Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elet egy folyton edzeni jaro...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elet egy folyton edzeni jaro ferfi mellett?

Figyelt kérdés

A parom sosincs velem itthon. 5-kor hazaer a munkabol, 6-ig relaxal, ne is erjek hozza, mert o pihen, hogy a legjobb teljesitmenyt nyujtsa. 8-kor hazaer a terembol, zuhany, vacsora, telefonnyomkodas, alvas, es en nem letezek. Nincsenek mar kozos programok, ha valami nagy nehezen megis ossszejon, mindent az edzes kore kell szervezni. Mar gyulolom az eletem. Nagyon szeretem, de egyaltalan nem vagyok fontos,olyan, mintha egyedul elnek. Probaltam mar megbeszelni vele, de csak azt hajtogatja, hogy ne korlatozzam. 3 eve elunk igy...

32 N


2020. febr. 21. 13:57
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
85%
Én úgy látom, hogy ennek így nincs sok értelme 😕
2020. febr. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
83%
Kíváncsi lennék hogy ha elköltöznél onnan azt venné észre elsőnek hogy nincs meleg kaja, vagy hogy te nem vagy otthon.
2020. febr. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Jogodban áll szakítani - javaslom, élj vele.
2020. febr. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
A kerdes, hogy ki hogyan oldotta ezt meg, vagy hogyan elte tul? Mivel lehet ra hathi?
2020. febr. 21. 14:23
 5/33 A kérdező kommentje:
hatni
2020. febr. 21. 14:23
 6/33 anonim ***** válasza:
Ezzel te is! Nagyon jó!
2020. febr. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
De legalább jó teste van nem? Kizártnak tartom h ezt az életvitelt nem gondoltad át az elején.
2020. febr. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
44%

Neh mar fozz ra vagy mossal. Tarts szeretoket ,akar nyiltan is. Nevetve kirughatod,ha lebuksz. Nehogymar konyorogj neki.

N/38

2020. febr. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim válasza:
88%

Én is hasonló cipőben jártam. Nem vagyok cseléd, hogy főzzek mossak rá, takarítsak utána velem meg nem is foglalkoznak. Utáltam már minden napomat.

Ott hagytam és sokkal nyugodtabb az életem, inkább keresek egy hozzám hasonló célokkal rendelkező férfit.

Csak sajnálom az időm amennyit rá vesztegettem, és vártam, hogy majd jobb lesz

2020. febr. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
49%
Menj vele edzeni
2020. febr. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!