Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam egy évvel ezelőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam egy évvel ezelőtt a párom de megbántam, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ha elmondom biztos kidob, nagyon megbántam és azóta is minden egyes nap buntudatom van, csak enyhült a dolog. Elmondani nem fogom mert akkor mindennek oda. Nagyon megbántam soha nem tennék ilyet többet és nem is fordult meg a fejemben. 7 éve vagyunk együtt és szeretem. Akkor úgy éreztem nem kapok tőle elég figyelmet és sajnos más fele kezdtem el keresni a törődést... Most már változott a dolog mivel én is megváltoztam. De mindennap belém hasít az érzés. Mit tegyek, hogy könnyebb legyen hamarabb vége legyen a bűntudatnak?
2020. ápr. 10. 14:31
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
28F vagyok
2020. ápr. 10. 14:33
 2/17 anonim ***** válasza:
81%

Semmit ne tegyél annak érdekében, hogy ne legyen bűntudatod, mivel jó, hogy van. Undorító, amit csináltál, és ez a fedőduma is az, hogy "más fele kezdtem el keresni a törődést".

De teljesen mindegy, nem az én véleményem és értékrendem számít, hanem a párodé. Mondd el neki, add meg neki azt a tiszteletet, hogy engeded a teljes kép ismeretében vélekedni rólad, és dönteni arról, hogy továbbra is akarja-e ezt a kapcsolatot.


Üdv, egy szintén 7 éve kapcsolatban élő nő

2020. ápr. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
17%
Nyugi, simán benne van a pakliban, hogy már ő is megcsalt. Lépj túl ezen.
2020. ápr. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Ollókezű Edward ***** válasza:
71%

Tényleg ennyire szereted, vagy csak a bűntudat miatt gondolod ezt?

Attól, hogy nem mondtad el neki akkor, még kiderülhet. Sok-sok év elteltével is kiderülnek dolgok, szóval mondd el neki. Nem nem önzőnek lenni, engedd, hogy olyan férfit találjon, aki nem csak ráfogja, hogy szereti, és nem kószál más nők után. Te meg keress egy olyan nőt, akinek ez belefér.

2020. ápr. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
De nem akarom elveszteni, mindketten elsők vagyunk egymásnak és egyszerűen kíváncsi is voltam milyen mással a bűntudat miatt viszont az életbe nem tenném meg. Nincs rá bocsánat amit csináltam ezt tudom, egy idióta voltam. De szeretem és tudom, hogy nem bocsájtana meg, mert ismerem, nem hinné el, hogy szeretem.
2020. ápr. 10. 14:44
 6/17 Ollókezű Edward ***** válasza:
75%
Egy kapcsolat nem csak arról szól, hogy te mit akarsz. Legyél becsületes, és hagyd meg neki a döntési lehetőséget. Ha kiderül, akkor sokkal rosszabb lesz, hidd el, még akkor is, ha mindenképp elhagy. Te mit szólnál ahhoz, ha ő lefeküdne valaki mással? És amúgy legalább védekeztél a nyefkéddel?
2020. ápr. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%

Ha szereted, akkor tiszteled, és akkor felfogod, hogy nem tisztességes vele szemben, ha te kontrollálod az eseményeket azáltal, hogy elhallgatsz egy ilyet. Hagyd dönteni.

Te már akkor tetted kockára a kapcsolatot, amikor összefeküdtél mással, neked ért ennyit. Ez van.

2020. ápr. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
59%
Vagy egy önző féreg maradsz és minden nap úgy nézel tükörbe, ahogy most, vagy vállalod a tetteid következményét és elmondod neki. Akkor lesz csak vége a bűntudatnak, ha nyilt lapokkal játszol.
2020. ápr. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 LazyJones ***** válasza:
69%
Ha tudod, hogy nincs bocsánat, akkor ne is várj bocsánatot. Fogadd el, hogy gyenge voltál, megbántottad, hazudtál neki. Ha szeretnéd, nem tetted volna meg, vagy ha meg is teszed, elmondod neki. Te csak azt szereted, hogy van neked valakit, akit hazugsággal és átveréssel kihasználhatsz. Mondd el neki, vállald a sorsodat, és akkor TALÁN hamarabb vége lesz a bűntudatodnak. Így minden nap csak hozzá teszel egy újabb adaggal ahhoz, ami miatt szégyenkezned kellene.
2020. ápr. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ne mondd el. 10 év múlva ez lesz a természetes.
2020. ápr. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!