Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Azoktol kerdezem akik voltak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoktol kerdezem akik voltak szeretoi pozicioban, a szeretod tarsara hogy tekintettel? Kozombos volt? Utaltad? Sajnaltad?

Figyelt kérdés
Milyen erzesek keritettek hatalmaba mikor lattad vagy hallottal rola?
2020. ápr. 11. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

Nem kerültem ilyen kapcsolatba mert nem akartam kicseszni a párjával, nem lett volna gerincem ilyesmihez. Tudom hogy mással valószínűleg így is, úgy is megtette a hölgy. De én asszem nem bírtam volna tükörbe nézni utána.

Csak elméleti síkon, de én sajnáltam volna a fickót.

2020. ápr. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
Lenéztem, mert sehogy sem tudott felérni hozzám. Bármit csinált, a párja engem akart.
2020. ápr. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

Voltam és akkoriban utáltam.


Most már csak sajnálom :(

2020. ápr. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%

Ha beszél róla, vagy a kapcsolatukról, akkor sajnálom a nőt,mert egyébként nagyon rendesnek, szimpatikusnak tűnik, és elmondás alapján nagyon jó a házasságuk, a szexet leszámítva.


Köztünk a férjével csak szex van, mert többszöri megbeszélés után sem egyeznek az igényeik.


Ha nem kerül szóba, akkor közömbös, nem igazán gondolok rá, úgymond "nyílt titok" hogy a férjének szeretője van, így nincs bűntudatom sem miatta, amikor sajnálom, akkor is leginkább amiatt, hogy tud arról, hogy a férfi félre jár.

2020. ápr. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%

Sajnos voltam szeretői kapcsolatba, most lett éppen vége pár napja.


Először iszonyatosan sajnáltam a srácot, a menyasszonya 4,5 év járás és ezévi esküvő előtt 3 hónapig volt a szeretőm.

A szívem megszakadt az elején a fasziájért, arra gondoltam, hogy tehet ilyet egy menyasszony. Ráadásul a csaj engem hajtott, 1 hónapig menekültem előle amikor megtudtam hogy menyasszony.


Egymásba szerettünk kicsit, olyanokat szexeltünk mint a bevallása szerint még soha, de ő úgy döntött megpróbálja mégegyszer a faszijával.


Azóta, szintén iszonyat lelkifurdalás gyötör, hogy ha velem tenne ilyet a menyasszonyom, akkor nem is tudom mit tennék. Közben meg szeretem a csajt..


Mélységes sajnálatot érzek..

2020. ápr. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Közömbös.
2020. ápr. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindig is probaltam megerteni miert csalja meg. Jo es sok szex van kozottuk. Minden a legnagyobb rendben. (Biztos azert mondja ezt nekem, nehogy tobbet akarjak). Amirol nem tud az nem faj,ezt vallja szeretom. En kicsit merges vagyok erre az asszonyra. Annyit neha mond szeretom, hogy mindig elegedetlen, kiabal vele. Fogalma sincs ennek a nonek, milyen nagyszeru ember a ferje. Eszmeletlen elvarasai vannak. Maximalista. Azert fogok szakitani vele, mert tudom mennyire szereti ez a ferfi. (Kicsit sertve erzem magam.) jelkepesen a no lokte a viselkedesevel a karjaimba a ferjet.
2020. ápr. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%

Én totálisan máshogy futok neki :

Ha valakit megcsalnak, annak oka van, nem csak a megcsaló a hibás. Valmiért eljut oda, hogy csaljon, rengeteg oka lehet, nem is lehet felsorolni. DE :

- Amiról nem tudok az nem fáj

- Vagyok annyira életélvező, hogy közömbös az akit megcsalnak velem.

- Általában az hozza a megcsalási szándékot, hogy bármelyik fél elkezd felnőttebbé válni, úgy 30é körül. Ami sok esetben egzisztenciális sikereket hoz (nem bankszámlára gondolok). Ezekben a sikerekben lubickolva hasonló sikeres emberekkel van körülvéve és imponáló, ha ezek körüldöngicsélik őt, mindegy, hogy a férjet, vagy a feleséget. És ilyenkor kinyilik a kiváncsiság, jön a flörtölés és bizony jön a megcsalás. Sanszos, hogy sokkal jobb lesz maga az együttlét, mint otthon. Na és itt a vége az otthoni dolognak érzelmileg). Most persze észérvekkel együtt lehet még "küzdeni" sok ok miatt, kicsi gyerekek-hitel-közösen teremtett ház stb stb stb, de óhatatlanul beköltözik ide az "ideg" is.


És el kellene felejteni azt a "csodaásó-kapa-nagyharang" mentalitást.


Én senkit nem minősitek, hogy jó, vagy rossz. Tegyen mindenkii belátása és vágya szerint.

Akit meg megcsalnak, nézzen kicsit magába, miért járt igy, talán mert besavanyodott már otthon és nem elég izgató az élet együtt otthon.

2020. ápr. 12. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

2

ezt a szánalmas egy vesztes dumát XD lefogadom, élőben ezt nem merted volna a szemébe mondani :D

gondolom annyira "akart" téged, hogy azért a párját nem hagyta ott mi?

szar lehet örök másodiknak lenni

2020. máj. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!