Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez megcsalásnak számít?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
Baratommal 2 honapja vagyunk egyutt. Pentek este egy buliban elkezdtem beszelgetni egy sraccal (egyik baratnom haverja). O egy kicsit tobbet ivott a kelletenel es lesmarolt. Ez ugye nem szamit megcsalasnak?:( baratomnak nem merem elmondani... 16/L

2019. okt. 26. 21:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
ha nem mered elmondani, akkor szerintem te is tudod a kérdésedre a választ
2019. okt. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
31%
Ha még is kurt volna, akkor az se lett volna megcsalás nem? Ha más pasival vagy, az már alapból megcsalás, mind1 ki kezdte, te engedték neki!
2019. okt. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
42%

A második hülye, ne foglalkozz vele.

Csak az, ha elmész egy fiu haverral bulizni, nem megcsalás.

En is talalkozom volt osztalytarssal, akinek van baratja, senkit nem zavar

Ha lany vagy, attol meg lehet fiu barátod.

2019. okt. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%
Ha te is benne voltál, akkor az. Viszont nem annyira durva szerintem. De mégegyszer ne forduljon elő semmi képpen
2019. okt. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
53%

Mindenki máshogy kezeli az ilyen dolgokat, de én nem haragudnék érte.

Ha nem Te akartad, ő nem volt józan, akkor nincs miről beszélni, elhinném hogy pár mp alatt nem lehet lereagálni a dolgot.

Persze ha elmondanád kb rögtön miután megtörtént. Kimész a buliból, fogod a telefonod, felhívsz és elmondod mi történt. Ha akkor rögtön ezt nem sikerül megvalósítani, akkor telefonálás helyett hazajössz és nálam mondod el. Megbeszéljük és kész.

De ha eltitkolnád, majd valamikor rájönnék hogy mi történt és hogy nem mondtad el, akkor utána sok közünk nem lenne egymáshoz :)

A legrosszabb és legundorítóbb dolog egy kapcsolatban az, ha valaki nem őszinte a párjával...


Szerintem azzal hogy ilyen fontos dologról sem számolsz be a barátodnak és nem kérsz bocsánatot, sokkal többet ártasz a kapcsolatotoknak mint azzal hogy egy buliban nem tudtad megakadályozni, hogy valaki egyik pillanatról a másikra lesmároljon.

2019. okt. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
14%
#3 szóval ha van barátod/csajod és félrekursz, akkor az úgy jól van és nem megcsalás mi? Nem tudom, hogy hol élsz, de Veszprém megyébe ez kicsit se normális egy párkapcsolatban! Akkor ott a kapcsolatnak vége van, ha félrekursz! Idióta....
2019. okt. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Jól esett?
2019. okt. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ő smarolt le teged, nem te őt. Innentol kezdve nem megcsalas, DE ha visszacsokoltal akkor viszont fordul a kocka és bumm... Igen, akkor megcsalás.


Osszessegeben és roviden ennyi szerintem

17\l

2019. okt. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
56%

Ha valakinek a bal kezemmel húzok be, pedig jobbkezes vagyok, akkor igazából nem is húztam be neki?

Édi kicsi ringyó vagy.

2019. okt. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha te nem voltál benne a csókolózásban csak ő vetette rád magát az nem számít annak, szerintem, hisz nem te tehetsz róla. Ha benne voltál a pillanat hevében de megbántad akkor mond el a barátodnak.
2019. okt. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!