Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akiket megcsaltak, de megbocsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiket megcsaltak, de megbocsátottak a párjuknak: hogy volt tovább? Milyen lett utána a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
2020. febr. 13. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

Haverom megbocsájtott a félrelépő nejének. Azóta csak egy háziasszony és egy szexháziállat keveréke lett.

(Másképp repül a házból és nem látja többet a gyereket.)

2020. febr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

Nőként megbocsátottam, miután a párom bevallotta a félrelépéseit. Így van, nem egy volt a kapcsolatunk ideje alatt.

Hogy mi lesz a kapcsolatunkkal, nem tudom. Nem bízom már meg benne, pedig tökéletes bizalom volt felé. Próbáljuk újraépíteni a kapcsolatot, de nem tudom, hogy sikerül-e.

2020. febr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Hiába igérgetett, nem állt le, ami persze ki is derült. Időpocsékolás szenvedtetned magad. Állj tovább, és keress valakit, aki szeret. Hidd el, sikerülni fog!
2020. febr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

[link]


Ajánlom minden nőnek, aki a megbocsátást fontolgatja!

2020. febr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szörnyű. Pár hónapig "mintaférj" volt, utána újra megtörtént. Mikor elhagytam engem hibáztatott, hogy előtte is megcsalt nem történt semmi, miért akadtam ki? Közben kiderült, hogy vagy 10 szeretője volt az évek alatt...

Soha többet nem fogom megalázni magam annyira, mint akkor, mikor megbocsátottam a hűtlenséget.

2020. febr. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22%
Jajj minden nőnek.. A nők sokkal inkább csalják meg a párjukat, úgyhogy csak nyugalom, NŐK.
2020. febr. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán 2 hónapig minden csilivili volt megint, aztán egyre rosszabb lett a helyzet. Nem ajánlom senkinek, csak nyomorultul érzi magát a helyzetben.
2020. febr. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6os

sokkal inkább? és szted kikkel csalják meg jobban a párjukat a nők? általában nős férfiakkal mert ott van a legkisebb rizikó hogy borul a bili

2020. febr. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nincs jobban, sorry elírtam
2020. febr. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!