Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfi-Női barátság? Létezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi-Női barátság? Létezik ilyen? Férj-Feleség? Belefér idegen nővel való talakozó?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, a fejem hónapok óta találkozgat egy nővel, akit a munkahelyen ismert meg. Nekem eleinte azt hazudva, hogy a barátjával mennek kocsmázni de csúnyán lebukott. Bevallotta, hogy ezzel a lánnyal talakozgat, de nincs köztük semmi, csak beszélgetnek iszogatnak; barátok.... csak azért nem mondtam mert félt, hogy félre értem. A hölgynek is van kapcsolta 9 éve, mi is 6 éve együtt vagyunk, és 2 éve házasok. Mi a véleményetek? Nagyon rosszul esik, hogy találkozhatnak, ezt mondtam is neki többször, meg is ígérte, hogy leépíti, de valahogy mindig szóba kerül, hogy egyik nap elmennének kávézni vagy ilyesmi...

Ti mit tennének a helyemben?



2019. szept. 13. 04:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
89%
Megkeresném a bizonyítékot, hogy nem csak barátság. Mert ha az lenne, nem hazudott volna.
2019. szept. 13. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
75%
Barátkozzon férfiakkal.
2019. szept. 13. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
46%

Semmit. Mit tudsz tenni? Vagy bízol benne vagy nem.

Tíltani nem tudod. Szerintem belefér. Már csak az itt olvasottakból kiindulva. Itt is írta, egy két hölgy, hogy férfi barátja van. Csak barát.

2019. szept. 13. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
79%

Az a baj ezzel,hogy érzelmi szinten biztosan vonzódik hozzá.

Innen meg már könnyen megteheti a következő lépést is.

Gondolom nem néz ki rosszul a nő.Csúnya nővel kettesben nem fog rendszeresen kávézgatni egy férfi,mert nem akar tőle semmit.És hát a nőnek is hosszabb ideje van kapcsolata,meg nektek is...ilyenkor szoktak esélyesek lenni a "megunások" valami újdonság keresése.

2019. szept. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 Ypszilon1980 ***** válasza:
96%
Egy férfi sosem találkozik nővel ok nélkül, főleg nem rendszeresen. Lehet, hogy most még csak barátilag, de biztos, hogy tetszik neki és csak kevés választja el őket attól, hogy több legyen. Ha le is építi, az nem miattad lesz.
2019. szept. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
82%

Persze, semmi nincs köztük...és te ezt még el is hiszed?


Először is hazudott. Nekem már ez is elég ok lenne a válásra. Másodszor, hetero férfiak nem szoktak nőkkel találkozgatni kettesben, titokban, ha csak barátkoznának. Ne legyél már ennyire naiv könyörgöm..:D

2019. szept. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Nem vagyok naiv, azért írtam. Szimplán érdekelt, járt-e már így valaki. Hogy ez milyen indok a válásra... én nagyon szeretem, erősnek éreztem a kapcsolatunk.
2019. szept. 13. 08:12
 8/27 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nem fér bele!

Én nőként mondom, hogy soha nem csalnám meg a párom és nem is vagyok az a könnyen elcsábuló típus, viszont az ilyesmit már csírájában el kellene folytani..

Szóval nem mennék el ellenkező neművel kettesben sehova. Ugyanis lehet valóban, hogy elsőre semmi vonzó nem találunk egymásban, de ez az egyre bizalmasabb beszélgetések során változhat, és egyre intimebb lehet a kapcsolat ( és itt még semmi szexuális dologra nem gondolok ! ). Érzelmileg, szívben, fejben is történhet először a megcsalás.

Szóval ilyennek nem tenném ki a kapcsolatomat, mert őrzöm a határait, és ezt várom a páromtól is, ezt az elején tisztáztuk..


A probléma az, hogy ő a te tudtod nélkül ment el azzal a másik nővel, tehát fel sem merült benne, hogy beszéljetek erről, hogy helyes-e vagy sem, és ezt még tetézte a hazugsággal, hogy haverral sörözik.


Mit tegyél? 6 éve együtt vagytok ami nem kevés idő.

Vannak további terveitek? Házasság, gyerekek?

Te akarod ezeket? Ha igen akkor tudni kellene a párod is akarja-e, és akkor viszont erre koncentráljon, ne más nővel találkozgasson..

Ha az én párom ilyet tenne, biztos, hogy megkérdőjelezném az érzéseit irántam, és biztos, hogy kerek perec megmondanám, hogy ez nekem nem fér bele, a munkahelyen kívül nem kell kommunikálnia azzal a nővel, sem telefon, sem SMS, sem internet, pláne nem személyesen kettesben..

Ha szeret téged, akkor itt és most amíg még nem késő (talán) véget vet ennek!

2019. szept. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
32%
Létezik. Te vagy betegesen féltékeny.
2019. szept. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
80%

#8

Szóval nem mennék el ellenkező neművel kettesben sehova.


Így van. Én sem és a párom sem, mi ezt már az elején megbeszéltük. Ugyanis nem szeretnénk egymásnak felesleges idegeskedést, aggódást okozni. Nekem nincsenek is férfi barátaim(kivéve az unokatestvéreimet), mert előbb-utóbb, akik voltak, meg akartak dugni, vagy járni akartak velem. Akkor miért kerüljek megint ilyen helyzetbe? Én sem szeretném, ha a párom nőkkel találkozgatna kettesben. Az ördög nem alszik :D És ez nem beteges féltékenykedés, ha meg akarnánk egymást csalni, biztosan megoldanánk. Csak nem adunk okot felesleges fejfájásra.


A te párod kérdező szerintem egyértelműen megcsal. Titokban találkozgat egy nővel, biztos csak barátkozni akar. Hát hogyne.

2019. szept. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!