Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyire volt nehéz, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire volt nehéz, amikor nem tudtatok dönteni a párotok és egy harmadik fél között?

Figyelt kérdés

Olvasok egy regényt és a lány tartósan megcsalta a férjét, akivel 11 éve élt együtt. Beleszeretett egy fiatalabb srácba, de a szeretet megmaradt a férje iránt is. Belegondoltam, én nem hiszem, h képes lennék ilyet tenni, de akik ebben a helyzetben vannak, h egyik félt se akarják megbántani, nem tudják, h kit válasszanak, szerintem komoly lelki teher lehet. Tudom, h ezt a helyzetet magának teremti meg az illető, de akkor is fájdalmas, borzalmas lehet. Ebben az esetben nehezen tudom elképzelni, h valaki hosszú távon jól járna, h a lelkiismerete nem készítené ki.

Nem az érdekel, h ki mennyire ítéli el a helyzetet, inkább a lelkivilágukra lennék kíváncsi. Az biztos, h mindhárman komolyan sérülhetnek, ha ez elhúzódik.

Ti mit gondoltok?



2020. ápr. 9. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
17%

Semennyire, egyik a párom, a másik a szeretőm lett.

F

2020. ápr. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%

Ugye itt eleve az van, hogy egészséges mentalitású ember, aki számára jelent valamit a társa, az nem megy bele ilyen helyzetbe.

Ha belemegy, akkor vagy nem egészséges, vagy nem szereti a partnerét. Nem hinném, hogy annyira aggódik a jóléte iránt.

Viszont a harmadik se érdekli igazán mélyen, mert akkor nyíltan vele lenne együtt.

Szóval nem hiszem hogy annyira komoly teher, maximum bebeszéli magának az illető hogy az, mert sokan szeretnek mártírkodni és önmaguk előtt is áldozatnak beállítani magukat.

2020. ápr. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Én ilyesmi helyzetben vagyok.. a különbség az h a harmadik személy csak szexet akar tőlem.. szóval ő biztos nem sérül..
2020. ápr. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
30%
Aki igazán szereti a párját nem megy bele ilyen helyzetbe csak akkor ha már nem szereti igazán.
2020. ápr. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!