Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Igaz hogyha ezt a kérdést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogyha ezt a kérdést valaki felteszi, akkor meg akar csalni?

Figyelt kérdés

Most olvastam egy cikket, de csak két kommant volt alatta és érdekelne több vélemény is, hogyha bármelyik fél egy kapcsolatban felteszi azt a kérdést hogy "Van kedved kipróbálni valami újat az ágyban?"- akkor az azt jelenti hogy tervezi hogy megcsal mert nem elég jó a szexuális élet vagy unalmas.


Ti mit mondok erre?


Ha igaz akkor bennem van egy kis félsz mert 1szer 2szer az én párom is megkérdezte már pedig nem gondolnám hogy megcsal.


Ha többen azt mondják hogy egy baromság akkor kicsit megnyugodtam.


Mert ha rákérdez az nyilván azért van mert lehet hogy tényleg unja már egy kicsit a megszokott pózókat, viszont az jó ha jelzi mert akkor ki lesz próbálva valami új és minden rendben nem?


Eddig nem úgy volt hogy a kommunikáció és a dolgok kimondása miatt jó egy kapcsolat?


Most meg ez lenne a baj?


2020. febr. 22. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Te tiszta hülye vagy. Akkor aggódj, ha egy harmadikat akar bevonni, ne akkor, ha mást is meg akar veled élni kettesben.
2020. febr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

🤣😀🤣😀🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️


Ne olvass nlcafét...

2020. febr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

120%-ban egyetértek az előttem szólókkal...


Örülj bszdki, hogy kommunikálja feléd, hogy szeretne valami izgibbet is esetleg. Vagy csak arra kíváncsi neked lég izgi-e a szexuális életetek. Amíg minden ilyenről (meg amúgy mindenről) őszintén tudtok beszélni, addig semmi okod aggodalomra.

Beszéljetek, kommunikáljatok, szexről is. Mindenről. És ŐSZINTÉN! Akkor nem lesz baj. (feltéve ha mindketten tényleg képesek vagytok őszintének lenni és elkötelezettek vagytok egymás iránt)

2020. febr. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Olyan jó hogy minden baromsággal tömik a nők fejét a női magazinok joy, kiskegyed, fanny, nl
2020. febr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Kapcsold ki az internetet a saját érdekedben.
2020. febr. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 October15 ***** válasza:
100%
Ne olvass annyi click bait szrt. :D Ez pont annyit jelent amennyit mond, ki akar próbálni VELED valamit.
2020. febr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg akarna csalni, akkor nem mondana semmit. A szexuális fantáziádra kíváncsi, arra, hogy te mit akarsz.
2020. febr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Már biztos, hogy megcsalt.
2020. febr. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nyilván egy idő után unalmas egy ffinek.kell az újdonság,változatosság.f
2020. febr. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én nem kérdezgetni szoktam, hanem kipróbálni:)
2020. febr. 23. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!