Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek komolyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek komolyan lehet venni egy olyan nőt aki férjnél van, válni nem akar? .

Figyelt kérdés
…..de megcsalja velem, és még szerelmes is a belém? Egy ilyentől mit várjak? Igaz tud rólam már a férj is, és azt is hogy szeret, bár most jelen pillanatban az már levan tagadva hogy Dvgvnk. Jó mi? Ki kellene lépni ebből az egészből, de belevagyok esve a nőbe . Tanács?

2020. márc. 15. 22:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%

1.Nem, egyértelműen nem. Fordított nemekkel gyakoribb volt régen, de mára ez is kezd felzárkózni. Nem szabad. Ha eddig nem lépett, ezután sem fog. És nem, szerelmes beléd, csak abba a kvázi szabadságérzetbe amit nyújtasz neki + a saját egójába. Ez fordított nemekkel is igaz lenne.


2.Miért kellett így eltorzítani a "dugunk" szót, mintha az valami szitokszó vagy "csúnya szó" lenne? Igaz, hogy ízléstelen, de nem számít trágár szónak, mint a basszuskulcs.

2020. márc. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
" Ki kellene lépni ebből az egészből, de belevagyok esve a nőbe ." Szerinted akkor mi a sz-rt lehet tanácsolni?
2020. márc. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon komolyan megdugod, amikor ráér; a szerelmet meg felejtsd el.
2020. márc. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
39%
Egy idő után több lesz a szomorúság, mint az öröm. Én is beleestem ebbe a csapdába, csak ott a feleség nem tudott rólam. Mi egymásba szerettünk, de a gyerekek miatt nem akart kilepni belőle. Nagyon rossz, nem tanácsolom senkinek. Bár az érzéseknek nehéz parancsolni.
2020. márc. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
49%

Mármint hogy nőt komolyan lehet e venni?

Nem:)

2020. márc. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
És vajon miért nem?
2020. márc. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
15%
Komolyan lehet venni.
2020. márc. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
16%

Miért nem akar válni?


Én az első páromat így hagytam el, hogy fél évig még nálam lakott, de már új párom volt. Nem tehettem utcára, akkor vesztette el a munkahelyét, az anyjáéknál nem volt fűtés. Adtam neki fél évet és megvártam, hogy legyen állása. Nem volt könnyű őt kirakni, de végül sikerült. Az új párom ezalatt bízott bennem, bár benne is voltak kételyek.

Szerinted megérte várnia rám, ha utána feleségül mentem hozzá és szültem neki egy gyereket és őrülten szerelmes voltam belé?

Megérte 10 év az életünkből?

És igen, aki azt mondja, az ilyen mint én, ugyanezt csinálja majd veled is, hát aláírom.

Őt is megcsaltam, de ugyanúgy, ahogy az előző párom, amikor már volt mit elmondanom, bevallottam. Hogy mégis maradt, az az ő döntése, ebben sok az érdek.

Soha úgy nem csaltam meg senkit, hogy huzamosabb ideig a szemébe jópofiztam volna. Minden esetben évek előzték meg, amikor már egymáshoz sem értünk az illetővel. Hogy lakótársak maradtunk, az más kérdés.

Hogy liánozásra hajlamos vagyok, az tény.

2020. márc. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
48%

Ugy is szenvednel, de lopott boldogsag sem lenne. Hallgass ram, dugjatok, nincs hepiend, nincs jo valasztas. Ez gyonyoru igy is, ferjet elhagyni mar en is tudom, oriasi csapda. Legjobb baratom eletet tonkrevagni, magam is belepusztulnek, nem a penz.

Szoval amig a serpenyo jo oldalaban van szep, eld meg. Mikor nem eleg ahhoz, hogy megerje neked, akkor szakits.

Sors fintora. Most rendezed a hazassagukat, de ha lelepsz, talan egyszerre mindenki szetmegy.

2020. márc. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Mif.sznak kezdtél vele, ha férjes és te feleséget akarsz?
2020. márc. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!