Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akik megbocsátottak a párjukna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik megbocsátottak a párjuknak megcsalás után, milyen volt utána a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

Olyan történetek érdekelnének, akit megcsaltak és megbocsátott a párjának.

Utána milyen volt a kapcsolatotok, megcsalt még utána? Mennyi idő kellett míg túlléptetek rajta? Milyen indokot adod amiért megcsalt?



2013. aug. 15. 14:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát engem az exem a szakításunk előtt egy hónappal folyamatosan megcsalt. Először megbocsátottam neki, bármennyire is nehéz volt, utána mivel én nagyon szerelmes voltam minden ment tovább. Majd egyszerűen éreztem, hogy most már vége lesz és úgy szakítottunk, hogy ő már aznap együtt volt egy másik csajjal.
2013. aug. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Érdekes volt,mert a kis tüske ott maradt.Lejjebb ment a bizalom is.Megbocsátottam,mert előtte én is tettem dolgokat.
2013. aug. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%

Az exemmel egy csókkal mindketten megcsaltuk egymást. Nem tettük meg újra(utána még háromnegyed évig együtt maradtunk),s ha együtt maradtunk volna még tovább, sem történik meg újra a jövőben,legalább is az én részemről biztosan nem.

Túllépni az ilyenen talán sosem lehet teljesen.Ha nem is azért,mert a másik elveszti irántad a bizalmát,azért,mert te is elveszted saját magadban...Ha nem bízol saját magadban,sok mindent tönkre tud vágni a lelkedben,a kapcsolatodban,és az élet más területein is.


Abban nem vagyok biztos,hogy csak a megcsalások következményeként,de nagy közrejátszásában utána folyamatosan fokozatosan romlott a köztünk való viszony,a végén már menthetetlen lett a kapcsolat. 2 évig tartott.

17/L

2013. aug. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mi a párommal több mint 3 éve vagyunk együtt. 1 hete megtudtam, hogy megcsalt, megbocsátottam neki, de azóta csak csendben összebújva fekszünk, puszilgatjuk egymást é tv nézünk. Beszélni is csak pár szót szoktunk , hogy mit csináltunk aznap és ennyi meg elhangzik párszor hogy szeretlek. Remélem ez nem marad így, de most valahogy nem is bírok vele beszélgetni se, de ő se.
2013. aug. 15. 14:22
 5/13 anonim ***** válasza:
67%

Szabad megkérdeznem mennyi idősek vagytok?


A ti kapcsolatotok valószínűleg azért még helyre jöhet,sok-sok munka,kitartás(!) árán. Mi fiatalok voltunk,kíváncsiak,tapasztalatlanok,nem tudtuk hogy kezelni az egész helyzetet,ráadásul első komoly kapcsolat volt. Így utólag,ha tapasztalatokkal a hátam mögött,valamikor később történt volna ami megtörtént,egészen másképp tudtuk volna kezelni az egész szituációt.


Azért hogy egy kis reményt is nyújthassak,elmesélem a szüleim történetét is;


Anyu akkor 16 éves volt,apa egy évvel idősebb. Komolyra fordult a kapcsolatuk,amitől anya nagyon ,,megijedt" ,és máshoz menekült(lefeküdt az illetővel). Egy ideig mosolyszünet volt,de apa megbocsájtott neki,és most itt vannak,4 gyerekkel,és 22 évnyi házassággal a hátuk mögött(több megcsalás nem fordult elő).

17/L

2013. aug. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kérdező: Nagyon rendben van amit írtál , viszont szerintem ne hagyd hogy csendben legyetek. Ki kell beszélni magatokból és mindent meg kell beszélni. A jó kommunikáció a legfontosabb.
2013. aug. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ő 22 éves én 19. Én is tudom, hogy kéne még beszélni róla. Mindennap úgy várom haza a melóból, de valahogy mikor ide ér és hozzám búj nincs kedvem elrontani.
2013. aug. 15. 15:24
 8/13 anonim ***** válasza:
57%

2év járás után megd.gott egy csajt megbocsátottam neki. (mert tényleg érzelemmentes, semmit sem jelentő volt számára)akkor úgy éreztem hogy őszinte s mélyebb lett a kapcsolatunk, örültem a megcsalásnak mert jobb lett utána a köztünk lévő viszony.


de fiatalka voltam nem tudtam túllépni a történteken, mindig bennem volt a tüske, ami egyre jobban elmérgedt. depressziós, negatív p.csa lettem.

kb 4 évig éltünk így. hisztiztem, görcsöltem, rinyáltam..

