Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kiből mit hozott ki amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiből mit hozott ki amikor megcsalta a feleségét/férjét?

Figyelt kérdés
Tételezzük fel,hogy kielégítő volt a randi..
2020. márc. 11. 18:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
96%
Ujra igazi nonek erzem magam. Onbizalmam helyreallt+Boldogabb vagyok :) 28N
2020. márc. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
96%
Elégtételt éreztem a sérelmeim miatt.
2020. márc. 12. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
80%
Azért azt jegyezzétek meg, hogy a fagyi néha visszanyal ~és karma íze van. Tapasztalat...
2020. márc. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Próbáltuk a nyitott kapcsolatot, nem ment. Rájöttem, hogy van, akivel sokkal jobb. El is váltunk. Így most van rá lehetőségem, hogy találjak olyat, akivel mindenben passzolunk.
2020. márc. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
51%
Végtelenül boldog voltam az elején, Később magabiztosabbnak, vonzóbbnak éreztem magam, most viszont sok év után úgy érzem a felesége szekerét tolom, azért (is) vagyok, hogy a házassága jobban működjön. Miattam nem szürke az egész. Én is házas vagyok de én bármikor kilépnék, nincsenek érzelmeim a férjem iránt. Ő viszont jónak mondja a házasságát. Néha kicsit kihasználva érzem magam, valami hiányt pótol velem ez biztos.
2020. márc. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Barnabas333 ***** válasza:
9-es irigyellek titeket. Amikor megtettem iszonyat boldog voltam, hogy 2 jó nőnek is kellek. Azóta sem volt ilyen sajnos... 42F
2020. márc. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

# 15/16 Legalább bevallja. Ez óriási ritkaság egy férfitől és így már-már korrekt... Nem gondoltam, hogy ezt valaha le fogom írni :D De általában mindenki hazudozik össze-vissza, hogy maradjon a pnci... Ő legalább őszinte. Amúgy helyedben hagynám az egészet, főleg, ha érzelmeid is vannak irányába.


Az én sztorim: Én egyetlen emberrel csaltam meg a páromat 5 és fél év alatt, amikor kiderült, hogy ő is megcsalt, bár tagadta, de biztosan tudtam. Az első 2 alkalom lelkileg nagyon megterhelő volt és folyamatos gyomorgörcs, félelem volt bennem, hogy mi lesz, ha kiderül. Én szeretem a páromat, gondolom aki azért lép félre, mert valami elmúlt (nem azért, hogy elégtételt vegyen) azoknál másabb érzések kavaroghatnak, nem tudom... Szóval nekem gáz volt, aztán átfordult abba, hogy a párommal sokkal jobb lett a szex, szenvedélyesebb lett az egész, egész egyszerűen azért, mert a másik férfi hatására elkezdtem NŐNEK érezni magamat. Kívánatosnak és szexinek... Leszögezném, hogy NEM azért élveztem jobban a szexet a párommal, mert közben a másik pasira gondoltam volna. NEM!!! Teljes mértékben a páromra tudtam koncentrálni szex közben és ŐT élveztem... Eszembe sem jutott közben a másik pasi (ja de, egyszer és picit el is ment a kedvem, elkezdtem "száradni" - valószínűleg a lelkiismeretfurdalás matt). Szóval nálam fellendítette a kapcsolatot és rájöttem, hogy a páromat akarom, bármi is történt... Innentől kezdve többször nem jártam a szeretőnél (ami amúgy is csak pár alkalom volt, amíg rendbe szedtem magam lelkileg és visszakaptam az önbizalmamat)...

2020. márc. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!