Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalhatott a párom, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalhatott a párom, vagy mi más lehet?

Figyelt kérdés
Lassan két éve vagyok együtt a párommal, eddig az együtt létek után maximum csak fajt és véreztem gyulladás miatt, viszont a legutóbbi együttlét óta viszketek. Valószínű megcsalt a párom és átadott nekem valamit? Mennyi eselyt láttok rá? Persze orvoshoz járok a gyulladás miatt. De ilyet még soha nem tapasztaltam
2020. febr. 10. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Te hallod nekem meg szuzen is volt viszketos fertozesem holott senkivel nem fekudtem ossze.... Csomo helyrol ossze lehet szedni fertozest.

Ettol fuggetlenul benne lehet a pakliban a gyanud, de ez nem bizonyitek sajnos. Akarmennyire is ebben bizol.

2020. febr. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
így van, nagyon könnyen össze lehet szedni valami nyavalyát, akár gomba akár más jellegű. Gondolom első utad amúgyis a nőgyógyászhoz vezet, ott kiderül hogy általános fertőzés vagy nemi betegség. Utóbbi esetén lehet hogy mással is volt.
2020. febr. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A viszketés gombára jellemző. A gombát pedig jellemzően nem a férfiaktól szedik össze a nők, hanem valami miatt felborul a hüvelyflóra és elszaporodik az amúgy is a hüvelyben jelen lévő Candida.
2020. febr. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak gombád hanem sima bakteriális fertőzésed is lehet gyakorlatilag bármitől. Ha megváltozik a Ph-d akkor el fognak szaporodni a rossz baktériumok és már meg is van a baj. Ilyenkor nem elkapsz valamit, hanem megváltozik a bakteriális össetétel a hüvelyben. Ehhez bőven elég antibiotikumot szedni, síkosítót használni, túltisztálkodni vagy akár csak többet stresszelni is. Azt mondjuk nem értem, hogy aki ilyen alapvető dolgokkal nincs tisztában amik a testét illetik az miért él szexuális életet.
2020. febr. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Menj vissza az orvoshoz kifejezetten ezzel a panasszal. Gomba, vagy bakteriális fertőzés lehet. Ahogy már előttem írták, nem biztos, hogy a párodtól kaptál el valamit. Candida gomba, vagy bakteriális fertőzés lehet akkor is, ha valaki még szűz. Elég hozzá egy antibiotikum kezelés, több stressz, sok édesség stb. Ami miatt csökken a hüvelyflóra védekező képessége.

Ha még nem jártál így, ne használj vény nélküli szereket, hogy ha orvoshoz kerülsz, ki tudja tenyészteni a kórokozót. Menj minél hamarabb, mert nem szabad kezeletlenül hagyni az ilyesmit.

Persze azért finoman pendítsd meg a párodnak, hogy ilyen problémád van. Főleg, hogy ilyen esetben általában a partner kezelése is szükséges.

2020. febr. 11. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Kezeltesd magad, ilyen előfordul azzal is, aki nem él szexuális életet.
2020. febr. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem, biztos, hogy nem csalt meg!

9 éves kislányomat már 3-szor vittem orvoshoz ilyen problémával. Ezt össze lehet szedni egy iskolai/munkahelyi WC-n, uszodában, bárhol.


Ilyen bizalmatlannak lenni nagy hiba!

2020. febr. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!