Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretem a szeretőmet mindkett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19780805 kérdése:

Szeretem a szeretőmet mindketten elmondtuk otthon a parunknak hogy vége a hölgy faszija zaklatja nem akar elmenni a lány házából mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

2020. jan. 6. 07:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
megtanulni írni
2020. jan. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Keress egyszerübb nöt aki nem ilyen problemas
2020. jan. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nagy kérdés, hogy hova tudna menni?


A másik meg az, hogy az ilyen leuralós kapcsolatokban a leuraló fél nem reagál jól arra, hogy a leuralt egyed félrekúrogatott, sőt ott is akarja hagyni.


Távoltartási, feljelentés, kilakoltatás szokott jönni, ha a pasi nem veri össze vagy nem öli meg hirtelen felindulásból. Nem annyira ritka dolog, hogy ne lehetne elképzelni.


A legegyszerűbb az lenne, ha hozzád költözne.

2020. jan. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha a lány saját tulajdonában van a háza és a pasinak semmi köze nincs hozzá, egyszerűen jelentse ki onnan. Ha kijelentette akár rendőrséggel is ki lehet tenni.


Sőt, kérdés,hogy egyáltalán be van-e jelentkezve oda a pasi?Gondolom igen, azért nem ezzel kezdtem.

2020. jan. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%

#4-! Sajnos nem ilyen egyszerű ! Én is bementem az önkormányzathoz, hogy kijelentsem az exemet, pont azért, hogy fogja már fel ideje menni. Nő csak annyit kérdezett, hogy itt lakik-e. Mondtam, hogy igen! Sajnos akkor nem tudják kijelenteni.

Sajnos ebben az országban a bentlakókat védik, ha be van jelentve ha nem. Azért van annyi balhé azokkal az albérlőkkel akik nem akarnak fizetni.

2020. jan. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lányé a ház és a pasi nem költözik ki? 112-est hívni és majd ők megoldják.
2020. jan. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha oda van bejelentkezve nem tud mit tenni, a rendőrség csak ezt a tényt nézi.

Ha viszont a lányé a ház biztos van arra megoldás,hogy onnan kijelentse. Még akkor is ha ott tartózkodik.

2020. jan. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat a lány sajnálja de nem szereti...nincsen hová menni a faszinak valamikor 5eve elhagyta a családját és a beteg gyereket a lány miatt gyakorlatilag nincs hova menjen és így hogy kiderült hogy megcsalták azt mondta egy még belefér...hát a kis szerelmem nem mondott el mindent azt gondolom..de ma találkozom vele és felvilagositom
2020. jan. 6. 13:17
 9/12 anonim ***** válasza:
A fagyi visszanyalt?
2020. jan. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nahát...A karma...De te is visszakapod ugye tudod?
2020. jan. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!