Azt mondta, végre egy munkahely, ahol elismerik a munkáját és látják a törekvését. Mondtam, ezt értem is, csak nekem az jött le, hogy inkább a kolléganő személyére vonatkoztak a megjegyzések. Hát félreértettem és belemagyaráztam dolgokat.
2020. febr. 9. 14:37
 18/19 anonim ***** válasza:
Ez több mint kollegiális viszony. Lehet igy elmulik, lehet, hogy a hires közösségi oldalon keresgetik egymást. Csinálj magadbòl királynőt, mutasd meg ki mellett él, es ha ez nem hùz, engedd had menjen.
2020. febr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Igazuk van azoknak, akik ezt valami gyerekes dolognak tartják.

Ez inkább gyermeki rajongás, nem férfi-nő viszony. Ha ő bármikor is a nőt látta volna benne az ember helyett, akkor nem az orrod előtt beszélgetett volna vele.

A felnőtt embereknek vannak nem azonos nemű barátaik is, ebben semmi fura nem kellene, hogy alapból legyen.

2020. febr. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!