Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Udvozolet En56 a felesegem 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Udvozolet En56 a felesegem 2 evvel fiatalabb. Nemreg, bevallott egy 3 eves viszonyt ami 28 eve volt.33 eve vagyunk hazasok. Azok voltak legszebb szerelmes eveink, ez borzaszto erzes. Ha valaki volt hasonlo helyzetben, hogyan tudta tultenni magat?

Figyelt kérdés
Elkel a segitseg.Nagyon nehez, naponta tobbszor eszembe jut, rosszul alaszom.Mivel hasonlo jellegu temat nem talaltam, igy ugy gondoltam felteszek en is egyet. A kerdes talan az idosebbeknek szol, de szivesen veszem masok valaszat is aki jartas a temaban. Elore is koszonom.

2020. febr. 11. 15:45
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Minek a hatására vallotta be ennyi év távlatából? Mi történt most hirtelen? Valami nyomhatja a lelkiismeretét, ha ezt épp most meglépte...
2020. febr. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
65%

Fájni fog.

Pszichológust kell felkeresni.

Azt, hogy miért vallotta be, nem értem. Tök jól csinálta eddig, hisz valószínűleg sosem akart Téged megbántani. Sem akkor, amikor a viszonya volt, sem később. Mindvégig melletted maradt, mindvégig szeretett téged. Botlás a legjobb kapcsolatban is előfordulhat - csak sosem szabad kiderülnie. Nem értem miért vallotta most be. Ennyire bántotta? egyébként az is pozitív, mert az is azt tükrözi, mennyire szeret Téged.

Derítsd ki miért vallotta be. fogadd el, hogy szeret. Keress segítséget, hogy túltedd magad rajta! Nem lesz könnyű!

2020. febr. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom ha most bevallotta, őszintén át lehet -e vele beszélni mindent.
2020. febr. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
93%
Abban sajnos sok tanácsot nem tudok adni hogy hogyan tedd túl magad rajta, talán tényleg pszichológus segítsége fog kelleni. Viszont a vallomásának az indítéka tényleg érdekes lehet. Miért pont most, egyáltalán miért vallotta be?
2020. febr. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
16%
Menj szurjal egy 20on evest, azt akkor kvittek vagytok. Amugy tudom h mondani konnyu kivulallokent, de engedd el. Nem rohadtul mind1 mi volt 28 evvel ezelott. Azt gondolom nem kellett volna elmondania, mert most faj neked, de sem ezen, sem a tortenteken nem tudsz valtoztatni.
2020. febr. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Hasonlo kerdes merul fel mindenkinel, miert vallotta be.

Talan azt hitte tul reg volt. Beszeltunk rola, mar nagyon szegyenli es azt is, hogy elmondta.Mert latja mennyire szenvedek.

Koszonom a kedves szavakat.

2020. febr. 11. 16:15
 7/30 A kérdező kommentje:
Azt hozza kell tennem,hogy a bizalomrol es az oszintesgrol beszelgettunk.Mindkettonk szerint ezek a legfontosabb elemei egy kapcsolatnak. Ami a legrosszabb a dologban, hogy nem egy ejszakas kaland, hanem harom eves!!!!!!!!
2020. febr. 11. 16:25
 8/30 anonim ***** válasza:
49%
És 3 évig Te semmit nem sejtettél? Hogy tudtak találkozni ilyen hosszú időn keresztül,hogy nem vetted észre? Ez megtörtént,változtatni nem tudtok rajta,viszont ha ezért elhagyod a hátralévő életedet is megnehezíted ha minden rendben van most köztetek. Akkor mégis Melletted maradt,erre gondolj.
2020. febr. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
63%

"valószínűleg sosem akart Téged megbántani."


Ja, azért tömte más pali 3 éven át. Na én meg elhagynám, mindegy hány éve történt. Persze nem vagyunk egyformák, van aki tud ezzel együtt tovább élni. Sajnos én nem lennék képes rá.

2020. febr. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
76%
sose késő boldognak lenni! költözz el és kezdj új életet!
2020. febr. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!