Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalasnak szamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalasnak szamit?

Figyelt kérdés
Az ha egy honapig kulon voltunk parommal de sajnos egyutt kellett laknunk mert nem tudtunk hova menni lakni es az alatt az ido alatt massal beszeltem ugy hogy tudtam hogy o is massal beszel? En a mai napig a demonjaimmal harcolok mert egy munkahelyen dolgozok az illetovel es o is es eleg kellemetlen a szitu. Utana kibekultunk es tobbet nem beszeltem a sraccal . Nem birja mar el a lelkem es rossz dolgokon gondolkozok.. megcsalasnak szamit ez?
2020. febr. 12. 07:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem.
2020. febr. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
82%

Figyelj... most amikor ezt olvasod, gondold azt, hogy egy meztelen kigyúrt pasi áll előtted... láttad magad előtt, igaz?


Na ez nem volt megcsalás... ennyi!

2020. febr. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
De a lelkem szanaszet es felek... elni sem akarok.. felek hogy kiderul es o megcsalasnak veszi mikozben en lattam meg hogy o beszel mas novel akinek hamarabb is visszairt es utana en is elkezdtem massal beszelni... de megis minden nap felek es sirok. Mit tegyek hocy a lelkem megnyugodjon segitsetek kerlek!!
2020. febr. 12. 07:27
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Tehát mindegy, mi mit írunk, úgyis az számít, hogy ő ezt minek veszi.


Amúgy ez nem megcsalás, ráadásul ő is csinálta.

2020. febr. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
A sraccal akivel beszeltem kozben kiderult hogy baratnoje van es en nem is tudtam! Es hatalmas botrany lett belole hiaba beszeltem a csajjal hogy ne haragudj de en errol semmit se tudtam es azota is ugy neznek ram a mubkahelyen mintha embert oltem volna.
2020. febr. 12. 07:33
 6/19 A kérdező kommentje:
Es a srac most meg jofejeskedik vele a munkahelyen es nekem kellemetlen meg a srac noje is nezegeti meg bamulja allandoan.
2020. febr. 12. 07:34
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet ideje lenne munkahely után nézni. Neked nem bűntudattal van bajod, hanem azzal, hogy ferde szemmel néznek rád.
2020. febr. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Buntudattal is!
2020. febr. 12. 07:58
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, nem akarlak bántani, de ha itt tartasz, neked doki kell aki talán helyre tesz.
2020. febr. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
A kérdező a felét nem mondja el.
2020. febr. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!