Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tenyleg van olyan hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg van olyan hogy egy feleseg anya nő evekig nem veszi eszre hogy a parja megcsalja?

Figyelt kérdés
2020. márc. 23. 15:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt pár napja megkérdezték, keress vissza.
2020. márc. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Hellmano ***** válasza:
84%
Persze, alapból egy kapcsolatban gyerekekkel nem feltételezi a párjáról senki, hogy csalja szóval fel sem merül benne az első jelekig.
2020. márc. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Erre én is kíváncsi vagyok. Rajtam a párom még azt is észreveszi, ha valami nyomaszt, aminek még én sem vagyok tudatában, csak el-elbambulok. Nem tudnék leplezni előtte egy ilyen szintű hazugságot és nem is akarok
2020. márc. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Hellmano ***** válasza:
67%
Én tudok olyanról, ismerősöm (nem haverom, hanem legjobb barátom haverja, de én is szoktam vele beszélni néha), aki 15 éve csalja egyfolytában az asszonyát 3 gyerek mellett és a megcsalás napi 1 fizetős lány ... olyan a melója hogy egésznap járja az országot nagy lóvét keres és amerre megy mindenhol befizet naponta 1 órára egy-egy lányhoz és a felesége/gyerekei nem is sejtik.
2020. márc. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja, mert vagy nagyon el van foglalva a gyerekkel, vagy mert nagyon hiszékeny, vagy mert +életszemléletű, vagy mert a pasi jól álcázza a dolgokat.
2020. márc. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Persze.Vannak ilyen gyökerek!
2020. márc. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
18%

Nézzetek utána a youtubon a megcsalással foglalkozó témáknak szakemberektől!

A férfi aki hosszabb viszonyt folytat, valami hiányzik a házasságából. /Legtöbb esetben az, hogy az asszony jó dolgában semmibe veszi.Hiába a sok pénz amit haza termel. Az hogy a vagyont 90%-ban Ő teremtette elő. Ezt a hiányt a szeretővel pótolja. Könnyebben elviseli a nő hisztijeit, dominanciáját ha tudja, hogy úgyis a szeretővel lesz majd pár órát. (bosszú.) Fura de sok esetben a házasságot éppen a szerető tartja össze.

Ha egy férfi elköteleződik azt komolyan gondolja. Ami neki fontos: Az én házam (lakásom) autóm, nőm, gyerekeim. A végtelenségig képes kitartani. Ezért nem lesz a szeretőből szinte soha felvállalt barátnő vagy feleség! Mert a család a már megszerzett javak számítanak. A férfiak így működnek! A többség legalábbis. A szerető arra kell, hogy oldja és elviselhetővé tegye a feszültséget.

Már miért venne otthon a feleség v.mit is észre, főleg ha a pasi kompenzál nála mert lelkiismeret furdalása van. Többet szexelnek, a férfi jobb kedvű, elnézőbb, morgás nélkül teljesíti az elvárásait. Ugyan miért gondolná, hogy mindezt egy szerető jelenlétének köszönheti?

2020. márc. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Egy csomo szar hazassagot a szereto tart ossze!
2020. márc. 24. 07:04
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

Milyen jó kifogásokat gyártani és a youtubról tanulni szeretőzni. A szeretők is csak kifogásokat gyártanak, hogy ők elősegítik úgymond tolni a szekeret és pótolni a hiányt, amit az a csúnya/gonosz/rossz/házsártos/hisztis feleség elcseszett. Érdekes olvasni, de olyan nagy az egyettétés a szeretők és a csalók között abban hogy milyen jól teszik, ha átvernek egy családot. Van aki notórius, többször is szerető lesz, valakinek a levetett macája.

Teljesen mindegy, ők ketten akik résztvesznek a megcsalásban, így gondolkodnak, bármit mondunk/írunk nem számít. Találtak egy legális kiskaput hogyan csaljanak, hazudjanak, lopják másoknak az idejüket, mindezt úgy, hogy a végén a megcsalt a hibás. Nem számít mit gondoltok, ti a másik oldalon. Én tudom ki vagyok és az ilyen emberek véleményére/szavára nem adok egy fityinget sem.

2020. márc. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én mondok jobbat! Van olyan feleség, aki belül még örül is neki, mivel így nem kell állandóan kifogásokat keresnie a szex ellen. Valós eset!
2020. márc. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!