Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Komolyan érdeklem, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan érdeklem, vagy csak ki akar használni?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, aki már a találkozásunk pillanatától nagyon figyelmes velem és mindig jobb kedvre akar deríteni. Viszont az én életem kész káosz, rengeteg gondom van,családi,anyagi,lelki stb. A helyzetem szinte kilátástalan. Na és akkor adott egy jóképű,intelligens,jólszituált pasi, aki mindenben segíteni akar nekem. Már szinte gyanús, hogy ennyire fontos vagyok neki. Az jár a fejemben, azon agyalok, hogy biztos azért akar nekem segíteni, hogyha majd kihúzott a szarból, akkor a lekötelezettje legyek. Sajnos nagyon gyanakvó vagyok a rossz tapasztalatok miatt, bár tudom hogy nem jó dolog a korábbi csalódásokat másra kivetíteni.
2019. júl. 13. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem egyszerűsítsd le: Ha jól érzed magad vele, akkor legyél vele, de ne hagyd, hogy segítsen (és ne panaszkodj, mert az felkérés rá, hogy "megjavítson"). Az elején úgysem arról kellene, hogy szóljon egy párkapcsolat, hogy mik a problémák, hanem, hogy kik vagytok.
2019. júl. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Nem hiszem, hogy ki akar hasznalni, hiszen manapsag konnyen lehet problemamentes csajokat talalni, ha szexet akar.

De ahogy az elozo is irta, ne a problemaidrol szoljon a dolog, es akkor nem leszel a lekotelezettje.


Bar, ha megengedsz egy hozzaszolast. En elobb megoldanam a kaoszt az eletemben, es csak utana kezdenek randizgatni. Foleg, mert akkor ha kevesebb a problemad, mashogy fogod latni az embereket.

Ha kaosz van, akkor szinte barki jo, aki egy kis vigaszt nyujt.

2019. júl. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Barátkizik,az nem lehet?Sajnálatból foglalkozik veled?Lehet,hogy ezen kívül nincsenek más szándékai.
2019. júl. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Valamit biztosan érez irántam, ezt látom a szemén.
2019. júl. 13. 10:12
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Akkir meg örülj,hogy a sanyarú nehéz életedben van egy kis reménysugár,ajándék,ami elfelejteti a gondjait egy kis időre.Nem kell mindenkiben a roszat látni,tudom,hogy nehéz lehet,ha körülötted minden szar,és azt gondolod biztos csak egy ùjabb istencsapása készülődik.De azért ez nem mindig van így.Vannak a szerencsések,akiket minden gond között megtalál a boldogság is.
2019. júl. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Én is kész szerencsétlen vagyok de mégis a szerelemben van szerencsém. :)
2019. júl. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem kihasználni akar hanem megd..mi.

Ahogy előttem írták, ne panaszkodj neki, ne fogadj el tőle semmit, de ha bejön akkor hajrá.

De én éld bele magad túlzottan a dologba.

2019. júl. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!