ő szakítani akart én meg egyre jobban ragaszkodtam és rettegtem hogy mikor fog újra megcsalni. Hát aztán megtette.


szakítottam vele. 2hónap után újra összejöttünk. megváltoztunk, fejlődtünk. Minden rendben lett a kapcsolatunkban. tudtam, hogy újra nem követhetem el azt a hibát, hogy marcangolom magam, s ezzel tönkreteszem a kapcsolatunkat. mégis sokáig zavart és fájt.

ennek már 3 éve. Most jelenthetem ki igazán, hogy megbocsátottam, feldolgoztam, elengedtem a sérelmeimet!


Azt mondják akkor bocsájt meg az ember igazán, ha képes szívből mosolyogva azt mondani, hogy 'meg sem történt' !!


Valahogy így van.


Nem tudom mit vársz, de aki tapasztalt ezen a téren, az nem fogja az általános sztereotípiákat mondani.


Miszerint ha megcsalt akkor nem szeret igazán... ez butaság. egy férfi szerethet egy nőt annyira, hogy az életét adná érte ha kell, mégis hozhatja úgy a sors, hogy félrelép.


A másik kedvencem: ha egyszer megteszi akkor többször is megfogja tenni. Tapasztalatból mondom, hogy NEM AZÉRT LÉP FÉLRE MERT EGYSZER MEGTETTE ÉS AZÉRT ÚJRA! Hanem azért mert egy megcsalást a nők nehezen dolgoznak fel és az évekig tartó rinyálás, bizalomvesztés, állandó felemlegetés vezet odáig, hogy újra máshol köt ki. Vagy a másik eset, ha mégis tiszta szívből sikerül megbocsátani a nőnek nem gondolkozik el azon, mi volt a hiba a kapcsolatukban, nem változik ergo marad a probléma ami miatt a félrelépés kialakult.


Szóval szép dolog hogy együtt próbálkoztok újra! De tegyétek őszintén! A fiúd is szerezhetett ezzel sérülést magának vedd figyelembe ezt is. És ő is érezze a súlyát annak, hogy mit tett veled. Beszéljetek minél többet minél őszintébben!!! És akkor kijön a tüske belőled!


Még most hogy friss a seb, most beszéljétek át! Fájni fog. Tudom! De kell! most kell átbeszélni!!! Most kell sokat sírni! Most kell minden kis apró fájdalmat, sérülést a "másik fejéhez vágni"! Meghallgatni. Megemészteni. És tenni azért, hogy jobb legyen, könnyebb...

2013. aug. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Hiába akarok erről beszélni vele, ő nem szeretne. Mikor megbocsátottam neki beszéltünk róla, de mindent úgy kellett kihúzni belőle. Most meg ha felhozom, az a válasza meddig basztatom még ezzel. :S

Mióta ez a dolog volt sok minden változott jó írányba a kapcsolatunkban. Végre olyan melóhelye is lett (ott dolgozik ahol anyum) , így anyummal tud menni és jönni haza vele. Meg melóhelyen, így tuti többet nem csal meg mert anyum egyből tudná. Most ez azért is jó mert végre haza tud jönni melóból.


Köszönöm az eddig válaszokat, eddig akárki írt mindenki "hülyének" tartót , hogy megbocsátottam neki.

2013. aug. 16. 11:41
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

#8 vagyok:


Tudom, hogy ilyenkor a férfi inkább elfelejtené és soha nem beszélne róla többet, a nő meg minden egyes másodpercről tudni akar, minden gondolatról érzésről...


Tapasztalatom szerint az a megoldás, ha beszéltek róla. Ha a fiúd nem igazán akarja, akkor egyezzetek meg abban, hogy csak most az egyszer beszéltek róla, de most aztán igazán, őszintén!


És tartsd magad ehhez! Most mindent megkérdezel, minden sérülést elmesélsz, s ő is. Beszéljetek a megcsalás kialakulásának okáról!!!


Egy egész délutánt/estét szánjatok erre, amikor nyugodtan vagytok. (nem zavar meg senki) Miután kibeszéltétek, emésszétek meg, változtassatok, ha kell.


S szavadhoz hűen többé már ne hozd fel ezt a témát, így ő sem fogja azt érezni, hogy b...szogatod ezzel...

2013. aug. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!